Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod refedr 5. 11. 2014 09:15

To by mě zajímalo, za co všichni utratí nebo kde točí 50000,- Kč/měsíc. Na Au.kru prej blokujou účet a Alza vrací na kartu a vracet televize nebo pračky v Globuse, to abych měl náklaďák.
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 5. 11. 2014 10:51

Já dostal peníze za vrácené zboží na Alze zpět na ruku a nic se nevracelo na kreditní kartu.
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 5. 11. 2014 11:02

To je v pořádku. Byli ale tady tací, co si za 50k Kč dobili Alza kredit a hned požádali o jeho proplacení na běžný účet. Alza to chvíli tolerovala a pak nekompromisně začala vracet alza kredit zpět na kartu a nikoliv na běžný účet. Navíc to bylo v době, kdy využívala služeb Slovenské Tatra Banky a pravidla o maximálním poplatku z přezhraničních plateb 0,2-0,3% z transakce. Tohle už VISA a MC zatrhli.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter2black 5. 11. 2014 11:32

Citi inkaso zda se funguje jenom někdy, 6 dní před splatnosti jsem poslal část dlužné částky(rychle zauctovano v citi) a počítal jsem s tím že si citi strhne jenom zbytek inkasem(dřív to tak fungovalo). Bohužel si ale v den splatnosti pokusili strhnout inkasem celou částku podle výpisu .

V den splatnosti(dnes v 11:00 z mbank) jsem tedy poslal rucne zbytek.
Doufám že mi nauctuji úroky :P
Naposledy upravil peter2black dne 5. 11. 2014 14:52, celkově upraveno 1
peter2black
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 11. 2014 11:56

filip893 píše:...Tohle už VISA a MC zatrhli.

Sice se o tom psalo, ale nejsem si jist, zda zatrhli definitivně. Předevčírem jsme platili na Alze kartou a šlo to přes Tatra banku a Alza Bratislava.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 5. 11. 2014 12:27

olaf3788 píše:Já dostal peníze za vrácené zboží na Alze zpět na ruku a nic se nevracelo na kreditní kartu.

To jsi vracel zboží, nebo si nechal proplatit nabitý kredit?
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 5. 11. 2014 12:50

Vracel jsem zboží (sluchátka za 2000 kč).
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bufalobil 5. 11. 2014 13:04

Já vracel ohryzkový notebook za 32900 Kč a výplata cash :)
bufalobil
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ko71n 5. 11. 2014 14:28

Zdravím všechny diskutéry,
projížděl jsem si tak nějak celé fórum, ale prokousat se celým se mi nepodařilo. Proto bych se chtěl zeptat přímo tady. :-)

Přemýšlel jsem nad pořízením City MALL KK, kde je stále akce dárkového kuponu na 2000 Kč na nákup na MALL.cz a následné zrušení karty do měsíce (jelikož bych ji asi každý měsíc nebyl schopen využívat) a využití kuponu samotného. V podstatě v tomto postupu problém asi není, ne? :hm
Ko71n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 11. 2014 14:35

Ne problém to není.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 11. 2014 14:56

Docela bych se divil, kdyby banky neměly v databázi klientů zaškrtávací pole "Vychcánek" a takovým příště žádost zamítli, pochopitelně bez zdůvodnění...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 5. 11. 2014 15:30

Ko71n píše:Zdravím všechny diskutéry,
projížděl jsem si tak nějak celé fórum, ale prokousat se celým se mi nepodařilo. Proto bych se chtěl zeptat přímo tady. :-)

Přemýšlel jsem nad pořízením City MALL KK, kde je stále akce dárkového kuponu na 2000 Kč na nákup na MALL.cz a následné zrušení karty do měsíce (jelikož bych ji asi každý měsíc nebyl schopen využívat) a využití kuponu samotného. V podstatě v tomto postupu problém asi není, ne? :hm

Tak trochu tě nechápu, měl by jsi vedení na rok zdarma a z každé platby kartou 2% zpátky, to je ti málo? Tím chci říct, že jen kvůli mizerným 2000Kč v předraženém Mallu, ten ponižující proces s návštěvou kurýra a čekáním jestli kartu nakonec milostivě schválí, nestojí za námahu.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 6. 11. 2014 14:22

Je v pořádku, že mám na kartě od 8.10. blokaci 300 kč za transakci která neproběhla v nezaučtovaných transakcích?
Kdy to může být odblokováno?
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 11. 2014 15:13

Tomáš Marný píše:Docela bych se divil, kdyby banky neměly v databázi klientů zaškrtávací pole "Vychcánek" a takovým příště žádost zamítli, pochopitelně bez zdůvodnění...

Tak to bych tam určitě byl. Nechápu, že jim vůbec nevadí mi schvalovat opětovně tu samou kartu a při výpovědi mi opakovaně nabízet odměnu na stažení výpovědi. Ale to je jejich boj, já nemám problém s nimi tu hru hrát, když mě přináší výhody.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod mrhule 6. 11. 2014 16:35

olaf3788 píše:Je v pořádku, že mám na kartě od 8.10. blokaci 300 kč za transakci která neproběhla v nezaučtovaných transakcích?
Kdy to může být odblokováno?

8.resp 9.11. (po 30 dnech) mně se to stává celkem pravidelně
mrhule
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka