Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 1. 2013 21:01

Divné, že já jsem jí bez problémů dostal - nejdříve Citi ČSA na 80 000 Kč, potom rozdělení limitu (na ČSA zůstalo dvacet a na novou Life se převedlo 60 000 Kč) a to už mám mBank na 150 000 Kč. Pak jsem ještě dostal GE na 50 000 Kč, ale tu už jsem zrušil.
Asi fakt používají nějakou "bulharskou konstantu" :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod glock69 2. 1. 2013 21:09

To bude tím, že ještě žádnou kreditku nemám. A dluhy kromě toho Kalouskova státního taky ne:)
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 1. 2013 21:46

V případě Citi nelze vůbec odhadnout jakou metodiku používají, mě zamítli vloni poté co jsem si u nich založil účet a nechal tam rovnou posílat výplatu (vlastně mi Citi Life původne sami vnutili přes spolupracující mediální agenturu s příslibem nákupních poukázek za sjednání), pár měsíců na to mě opět prudil telefonicky bankéř z pobočky zda ji nechci...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 2. 1. 2013 21:50

fremantle: a kyvnul si nebo zamitl?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 1. 2013 22:22

Neměl jsem důvod nabídku přijmout, zrovna týden předtím jsem si žádal o KK RB STYLE a na Citi Life mi bankéř nenabídnul žádné jiné zajímavé promo (krom toho akorát byl přesně ukončen bonus 1000 Kč za sjednání on-line, taky jsem se ptal jaký má smysl kývat na tu nabídku, když za on-line žádost je aspoň bonus, ale na to už odpověď neměl). Výhledově zřejmě u Citi Life skončím, ale zatím si minimálně na rok stačí ona zmíněná RB STYLE, dokud je vedení zdarma a pak uvidím s čím zda vytasí retenční nabídku nebo využiji opět nějaké jiné akce.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 2. 1. 2013 22:41

Rozumim, skoda jen, ze RB Style neumi SIPO.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 1. 2013 22:54

To je fakt, že na platbu SIPA je Citi zatím unikát. Naštěstí to zase pro mne není nic zásadního, jelikož i kdybych měl zřízeno obojí, jak SIPO, tak Citi Life, tak bych tam byl schopen naskládat platby snad ne vyšší než kolem 2,5 tisíce, takže žádná velká úspora.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 1. 2013 23:33

glock69 píše:Státní zaměstnanec, doba neurčitá, plat průměrný.

to mám stejné a kreditku jsem dostal..přitom jsem uvedl i hypotéku..ale pravda KK jsem měl už i předtím, vše řádně splácím, tak možná přihlíží i na úvěrovou bezdlužnost a schopnost splácet v registrech..tím neříkám, že jsi na tom stejně..ale třeba jsi nikdy nic neměl..každopádně bankovní řeči schvalování úvěrů nerozumím :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod miho 2. 1. 2013 23:42

To se tady probiralo uz nekolikrat a nikdy se nepodarilo dojit k zadnemu zaveru. Jen to, ze zaznam v registru v podstate diskvalifikuje. Jinak je to naprosta zahada. Svobodni zadluzeni zivnostnici s mizernym oficialnim prijmem v najemnim byte obcas kartu dostanou a zenati bonitni nezadluzeni zamestnanci na dobu neurcitou bydlici ve vlastnim dome obcas proste ne. Zrejme je smer vetru v dobe podani zadosti rozhodujicim kriteriem ;-)

Jinak muzu potvrdit, ze Citi posila dopis s nabidkou zvyseni limitu (v mem pripade 80k -> 120k) pul roku po aktivaci karty. Zvyseni nabyva ucinnosti 2 mesice od data zaslani dopisu (pokud zakaznik explicitne neodmitne).
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 3. 1. 2013 08:18

miho: tech 6 mesicu bylo presne? Docela me otravuje neustale prebijeni karty a doslova to tedy cekam kazdym dnem.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Pavell1 3. 1. 2013 10:07

Pro glock69 Zamítnutí jsem vypozoroval u bonusových karet. Dějě se to lidem kteří nemají žádné jiné úvěry. Lze totiž předpokládat, že tento zákazník se bude chovat zodpovědně, bude čerpat pouze bonus a bezúročné období. Nezklouzne do skutečného úvěrování. které je drahé a pro banku výhodné.( Tuto informaci mám od pracovnice ČS.)
Pavell1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 3. 1. 2013 10:11

Pavell1: to by davalo smysl, setkal jsem se prave s tim, ze to bylo zamitnuto i lidem, kteri maji nadprumerne prijmy.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Žulda 3. 1. 2013 10:23

Mě jí nedali taky, ani v RB ani v GE. Jen mBanka, kde mám hlavní účet mi jí nabízela sama docela dlouho. Přesně jsem to chtěl kvůli těm 2%, dluhy nemám nikde. No a jakto že jí schválili Patrikovi? I když tam bych to viděl pomalu na prestiž té banky, že ho mají jako klienta :)
Žulda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gandalf007 3. 1. 2013 10:43

Tak nevím, asi splácím příliš poctivě, protože každý měsíc čerpám slušný díl kreditu, 6 měsíců od založení jsem měl v listopadu a zatím žádný podobný dopis... :hm
Gandalf007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikedub 3. 1. 2013 11:22

Cau panove, ja mam take problem banka mne poslala dopis s navysenim na 200tis Kc. Ja zavolal na infolinku, ze to beru a ono nic. Urgoval jsem 2x a zase nic. Citibank mne zacina pripadat jako banda IDIOTU a AMATERU....Mam chut je poslat do rite. :!:
mikedub
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka