Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Taki 22. 4. 2014 09:23

Vyhlašuji soutěž o nejméně bolestnou ztrátu CitiLife prémií.
A jako správný narcis hned píšu, že mi propadly 2, slovy "dvě".
Co jsem vyhrál?? :-D
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod avathar 22. 4. 2014 10:46

Nic. Seš prostě nejlepší.

Dneska jsem vracel zboží do mallu a peníze pošlou na účet. První čmahlik sice chtěl žádat o vygenerování nového certifikátu ale druhý pracovník mu to rozmluvil.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 4. 2014 11:08

vratka po jak dlouhé době to byla?
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 22. 4. 2014 12:06

Zdá se mi to, nebo je platba Citi kreditkou v zahraničí dosti nevýhodná? V podmínkách píší kurz Citi střed + 3 %. Standardní (funkční) kurzovní lístek jsem u nich nenašel. Nemá někdo reálné porovnání?
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jannk 22. 4. 2014 12:49

resil jsem to o par stranek vyse, v eurozone se pouzije jejich devizovy stred +3% - 2% zpet, tj realne 1.0094*Citi stred (dneska jim ale citi web kurzy neukazuje!) ... coz pro bezne pouziti neni tak hrozne - i kdyz to byvalo lepsi.
Mimo eurozonu je to horsi
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 22. 4. 2014 13:24

wit.cz píše:vratka po jak dlouhé době to byla?

Logicky do 14 dnů...
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 22. 4. 2014 14:33

Ta 2 % zpět myslíš jako cashback na Citi Life nebo v rámci propočtu jejich transakce?
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jannk 22. 4. 2014 14:41

cashback na Citi Life. Zase tak ruzove to neni :)
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gandalf007 22. 4. 2014 18:06

refedr: Dnes v obalce dorazil Classic, obratem aktivovan, tak snad je na zadost jeste dostatek casu ;-)
Gandalf007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod refedr 22. 4. 2014 19:10

No vidíš to, Gandalfe, a mně dneska taky. Ve čtvrtek požádám o OnaDnes,
tak dej taky, jako já, jak jsi dopadl.Ve středu mi končí výpovědní doba na KK O2, tak radši posečkám, abych tam neměl moc aktivních.
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stepano 22. 4. 2014 19:16

jannk píše:resil jsem to o par stranek vyse, v eurozone se pouzije jejich devizovy stred +3% - 2% zpet, tj realne 1.0094*Citi stred (dneska jim ale citi web kurzy neukazuje!) ... coz pro bezne pouziti neni tak hrozne - i kdyz to byvalo lepsi.
Mimo eurozonu je to horsi
Kde se dá zjistit Citi střed? Zde mají EUR deviza prodej, tenhle kurz se nepoužije? http://www.citibank.cz/czech/gcb/person ... P-LEFTMENU
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jannk 22. 4. 2014 19:43

podle jejich infolinky se pri platbe kartou pouzije stred + 3%, coz je prumer mezi nakupem a prodejem deviz.
deviza prodej je pro platebni prikazy do eurozony (coz ani nevim, jestli s KK jde, ale z jinych uctu urcite jo)
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 4. 2014 19:46

Citi střed EUR je kurz uveden přímo na hlavní stránce banky, v boxu "Směnné kurzy" http://www.citibank.cz/czech/home/index.htm, samozřejmě to odpovídá i (deviza-prodej + deviza-nákup)/2 dle kurzovního lístku, kurzy mimo EUR se nejprve přepočtou na EUR kurzem karetní asociace. Deviza-prodej se při transakcích KK opravdu nepoužije, přečti si obchodní podmínky.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 4. 2014 20:09

Taki píše:Vyhlašuji soutěž o nejméně bolestnou ztrátu CitiLife prémií.
A jako správný narcis hned píšu, že mi propadly 2, slovy "dvě".
Co jsem vyhrál?? :-D

Jak jsem psal , ze mi propadlo 11 premii, ale nakonec je to 0,11 8-) Nevim, jak je to mozne, ale je :lol:

Obrázek

Takze cena je ma 8-P
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 22. 4. 2014 20:53

jannk píše:podle jejich infolinky se pri platbe kartou pouzije stred + 3%, coz je prumer mezi nakupem a prodejem deviz.
deviza prodej je pro platebni prikazy do eurozony (coz ani nevim, jestli s KK jde, ale z jinych uctu urcite jo)

Poslední zahr. platba 12.4. za 3,50 EUR mi strhli 98,99 CZK (tj. 28,2828 CZK/E),
páteční kurs byl dle ČNB 27,450 tj. CITI +3,034%
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka