Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 13. 12. 2012 21:10

wit.cz píše:Zkusmo jsem zaplatil první výpis, ale na přehledu plateb nevidím nic připsáno, jenom se navýšil o zaplacenou částku disponibilní hotovostní zůstatek. Někde sem něco přehlídnul? :nenapadne

Dočkej času jako Husák klasu...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 12. 2012 07:36

wit.cz píše:Zkusmo jsem zaplatil první výpis, ale na přehledu plateb nevidím nic připsáno, jenom se navýšil o zaplacenou částku disponibilní hotovostní zůstatek. Někde sem něco přehlídnul? :nenapadne

Ve výpise to bude.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Thom 15. 12. 2012 00:07

Na netu taky, ale ten přehled transakcí má pár dní zpoždění.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 12. 2012 03:05

Jo, máš pravdu. V pátek ráno jsem tam posílal peníze z FIO a dneska už to vidím ve výpise.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod MirdaM 16. 12. 2012 21:05

Netušíte někdo, jestli v případě zamítnutí on-line žádosti o KK po podpisu u kurýra banka nějak vyrozumí žadatele a za jak dlouho od podpisu smlouvy?
MirdaM

Odeslat příspěvekod S474N 16. 12. 2012 22:05

Me by docela zajimalo, jak je to s limitem. Kazdy mesic atakuji celkovy limit karty a dost me stve tam furt posilat penize. Ma nekdo realne zkusenosti s navysenim? Ma smysl individualne zadat?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 12. 2012 22:19

Mě za necelý rok u ČSA akorát zvedli hotovostní limit na celkový (a ne poloviční) limit karty, ale moc jsem tam netočil. Tak uvidíme u Life, tam točím přece jen víc :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 16. 12. 2012 22:52

Na hotovostni limit kaslu, potrebuju celkovy limit karty.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod jannk 16. 12. 2012 22:54

no mi zrovna citi prijde dost benevolentni s uverovym ramcem ... mi dali hned 100K aniz bych tak moc vubec chtel ...
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 16. 12. 2012 22:57

jannk: to je sice pekne, ale ja ten zakladni potrebuji jeste i tak navysit.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod mikedub 16. 12. 2012 23:45

Mně CITI dala ihned 150k a po půl roce zvedla na 250k. Spokojenost. Mic
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 17. 12. 2012 00:59

Pokud vím, tak se po 6 měsících snaží o navýšení limitu o 50 %, a to myslím i opakovaně (asi dokud neskončí člověk v insolvenci).
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod scripta 17. 12. 2012 03:48

MirdaM píše:Netušíte někdo, jestli v případě zamítnutí on-line žádosti o KK po podpisu u kurýra banka nějak vyrozumí žadatele a za jak dlouho od podpisu smlouvy?

Jo, vyrozumívají o tom. Stalo se mi to už před 4 lety, tak si nepamatuji, jestli mě vyrozuměli emailem nebo dopisem a za jak dlouho.
scripta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 17. 12. 2012 08:49

mikedub: a zvedli ti to sami nebo si musel zadat? A bylo to presne po 6ti mesicich? To bych si jeste ten mesic pockal.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod mikedub 17. 12. 2012 10:14

to S474N: jo jo, presně tak, po 6m poslali dopis s návrhem....ten mužeš odmítnout. Záleží kolik peněz protáčíš....MIC
mikedub
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka