Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 28. 3. 2014 15:15

Navíc PaySec bude s velkou pravděpodobností "hotovostní" - tj. hned úrok
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 28. 3. 2014 15:27

Není
alebac
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 3. 2014 15:46

Dle obchodních podmínek jsou ovšem podobné transakce považovány za hotovostní, takže i pokud to technicky nyní třeba u některých internetových peněženek neuplatňují, neznamená to, že to nemůžou v budoucnosti kdykoliv ze dne na den změnit.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 28. 3. 2014 16:04

A proto mám nastaven hotovostní limit na nula. Pokud začnou uplatnovat, transakce by neměla projít. Pokud projde a chtěli by úročit, tak bych se hodně hádal...
alebac
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 28. 3. 2014 19:00

Dotaz od meho znameho:

Ma Citi Life s dodatkovou kartou. Nyni aktivoval Citi MALL, na kterou chce trvale a kompletne prejit a Life pak zrusit. Lze tu dodatkovou kartu nejak jednoduse presmerovat z te Life na MALL, aby tu dodatkovou nemusel rusit a znovu o ni zadat?
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 3. 2014 19:18

ne
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 3. 2014 19:19

Toto mi před chvílí přišlo SMS od Citi:
Dobry den, nedavno zaslana Citi bezkontaktni platebni nalepka neni bohuzel kvuli technickym problemum funkcni. Tento problem byl odstranen a v nasledujicich dnech Vam bude zaslana nalepka nova. Pro jeji aktivaci volejte CitiPhone +420233062222. Vase Citi kreditni karta je plne funkcni. Omlouvame se za tento problem a verime, ze Vam bezkontaktni nalepka zprijemni Vase budouci nakupy. Citibank;

Já tedy tu nálepku ani neaktivoval a ani ji aktivovat nehodlám. A vlastně ani nevím které z těch karet se to týká. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod pan Y. 28. 3. 2014 19:38

Nápodobně. SMS mi přišly 2.
pan Y.
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 3. 2014 19:46

Taktéž, bude nás hodně. Nevím, proč nepíšou aspoň číslo nálepky, kdo má vědět, o jakou jde..
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 3. 2014 19:52

To se pozná až přijdou ty nové. Nejspíš to budou k těm Mall.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 28. 3. 2014 20:47

Taky mi to přišlo a u mě je to určitě k MALL. Pečlivě jsem jí rozstříhal a teď mi pošlou novou. Grrrr...
alebac
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 3. 2014 21:27

Taky mě štve, že v automatu na citiphone když chci zjistit nějaké informace (třeba kolik těch karet vlastně mám :D) tak to nálepky bere za plnohodnotnou kartu a pak chvíli váhám, jestli je to skutečně moje
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Slawall 29. 3. 2014 00:41

Hm, tak ani v prubehu dneska se mi ze Citi neozvali, takze predpokladam, ze mi prijde pristi tyden dopis, ze mam smolika...
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 29. 3. 2014 02:01

Tak od 1.5. končí prémie za SIPO u všech karet: http://www.citibank.cz/czech/gcb/person ... -vyhod.pdf
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 29. 3. 2014 07:33

Kdybys četl dál, našel bys další pecku - procenta nejdou ani z plateb z prebiteho kreditního limitu...
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka