Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 11. 2012 13:35

Potvrzuji, ze je to skutecne tak, ze obchodnik ma cele cislo karty - vychazi to z podminek smlouvy s bankou, kdy musi byt schopen priradit konkretni kartu ke konkretnimu nakupu (pro pripad reklamace).
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod zbijeczka 5. 11. 2012 16:13

Umí služba CitiAlert zasílat informační SMSky už v okamžiku použití karty u obchodníka (blokace peněz) anebo se to posílá až po zaúčtování platby v bance?
zbijeczka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rodsten 5. 11. 2012 17:08

Ihned, teda tak do minuty po použití karty, proto to mám. Ale až od částky 500 kč a více....
Rodsten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zbijeczka 5. 11. 2012 17:17

Dík. Ještě jeden dotaz: je v té zprávě uveden název (místo) obchodníka?
zbijeczka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 11. 2012 17:25

V SMS je jen číslo karty a částka, v emailu je i jméno obchodníka. Mě chodí oboje, je to za jednu cenu.

-- 5. 11. 2012 17:29 --

Email:
Transakce na kreditní kartě

Vážená klientko, vážený kliente,

na Vaší Citi kreditní kartě byla provedena následující transakce vyšší než 500 Kč:

Datum: 04/11/2012 Číslo karty: XXXXXXXXXXXX1111 částka: 509.70 CZK Obchodník: GLOBUS ZLICIN PR

Pokud jste transakci neprováděli, prosíme, abyste co nejrychleji kontaktovali CitiPhone na telefonním čísle: +420 233 062 222.

S úctou

Citibank Europe plc, organizační složka

-- 5. 11. 2012 17:34 --

SMS: Vazeny kliente, na Vasi Citi kreditni karte XXXXXXXXXXXX1111 byla provedena transakce ve vysi 509.70 CZK . Citibank, tel. 233062222
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 5. 11. 2012 17:56

Na kolik tahle notifikace vyjde?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Rodsten 5. 11. 2012 18:05

29 kč měsíčně u CitiLife, mi chodí i email a sms o povinné splátce, dluhu a data splatnosti a pak i o přijaté plátbě...
Rodsten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 5. 11. 2012 18:12

Takze prvnich utracenych 1500 jde do riti na tohle.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod zbijeczka 5. 11. 2012 18:13

O ledna to zlevňují na 19 Kč. Proto se rozmýšlím, jestli to má cenu zapnout nebo ne. :-)
zbijeczka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iura 5. 11. 2012 18:22

Zapnout si dobrovolně spam a ještě za to platit? Obrázek
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 5. 11. 2012 18:53

Na jednu stranu to nechapu, tohle by melo fungovat zadarmo, v zajmu Citi.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 11. 2012 19:42

Tak jsem se před chvilkou lekl, že proběhla nějaká transakce na mojí kartě a ono je to SIPO. Tváří se to jako běžná platba kartou akorát obchodník je označen OAO038 MERCHANT
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 5. 11. 2012 19:45

mam citigold ucet, a tam to je zdarma 8-)
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rodsten 5. 11. 2012 19:47

iura píše:Zapnout si dobrovolně spam a ještě za to platit? Obrázek

Už jsem zažil zneužití karty v řádu desítek tisíc, tak chci mít přehled o platbách.
Rodsten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iura 5. 11. 2012 20:02

Jo, vždyť já si dělal srandu. Obrázek

myšpulín píše:Tak jsem se před chvilkou lekl, že proběhla nějaká transakce na mojí kartě a ono je to SIPO. Tváří se to jako běžná platba kartou akorát obchodník je označen OAO038 MERCHANT

Hmm, také mi to asi proběhlo, protože se mi snížil přibližně o SIPO disponibilní zůstatek, ale ve výpisu transakcí to ještě není zaneseno. V kolik hodin přesně to SIPO probíhá? To vždy proběhne už pátý den v měsíci? Nebo to záleží na účtovacím období? Mám účtovací období od třetího dne v měsíci.
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka