Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 3. 2014 14:54

lepsi snad pozadat pres OnaDnes
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 27. 3. 2014 16:05

dr._lukas píše:Citibank ovládá eshopy :-D .. Další sleva při založení kreditky u Smarty :-) http://www.smarty.cz/citi

Toto uz jsem zde psal 20.3. (stranka 244 tohoto vlakna), ale je jasne, ze u takto aktivniho vlakna asi malokdo ma prehled o vsem, co se zde psalo :-)

Jsem zvedavy, ve kterych dalsich eshopech se jeste objevi akce se CITI kreditkami, je to skutecne velky rozmach CITI ...
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 27. 3. 2014 16:06

refedr píše:Já v pátek poslal do Prahy do Citi žádost o navýšení na MALL KK a do přílohy jsem dal své 3 poslední výplatní pásky a včera mi volali ze Citi, že na MALL KK mi navýší úvěrový rámec z 12000 na 50000. CitiLife už mám, ale tam se mi během několika akcí rámec vždy o 12000 snížil.

já mám na kreditkách Life 48.000,- , na Mall 12.000,-, na Gemoney 50.000,- a na Zuno 100.000,- Kč. NO a emailem jsem poslal žádost o navýšení na Mallce aspoň na 30.000,- Kč. Dnes odepsali, že chtějí potvrzení o příjmu, které stačí naskenovat a poslat emailem. Tak si řeknu rovnou na Mall o 50.000,- :-D Pak budu platit Mall kartou a GeMoney zruším, pač mi bude na nic.
Naposledy upravil iguka dne 27. 3. 2014 16:12, celkově upraveno 1
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 27. 3. 2014 16:10

Stalo se vám, že jste dostali emailem potvrzení o schválení KK s tím, že se Vám ozve do druhého dne kurýr on se vám ani během týdne neozval?
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 27. 3. 2014 16:10

já jsem o tom neslyšel, zkus kontaktovat jejich linku
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 27. 3. 2014 16:18

Jeden muj znamy dnes prisel se zajimavou myslenkou na optimalizaci Citi kreditek:

Ma Citi Life, kde bylo vedeni 1. rok zdarma, pak uz za poplatek, nyni v akci dostal Citi MALL, kde je take 1.rok vedeni zdarma. Takze pokud puvodni Life (ktera uz je nyni za poplatek) zrusi a prevede si SIPO z Life na MALL, tak vlastne usetri 500Kc za vedeni te Life, protoze ta nova MALL ma vedeni 1.rok zdarma. Jen je nutne spravne nastavit/upravit i limity na te MALL, aby tam nebylo jen to minimum 12000.

Takze takto se ve skutecnosti ziska 2000Kc odmena MALL + 500Kc usetrenych za poplatek za vedeni Life (uz nepotrebne a zrusene).
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 3. 2014 16:55

to jsme zde jiz vyresili davno :-)
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 3. 2014 16:58

Tak i tu stávající Citi Life si může převést na bezpoplatkovou Citi Classic, po roce vedení Mall KK zdarma si ji pak převede zpět na Citi Life (bude na rok od převydání zdarma) a Mall převede na Classic... :-)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod PetrAsch 27. 3. 2014 18:00

Citibank v problémech - neprošla testy Fedu
Mohla by v případě problémů požadovat okamžité splacení kreditek?
PetrAsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 27. 3. 2014 19:44

Tak dneska úspěch, včera v noci vyplněno , mall prošla a dnes volali že ok a nyní čekáme na kuryra. Situaci pomohlo snížení limitu o ve citi life o 12 t. Původně dodávková life limit 33t. Schválena O2 limit 100t. Ten snížen na 85t (+stále life 33t), mall zamítnutá. Life snížená na 21t, O2 už převedena na klasik, mall schválena, limit rozdělen na 25 a 60t.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 3. 2014 22:49

Hm, tak to ja daval zadost vcera okolo poledne a jeste se nidko neozval. :/
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LuiS_666 27. 3. 2014 23:30

PetrAsch píše:Citibank v problémech - neprošla testy Fedu
Mohla by v případě problémů požadovat okamžité splacení kreditek?

Jop určitě, a ty budeš v prvý v poradí ;-]
LuiS_666
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 27. 3. 2014 23:54

Chci se zeptat. Mám KK Mall a chtěla bych raději Ona dnes - co je lepší, nechat si na Mall snížit rámec - mám tam 40K, nebo jí zrušit a teprve žádat o Ona dnes? Děkuji za vaše postřehy.
Zabak.kuk
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 3. 2014 00:30

Prostě to řekni narovinu, chceš Citi podojit o 3000 Kč, protože jinak je Mall úplně to samé co Citi Life z nabídky OnaDnes (a m.j. lze kartu i převydat na jiný typ)... Rovnou si o ni zažádej.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 28. 3. 2014 00:38

fremantle: No jasně že ano. A chci si jí pak i nechat. Už jsem o ní žádala - prá dnů po té co o mall a to mi jí zamitli. Mall už mám doma, i jsem jí aktivovala - je na ní 40k, tak si říkám že důvod je ten že prostě víc by mi nedali, no a já teď nevím jestli mám tedy mall zrušit abych dostala ona dnes, nebo jen snížit rámec?
Zabak.kuk
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka