Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 10. 2014 14:14

U mé Citi Life z letní akce jsem taky v prvním zúčtovacím období nedostal žádné další prémie nad 2000, ale kvůli 12 korunám na to kašlu, to by mě více stál asi telefonát na zákaznickou linku...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 10. 2014 15:03

Taky jsem musel reklamovat.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod kolous007 9. 10. 2014 19:25

eR99 píše:Akční nabídka od Citibank - nformační zprávy CitiAlert na měsíc zdarma. Podmínky zde: http://www.citibank.cz/czech/gcb/personal_banking/czech/static/pdf/Podminky_akce_CitiAlert.pdf

Zkusil jsem CitiAlert zapnout, za ty roky poprvé. Když se to zruší do konce listopadu, tak nebudou nic účtovat. Jak za tohle může někdo platit? Zapnul jsem všechny varianty a SMS zároveň s E-Maily. To, že je to jen při transakci nad 500,-, OK, ale ono to chodí asi podle aktuální nálady jejich IT. Při transakci debetkou nad 500,- přišel E-Mail, SMS ne. Při transakci Citi Life nad 500,- nepřišlo nic (v blokacích to je, takže to nebylo off-line). No, rád to zase v listopadu vypnu.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 10. 2014 22:08

Mě chodí SMS i email vždy správně a používám tu službu hodně dlouho.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 10. 10. 2014 13:59

ted se divam, ze informacni balicek (tj Informační zprávy ke kreditní kartě) jde posilat i emailem - to je taky placena sluzba? (nemyslim soucasnou akci, ale obecne)
(Jo muzu se zeptat na citi, ale z nich neco vypacit je o zdravi :)
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 10. 2014 14:13

Je to pořád CitiAlert (bez ohledu na to, jestli využiješ emailové nebo SMS notifikace), tedy placená služba.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod kolous007 10. 10. 2014 14:33

Na CitiPhone mi ten CitiAlert opravili. Pokud byste měl někdo stejný problém jako já, nevěřte tomu, co vidíte v IB. Přesto, že tam bylo vše zaškrtnuté a nastavené, operátor u sebe viděl něco jiného a musel to ručně upravit.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jannk 10. 10. 2014 14:33

ok, dik. (Trochu komicke chtit za informacni emaily penize :)
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jintaj 10. 10. 2014 17:53

Prosím o radu, co s kreditkou, kterou nechci a není zatím aktivovaná. Nechal jsem si v nákupní galerce vnutit nějakým floutkem od Citi bank kreditku (Citi Billa) s tím, že pokud ji neaktivuji, k ničemu se nezavazuji. Po prostudování podmínek (v klidu doma) jsem dospěl k závěru, že ji nechci. Dnes mi karta dorazila poštou s dopisem, že tímto se mnou banka uzavřela smlouvu o kredit. kartě. Jak mám postupovat v případě, že kartu nechci? Odnést ji na pobočku (přestřiženou), s tím, že smlouvu ruším? Nebo prostě nemusím dělat nic, protože jsem ji neaktivoval a ani to dělat nehodlám? Díky předem.
Jintaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 10. 2014 18:09

Nemusis delat nic. Ale zaznam v registru mit budes
Nabizim 600Kc za zalozeni uctu v Revolut, vice informaci pres SZ
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 10. 2014 18:30

Jintaj: Nejlepší bude zaslat písemné odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Můžeš přiložit i přestřiženou kartu.

Zrovna Citibank je známá tím, že si s dodržováním platných zákonů moc hlavu neláme a bude tvoje odstoupení procesovat jako výpověď s 1 měsíční výpovědní lhůtou, což je špatně, takže je možné, že se neobejdeš bez několika telefonátů na zákaznickou linku.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod funride 13. 10. 2014 10:48

Nevím.. Mám u Citi alerty přes SMS a chodí spolehlivě a to i v zahraničí.. někdy to trvá sice dýl, ale přijde v podstatě vždy ještě než odejdu od bankomatu. Email nevím, nepoužívám.
funride
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kolous007 13. 10. 2014 13:37

Jeden z kupónů v dnešní MF DNES - v časopisu ONA DNES - je na Citi Life s odměnou 3.000,- Kč. Možná se to někomu hodí.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 13. 10. 2014 13:38

Dámy a pánové, vypadá to, že je zde další kolo oblíbené akce OnaDnes... :D Hodně štěstí ;-)
http://ona.idnes.cz/nakupy-slevy.aspx?detail=1621

EDIT: Podle podmínek to ale nebude takové terno jak posledně... :!:

Podmínky akce “Ona Dnes“ („Akce“) pro nové držitele kreditních karet typu Citi Life („Podmínky“). píše:Z Akce jsou vyloučeni zaměstnanci Citibank, stávající klienti Citibank a ti, jejiž smlouva o Citi kreditní kartě byla ukončena v období 12 měsíců před začátkem trvání Akce. V případě ukončení smlouvy o Citi kreditní kartě během 6 měsíců od vydání Karty má Usetreno.cz nárok na vrácení Bonusu.
Naposledy upravil fremantle dne 13. 10. 2014 13:47, celkově upraveno 1
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 10. 2014 13:45

Zatr. a já žádal za 2 tisíce :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka