Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stepano 22. 10. 2014 20:01

Zajímavý, u Tipsportu jsem to taky zkoušel a platba mi neprošla.
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 10. 2014 05:30

Taky kluci bacha na to, že quasi cash transakce mohou být ihned úročeny.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod LuiS_666 23. 10. 2014 09:37

Jop, ten quasi cash hlavně u SK má ošetřeno více bank přímo v podmínkách.
Jinak pravidlo, že KK nemůžete použít na dobití účtu u SK mají snád všechny SK v ČR v podmínkách. J
e to ale slovíčkaření, přesně jak píše Rodsten. Má zkušenost např. u Synotu je, že to jde uplně normálně.

U CITI jsou problém jich interní pravidla vůči gamblingu všeobecně - tam to nemá smysl ani zkoušet.
LuiS_666
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jakubisko_ 23. 10. 2014 10:25

Žádal jsem o Citi Life. Kurýr přijel, ale teď došel dopis, že ji zamítají.
Zkusil jsem proto na novo dvakrát Ona Dnes, ale po zadání dat je vždy automaticky zamítnuto. Přitom bonitu mám. Nevíte, kde je zakopaný pes? Mají to např. spojené rodným číslem, že jednou zamítli a proto už nemá cenu posílat kurýra?
Jakubisko_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 10. 2014 10:28

Citibank používá nějakou bulharskou konstatntu. Mně dvakrát zamítli Ona dnes a jednou Mall (až po příjezdu kurýra) a pak mi schválili Life.

-- 23. 10. 2014 10:46 --

retron píše:v pobočce Citi jsem si všiml, že mají na pokladně terminál na karty, kdyby šlo uhradit KK jinou KK bylo by to takové perpetuum kredite :D

Aby ses nedivil, až ti to naúčtují jako cash advance :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 10. 2014 11:01

Týden do zrušení Citi .. nikdo nevolá. Asi těm, co schválí 5 různých karet, 4 po půl roce zruší a pak 8x ani jednu neschválí, retenci nenabízí :D
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 23. 10. 2014 16:07

nevi někdo, jak je to s tim quasi cash , když zaplatim citi life zdravotni pojisteni? u Ministerstva vnitra to umoznujou, tak bych mohl mi pekny vratky :)
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 23. 10. 2014 17:19

Pojištění není nabití účtu u sázkové kanceláře....
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 23. 10. 2014 18:45

Tak jsem to zkoušel znovu u Tipsportu, tentokrát jsem zkusil KKK, a neprošlo to - zamítnuto v autorizačním centru. Že by to umožňovala jen GEMB?
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rodsten 24. 10. 2014 07:03

Schválně jsem to teď vyzkoušel znova. Sice mám teď na Tipsportu dost peněz, ale vložil jsem 100 kč přes KK GEMB MoneyCard Plus a bez problému.
Rodsten
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 24. 10. 2014 08:37

Ge funguje, jenom z toho nejsou vratky.
alebac
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 24. 10. 2014 08:37

Požádal jsem o dodatkovou kartu v domnění, že mi ji prostě pošlou.
Ale zase to berou přes kurýra s tím, že osoba, jejíž jméno na kartě bude, zase musí předkládat doklady a něco podepisovat. Nehledě na to, že se kurýrovi musíme ukázat oba.
To je normální?
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 24. 10. 2014 09:14

Sázím velmi příležitostně, naposledy jsem účet dobíjel tak někdy před rokem. Dobíjel jsem Fortunu i Betandwin. Neprošla kreditka od Citi, debetka od Zuna, mBank. Jedinou kartou, kterou to šlo dobýt byla debetka VISA od České spořitelny.

-- 24. 10. 2014 09:17 --

Když jsem před dvěma lety vyřizoval dodatkové karty pro manželku a pro matku, tak to bylo stejně. Kurýr musel zastihnout oba ve stejný okamžik. Takže jsem to vyřešil návštěvou na pobočce, tam tedy museli taky dorazit oba, jak majitel hlavní karty, tak majitel dodatkové karty.
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuiS_666 24. 10. 2014 10:44

debetka od Zuna funguje určitě, mám to osobně vyzkoušený všude možně. Dokonce jsem zkoušel i Dinersku ta taky šla - jak to bylo s úrokem a vratkou netuším....

Musím vyzkoušet někde kde to mám v CZK :D
LuiS_666
Diskutér

Odeslat příspěvekod KhalifaCZ 29. 10. 2014 01:01

mel nekdo problem s quasi cash z KK u nejake banky (mimo Citi)?
KhalifaCZ
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka