Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lukas1107 22. 10. 2015 14:44

Jakym zpusobem se ted karty aktivuji na karte je uz nalepka pouze s cislem 233 061 011 a dopisem, ktery informuje o tom, ze se muze aktivovat hned po obdrzeni, ale v emailu je informace o aktivace pomoci web stranky a az po prijedi informacni sms.
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sunshine reggae 22. 10. 2015 19:12

Me zase zamitli novou zadost o Mall kreditku. >:-(
sunshine reggae
Návštěvník

Odeslat příspěvekod librab 22. 10. 2015 20:35

lukas1107: Manželka měla předminulý týden na nově příchozí kartě Citi Mall také samolepku, že jí musí aktivovat zavoláním na dané tel. číslo, ale po obdržení SMS (4. den po převzetí od kurýra) jí bez problémů zaktivovala přes web ... Nechápu, proč tam tu nálepku dávají.
librab
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 10. 2015 21:23

Nejspíš historicky... předtím než vloni Citibank nasadila nové IB, tak to žlo jen přes zákaznickou linku.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 23. 10. 2015 21:46

sunshine reggae: Je to ruzny, musis to nejspis zkouset. Me napadlo, zkusit snizit uverovej ramec na stavajici karte treba napr kdyz mas Classic a potom zadat znova o tu Mall / Life.
Plat je nejspis dostacujici, pokud mas treba 20k mesicne, bonita taky asi dobra kdyz jsi jinde splacel radne a nejses v prodleni ci nejsou s tebou problemy.
Me napada, leda ze by nekde byl nakej limit, kdy se jim neco nelibi. Mas treba uver, dalsi karty a kdyz to tak sectes uz to neco da at uz to pouzivas ci ne.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod LHÁŘ 24. 10. 2015 04:46

No já zkusím zažádat o Citi Mall zase za měsíc.
LHÁŘ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ka-spel 26. 10. 2015 16:28

Zkoušeli jste dnes volat na linku? Furt čekání na operátora a do toho hudba jak z vesnického rozhlasu za komančů doslova i s tím chrčením. *****. Kdo to má poslouchat. Přes minutu čekání a nic. :grr:
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 26. 10. 2015 21:13

já to minulej tejden poslouchal asi 5 minut, no hudbě odpovídala pak i kvalita zákaznického servisu...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 26. 10. 2015 21:31

Aha, už to zkoušejí přepojovat do Rajfky. :twisted:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 26. 10. 2015 21:40

davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod franko_cz 27. 10. 2015 08:16

ka-spel píše:Zkoušeli jste dnes volat na linku? Furt čekání na operátora a do toho hudba jak z vesnického rozhlasu za komančů doslova i s tím chrčením. *****. Kdo to má poslouchat. Přes minutu čekání a nic. :grr:

Shodou náhod jsem tam včera volal a vše bez problémů, na operátora jsem čekal asi minutu.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 28. 10. 2015 03:20

Ma tu nekdo tu aukro kartu? Ten kupon to je neco jako u Mall? Tedy 3000czk ale prvne pisou ze kartu je nutny pouzit. Je jedno na co? Treba ze s ni se musi zaplati 20kc za neco na aukru?
https://kreditka.aukro.cz/?utm_source=Aukro_Citibank_HP
Ja jen jestli je to stejny jako u Mall.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 10. 2015 06:30

Teď už to číst nebudu, ale pokud si pamatuji, je podmínkou aktivace a použití karty (třeba nákup rohlíku). Jinak je to analogie Mall, akorát na Aukro.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 10. 2015 09:21

Měli by tam být nějaké podmínky kampaně, tak se nejlépe řídit podle nich. Já to taky už řešit nijak nebudu, za poslední tři měsíce jsem nafasoval 2 vouchery do nákupu u Mallu, takže využitých 4000 Kč mi celkem stačí...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod blackwork 28. 10. 2015 21:30

Já bral kombinaci Mall a Aukro, takže za poslední rok 5ka doma, nebo spíš hromady granulí pro psa ... :-D
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků