Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 11. 2015 07:23

Vedení zdarma je snad jen na rok, v základu trvale určitě ne... ale to jako u všech karet skupiny Life, viz program výhod pro Citi kreditní karty.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 2. 11. 2015 07:46

[quote="drkarel"]Koukám, že dělám chybu, že karty hned ruším. :-)

no taky jsem se chystal už na 5 výpověď toho Classicu, ale tahle akce ho drobet pozdrží :) a o to jim asi v Citi teď jde, protože to vypadá, že tahle "akce" se týká právě Classiců.
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 2. 11. 2015 08:39

jen pro info, poslali mi převydanou kartu a má platnost pouze 05/16
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 11. 2015 10:21

fremantle, díky. Už je to s tebou jak s vlazym. :-) Nemyslel jsem nic jiného než první rok, ale nepamatoval jsem si, kde to psali (a tudíž jsem to nenašel).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 11. 2015 10:49

Tak těžká diagnóza to nebude :-) Hlavně bych ho ani nezmiňoval nebo se to zase nebude dát ani číst :-/
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 11. 2015 12:16

Jj, pardon, omlouvám se, to byl příliš silný kalibr.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 2. 11. 2015 12:53

Tak já žádal o KK Life na Aukro ..... a zamítnuto. :-(
07Petr
Diskutér

Odeslat příspěvekod Gandalf007 2. 11. 2015 15:08

Ještě bych si rád ujasnil, jakou formou mají někteří účastníci akce "10% zpět" uvedenou podmínku min. výše platby nebo omezení jaké tu někteří zmiňovali. Prošel jsem podrobné podmínky na zadní straně dopisu a nic takového jsem tam nenašel. Na druhou stranu se mi nechce věřit, že by podobnou nabídku takto složitě strukturovali.
Absolvovat informativní telefonát na CitiPhone je zatím nad mé síly...
Gandalf007
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 11. 2015 15:41

Já si té podmínky minimální výše transakce 1500 Kč taky nevšiml, ale podmínky té akce na zadní straně toho dopisu jsem zatím četl jen tak z rychlíku, večer na to ještě mrknu... Taky by mě to zajímalo, jak to měli jiní.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 11. 2015 16:03

07Petr píše:Tak já žádal o KK Life na Aukro ..... a zamítnuto. :-(

Mam takovej pocit ze voni tohle v systemu videj nekde, zes mel napr nakej produkt City tj kartu a tim konec. Je to tam nakonec napsany, ze u tej aukro nesmime mit nic a ani minulosti.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 2. 11. 2015 16:24

fremantle píše:Já si té podmínky minimální výše transakce 1500 Kč taky nevšiml, ale podmínky té akce na zadní straně toho dopisu jsem zatím četl jen tak z rychlíku, večer na to ještě mrknu... Taky by mě to zajímalo, jak to měli jiní.

No já to tam měl v průvodním výslovně řečeno i s příkladem, který jsem výše zmiňoval. Dneska jsem to prubnul při placení POV, jen tu vratku dají pak souhrně /max. 1000,-, tzn. utratit 11500,-/ do 14 dní po skončení akce
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 2. 11. 2015 16:37

Mam citi life s limitem 20000kc a chci se zeptat pokud ji prednabiji aby tam bylo 25000 jestli pujde zaplatit zbozi za 25000kc a jestli dostanu i celou vratku tj. 500kc ??
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 11. 2015 16:42

aaischa píše:je tam psáno těch 6 měs přesně, ale například mě dali mallku k citi life, a nic sem nerušil, a bonus dostal za obě karty.

Hodne zajmavy jak to delaj toto, asi fakt clovek nema sanci zjistit jejich smysl a system prideleni karet :-))
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 11. 2015 16:50

olaf3788 píše:Mam citi life s limitem 20000kc a chci se zeptat pokud ji prednabiji aby tam bylo 25000 jestli pujde zaplatit zbozi za 25000kc a jestli dostanu i celou vratku tj. 500kc ??

Ještě před necelým rokem to šlo, ač podle programu výhod nemělo jít získat vratky u vyšších plateb, ale co mám aktuální zkušenost od léta, tak už to nejde, v jednotlivé platbě lze získat nejvýše vratku odpovídající úvěrovému rámci, tzn. u limitu 20000 Kč max. 400 Kč (ale více transakcemi se lze pak klidně dostat na těch 1000 Kč)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 11. 2015 16:57

Zkousel tu nekdo v posledni dobe vratit zbozi ve 14dnech do Mall CZ co hradil tim kuponem?
Ja jen jestli se nezmenil pristup, bylo tu receno ze nekolika lidem normal penize vratili a neresili snad ze to bylo placeno tim kuponem.
viz
Slevový poukaz nebo akční kupón nelze nahradit, pokud objednávku či její část stornujete nebo zboží vrátíte ve 14denní lhůtě.

https://www.mall.cz/slevove-poukazy
ripper6
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka