Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 14. 8. 2016 16:22

U RB Mall pouze nasobky 500.
A navic me bylo receno na info lince, ze se musi nejdrive objevit na vypise. Tedy volal jsem a zadal o prevod a prej musim cekat az na vypis. Sice mam celkem 500, ale 200 je z aktualniho obdobi, a tak mi to prej neprevedou.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 14. 8. 2016 16:38

Bohužel je to tak, bonusy KK RB získané v aktuálním účetním období je možné použít až v dalším účetním období, na rozdíl od KK Citi.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 14. 8. 2016 23:55

Ano a je to vidět i v online aplikaci. Pěknej vopruz.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 15. 8. 2016 00:42

A to ti mrzáci z Rb pořád tvrdí, že se nic nemění. Stejně to půjde celé do kopru.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 8. 2016 08:12

Na co jsem narazil u KK RB ve srovnání se Citi:
- nelze použít získané prémie v tom samém účetním období
- nelze prémie uplatnit přes IB (nutno volat na infolinku, která je naštěstí zadarmo, připsání okamžité, pokud narazíte na proškoleného pracovníka)
- nelze zakázat a povolit bezkontaktní funkci karty
+ lze zakázat a povolit internetové transakce přes infolinku (u Citi byly trvale povoleny)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 15. 8. 2016 08:31

Ještě:
- zrušené SIPO
- některé karty mají mimořádně hnusný design (převedený Classic, nálepka Life; naopak převedená Life vypadá docela zajímavě)
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 15. 8. 2016 09:25

xls píše:A to ti mrzáci z Rb pořád tvrdí, že se nic nemění. Stejně to půjde celé do kopru.

Musíš žít dneškem, dokud to jde. Rozumíš co tím myslím :-)
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 8. 2016 13:14

Na nezapomenutelné prémie ze SIPO jsem již zapomněl. :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 15. 8. 2016 16:33

Jedna věc jsou prémie, ale oni nejsou schopni zajišťovat ani to sipo bez prémií.

No nic, teď zrovna jsem si objednal 6. kreditku. ČS zruším za měsíc, 3 KK teď už od Rb hned, jakmile zmrší podmínky. Zůstanou 2, to bude tak akorát bohatě stačit.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 15. 8. 2016 20:52

Ty KK RB máš všechny na sebe, že ti je dali?
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 15. 8. 2016 21:09

2 Citi + 1 Rb, a to jsem měl v Citi původně 3.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 16. 8. 2016 09:39

Z důvodu převodu segmentu retailového bankovnictví a kreditních karet Citibank Europe plc v České republice na společnost Raiffeisenbank a.s. a z důvodu brzkého převedení Vaši kreditní karty do systému Raiffeisenbank, doporučujeme provést úhradu ročního poplatku formou CitiLife premií až po tomto převodu do Raiffeisen systémů.

Toto je odpoved na zadost zaplatit rocni vedeni karty premiemi, aneb NIC SE NEZMENI! ...kartu mi prevedou az za vice nez mesic, az po pristim zuctovacim obdobi.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 16. 8. 2016 11:47

Takže před migrací určitě vybrat bonusy, aby to ty bankovní paka nesmazaly.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod radecekh 16. 8. 2016 11:56

S placením ročního poplatku za vedení bych stejně váhal. Od ledna to ořežou tak, že buď budou muset celý poplatek zrušit, aby karta neprodělávala a nebo jim 3/4 lidí kreditku zruší. Úplně vidím tu neodolatelnou nabídku. Vracíme 1 % z nákupů, maximálně však 50 korun. Vedení karty 50 korun.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 16. 8. 2016 14:29

Pravda, rocni predplatne je nejspis hloupost, tak dlouho karta nejspis neprezije.
treborit
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka