Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 10. 2012 09:15

Zařizuje se to úplně jednoduše, zavoláš do Citi a řekneš jim tam, že chceš z kreditky platit SIPO a nadiktuješ jim spojovací číslo SIPO a limit. Toť vše.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod zbijeczka 22. 10. 2012 11:57

PatrikChrz píše:Ale po navratu asi Citi CSA kartu zrusim, mile jsou vybrane a dale mi nema co nabidnout.

Čau Patriku, na mFóru jsem psal, že při pokusu o zrušení Citi ČSA (pozor v pracovní době, protože mě přepojovali na speciální linku) mi dali druhý rok zdarma. Zajímalo by mě, jestli bys tuhle nabídku přijal. Kvůli cestovnímu pojištění by se o tom dalo uvažovat. Na druhou stranu, pokud kartu zruším teď hned, tak dostanu skoro 2000 Kč zpět jako poměrnou část ročního poplatku. Tak nevím, jestli tu kartu zrušit anebo si ji nechat do konce druhého roku.
zbijeczka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 10. 2012 12:05

No uvidim - uvazoval jsem o tom, ale kdyz vezmu v uvahu, ze za 3 stovky je slusne pojisteni ke karte u Fio, to neni z takova lace. Diky zmenam podminek u Csa se uz sbirat mile nevyplati a nic jineho to neprinasi. kdyby alespon zustal v cene salonek, ale ten je snad jen do konce roku. Skoda, chtel jsem ho vyuzit v unoru, kdy letim do Mexika.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod saabik 22. 10. 2012 18:18

pockej do novyho roku, mam takovy tuseni, ze to prodlouzej i do roku pristiho ;-)
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod zbijeczka 23. 10. 2012 01:02

Mně právě nabídli druhý rok Citi ČSA zdarma už teď, čili srpen 2013 - srpen 2014 mám zdarma. Na druhou stranu, když teď kreditku zruším, dostanu zpět 1667 Kč jako poměrnou část ročního poplatku. Tak se rozhoduju, jestli kartu zrušit (a získat 1667 Kč) anebo si ji ponechat až do toho srpna 2014. Jsem hodně na vážkách.
zbijeczka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iura 23. 10. 2012 04:55

Zrušit. 8-)
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 10. 2012 10:14

k zadosti o zrizeni potrebuju dva doklady totoznosti a fakultativne take kopii poslední vyplatni pasky - je lepsi ji dat nebo ne? ma to realny vliv na schvaleni nebo neco dalsiho?
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 10. 2012 11:51

Hadam, ze mas-li nadprumernou mzdu, tak to vliv ma, mas-li podprumernou, tak nikoliv.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod saabik 24. 10. 2012 19:02

zbijeczka píše:Mně právě nabídli druhý rok Citi ČSA zdarma už teď, čili srpen 2013 - srpen 2014 mám zdarma. Na druhou stranu, když teď kreditku zruším, dostanu zpět 1667 Kč jako poměrnou část ročního poplatku. Tak se rozhoduju, jestli kartu zrušit (a získat 1667 Kč) anebo si ji ponechat až do toho srpna 2014. Jsem hodně na vážkách.

jak ti muzou vratit cast poplatku, kdyz ti zadnej nenauctovali? tomu neverim. zitra si to schvalne zjistim jak to je. :hm
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikedub 24. 10. 2012 20:20

Co to povídáš za pohadky....během měsíce účtují 2500Kč....něco hulíš???????????? :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 10. 2012 20:39

Pán si asi popletl měsíc s rokem, že?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod mikedub 24. 10. 2012 20:51

Během prvního měsíce vám účtují 2500Kč ..pane CHYTRÝ :shock:
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 10. 2012 21:05

Jenže jde pochopitelně o roční poplatek, pane BLBÝ.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 25. 10. 2012 07:02

Tento měsíc se mi špatně zaúčtoval bonus z minulého měsíce na Citi Shell KK. Dneska to budu reklamovat. Raději si to taky překontrolujte, pokud máte tuto kartu.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikedub 26. 10. 2012 07:39

:-) :-) :-) :-) :-)
Naposledy upravil mikedub dne 26. 10. 2012 08:37, celkově upraveno 1
mikedub
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka