Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 11. 2015 18:06

Náhrada za slevové poukazy u Mall se opravdu neposkytuje, ale vouchery Citi Mall nejsou slevové kupony, ale dárkové poukazy, za které se vrací. Jinak jsem zrovna nedávno uplatňoval v jedné objednávce dva vouchery a slevový kupón na 200 Kč z OnaDnes, ale ten je bez náhrady...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod da--ve 2. 11. 2015 18:08

A co za ten akcni kupon nakoupit darkove certifikaty a zbozi zaplatit az tim?
da--ve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 11. 2015 21:06

To ti nevim ale u objednavky mam napsano ze byl uplatnen darkovy certifikat!
To by znamenalo presne pak toto:
https://www.mall.cz/darkove-certifikaty ... wgodo5gDWQ

tj pokud vratim ted zbozi ve 14ti dnech, melo byse povist a vratit me celou kupni castku. Tedy kupon 1000czk + muj doplatek.
Nejhorsim jsi to necham, pro jistotu jsem si vzal mys k pc ale radeji bych to dal na HDD disk a mys nakou dobu vozelel.
Ucel je tedy jasnej, chci abyse me defakto City banka spolecne s Home Credit slozili na 3TB disk vcetne ramecku :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 3. 11. 2015 11:04

ripper6: Z důvodu stěhování skladu Mallu, a čekání skoro 14 dní na dodání, jsem stornoval část objednávky (něco už doručili, něco ne), placeno voucherem k mall kartě. Peníze mají dorazit zpět na kartu z které bylo placeno...
Takže teoreticky ani nemusíš vracet ve 14 denní lhůtě, ale jen stornovat objednávku :)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 3. 11. 2015 15:21

Ja mam take Citi Classic, ale zatim mi zadna nabidka na akci 10% nedorazila, takze zrejme je to jen pro vybrane klienty ...
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 3. 11. 2015 16:19

Me prisla, mam limit 2000. Manzelce ne, ma limit 50t. Ja s ni neplatil asi 4 mesice, manzelka mesic
Kupoval jsem ted na mallu 2x boty a pokazdy je vratil, penize poslali na ucet. Vzdy jsem platil kartou.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 11. 2015 01:38

Zajmavy s tim Mall. Uz pozde, ja to kartou neplatil. Neplatim vsude kartou proto, ze treba ten shop pak muze neco nekde 14dnu delat. Stornuju to a reknou suse... mame 30dnu na vraceni penez na vas ucet a ja budu jen cekat :(
Co uz hold to vyzvednu a dalsi den klidne vratim, to me netrapi :) Me jde spis o koruny... casu mam celkem dost pokud by slo o to :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 11. 2015 12:40

Tak u Mall ok, vraceni v poho zbozi ihned po vyzvednuti :)
Ta City jede, to je neco taky dovolat se na tu jejich linku :( To nejde resit tam online v systemu vse? Ze by clovek, napr uver limit snizil na karte i tam?
Jako nez se tam proklikam, potom dockat se bankere :(
Klasika jedou ted nabidky prachy na ucet, ted jedina top akce! Lepsi urok 12% a clovek ma pujcku co potom splaci :D
Me prijde ze ani neresej co kde clovek ma, tam nekde 100 000, jinde 50, tady muze mit klidne nejlip asi taky 100 000... kdyby neco tak exekutor to asi jisti :D
Jsem to odmitl, ze to fakt ted nepotrebuju a hrozne jim to bylo divny :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 5. 11. 2015 20:20

Posíláte peníze co utratíte do Citi ručně nebo máte nastavený inkaso a Citi si to stáhne sama? Funguje to inkaso spolehlivě?
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 11. 2015 20:22

Já posílám ručně a to podle potřeby - různě přebíjím, pak zas všechno vyberu, pak splatím jen do nuly,... inkaso je strašně nepružné
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 11. 2015 20:56

taktéž ručně ... po vyúčtování s manželčinou citinou :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 11. 2015 21:04

Já mám inkaso nastavené vůči účtu u Citibank - tam vím, že proběhne vždy v den splatnosti (a den splatnosti kreditek jsem si pamatoval), ale stejně na to nespoléhám, někdy peníze na BÚ pošlu tak den-dva před splatností a to už pak rovno i splatím (přes mobil je to záležitost dvou kliknutí). A nespoléhám na to taky proto, že spousta jiných kreditek, co mám inkaso neumí vůbec nebo ho má zpoplatněné (což je pro mě to samé), takže v zájmu zahování konzistence si to už radši řídím sám...

Před 4 roky, když jsem měl jen jednu kreditku, tak to inkaso bylo celkem fajn, ale... no proč to komplikovat - za mě taky ručně.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 11. 2015 21:20

Ručně, a to obzvláště teď, když fakticky splácím jednu kreditku druhou. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 5. 11. 2015 21:45

PatrikChrz píše:Já posílám ručně a to podle potřeby - různě přebíjím, pak zas všechno vyberu, pak splatím jen do nuly,... inkaso je strašně nepružné

Které jdou přebíjet a na co je to dobré?
Citi asi ano tedy a co Diners, HK Premia a Kooperativa?
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM007 5. 11. 2015 22:01

Cca rok jsem splácel Citi KK inkasem celé vyčerpané částky z jiné banky - bez problémů. Jak píše fremantle, v rámci konzistence s KK další banky, která inkaso z jiné banky neumí, jsem přešel na ruční splácení po vystavení výpisu, abych náhodou na splátku nezapomněl.
PS: nedělám ze sebe agenta 007, jen čekám na uvolnění aliasu MirekM ...
MirekM007
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka