Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 4. 2014 08:48

jannk píše:mimochodem - neslibovali Citi uz pred par tydny nove IB??

Slibovali, že bude, nikoliv, kdy bude. Neoficiálně je termín uvedení v průběhu května, na přihlašovací stránce do IB je od tohoto týdne o spuštění uvedeno "již brzy" a zároveň už není možnost přihlašovat se pomocí autentizačního kalkulátoru.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 4. 2014 09:49

mne bylo receno, ze v pulce kvetna
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 17. 4. 2014 13:43

Gandalf007 píše:Také jsem dnes zadal převod Citi Life na Classic, protože veškeré stávající aktivity jsem přesunul na Mall. Termíny doručení a aktivace Classic můžeme sdílet. Věřím, že do konce dubna bude na žádost dost času. .....

Tak je čtvrtek, od soboty 4 dny pryč, kurýr se nehlásí a nic se neděje. Jen mi v IB po převodu karty z KK LIFE na KK CLASSIC zmizely všechny transakce u LIFE. Obavy, že OnaDnes stihneme rostou. :oboze
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 4. 2014 14:09

Převydání KK na jiný typ nejde přes kurýra, nová karta ti dorazí do schránky běžnou poštou, poté si ji můžeš aktivovat...

IMHO ji dostaneš až příští týden, když jsem si začátkem roku žádal o převydání KK O2 na Classic, to bylo v pátek a doručena byla až týden po následujícím týdnu.

Já si žádal v pondělí o změnu Citi Life na Citi Billa, taky ji ještě nemám, ale obětoval jsem 50 Citi Life prémií, tak doufám, že to bude stát za to... :-(
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 4. 2014 15:03

refedr, klidek, o Lifku pres OnaDnes staci pozadat do 30.4. ...Jinak ja taky cekam na CITI Billa prevedenou z Life, musel cekat az se zauctuji posledni premie, nakonec vycerpal 1000 a propadlo 11 :-)
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 17. 4. 2014 18:40

Co jste udělali s tou bezkontaktní nálepkou? Používat ji nehodlám
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 17. 4. 2014 18:53

Používám ji ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 17. 4. 2014 18:55

Mám ji zatím schovanou, napadlo mě jestli by nešla využít jako NFC tag k mobilu.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 4. 2014 19:37

Já ji měl nalepenou na jednom telefonu a používal ji, ale začala se mi odlepovat, tak jsem ji sundal nadobro. Když už platit telefonem, tak takovým, co umí NFC nativně - to si zatím nemůžu vynachválit (ač tam mám jenom debetku bez vratek), jinak bezkontaktním kartám až tak moc nefandím. Od Citi se mi nastřádalo těch nálepek už tolik, že už ani nevím která je k jaké kartě (mám k Life, Mall, Classic + další jednu co posílali jako náhradní kvůli tomu, že některá z těchto nefungovala, nyní přibude další k Citi Billa převedenou z Citi Life a pak snad další k nové Citi Life - ale žádonou z nich nikdy nepoužiji, takže všechny skončí ve skartovačce :-) ).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod bufalobil 18. 4. 2014 13:25

Tak už mám i kartu Mall. Chtěl bych se jen ujistit? Původní kreditní rámec jsem rozdělil na 44 a 44. Znamená na to tedy, že mohu čerpat premii až 880Kč na každou z karet měsíčně? Na staré kartě LIFE mi už naběhne měsíční poplatek, když s kartou ale ten měsíc neudělám žádnou platbu tak bude poplatek 0? Nebo to pade zaplatím tak jako tak? Omlouvám se jestli se už řešilo.
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 4. 2014 14:15

Poplatek za vedení Citi Life se strhne pořád, akorát v tom prvním roce je zároveň hned i vrácen, pokud jsi s kartou provedl alespoň jednu transakci.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod avathar 18. 4. 2014 19:41

bufalobil píše:Tak už mám i kartu Mall. Chtěl bych se jen ujistit? Původní kreditní rámec jsem rozdělil na 44 a 44. Znamená na to tedy, že mohu čerpat premii až 880Kč na každou z karet měsíčně?

Neumíš číst? Limit premií je 1000 na kartu.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 18. 4. 2014 22:32

Zkoušeli jste už někdo žádat o zvýšení kreditního limitu? Jakým způsobem a po jaké době od aktivace? Dostal jsem jen 20tis. :-(
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iguka 19. 4. 2014 07:31

já jsme dostal kredit 12 tis. na druhou kartou. Na jedné jsem měl 48 tis. a zažádal jsem si o zvýšení z 12 tis. na 50 tis. , poslal jsem jim potvrzení a to mám nadprůměrný příjem, a zvedli mi to na 17 tis.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod avathar 19. 4. 2014 14:21

Já posílal teď ve středu, potrebuju 3 tisíce navíc, tak dám vědět. Původně mi dali 85, ale to jsem stahnul na polovic. Teď by se to hodilo.
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka