Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 16. 8. 2016 16:04

radecekh píše: ... Od ledna to ořežou tak, že buď budou muset celý poplatek zrušit, aby karta neprodělávala a nebo jim 3/4 lidí kreditku zruší ...

Odhaduji, že většina klientů Citi jsou finanční negramoti nebo rovnou něco splácejí, takže u ní musejí zůstat a poplatky za vedení platit. Jinak na rok bych si nic nepředplácel, ta ušetřená stovka se může změnit ve vyhozených 500.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod Heavy71 16. 8. 2016 16:55

Z vlastní čerstvé zkušenosti - nevyčerpané bonusy z City KK naprosto v pořádku převedeny k RB, následně od prvního dne používání po migraci plynule navázalo připisování prémií z KK RB. Toho bych se nebál.
Heavy71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomason87 16. 8. 2016 17:24

Docela by mě zajímalo, jak tohle vyřeší. Za tu 500 Kč si člověk předplácí určitou službu, ve které může počítat s 2% vratkou. Po zrušení vratky bude vlna nevole u takových lidí mnohem vyšší. Je to asi velmi nepravděpodobné, ale mohli by nechat dojet předplatné za stávajících podmínek, to už by ale nové obnovení asi zrušili.
Na druhé straně bude možná nutné měsíční poplatky rušit, aby lidé po zrušení vratky neodcházeli. Pak by předplacené poplatky měli minimálně vrátit.
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 16. 8. 2016 18:01

A dava vubec RB tu moznost predplatit si rocni vedeni karty z bonusu? Ja myslim, ze ne.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 8. 2016 18:19

Už zase předstíráš, že myslíš? Já jsem si v podstatě jist, že toto zůstalo zachováno.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 16. 8. 2016 18:39

No jestli to uz nekdo otestoval ...
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 16. 8. 2016 19:38

Tomason87 píše:Docela by mě zajímalo, jak tohle vyřeší. Za tu 500 Kč si člověk předplácí určitou službu, ve které může počítat s 2% vratkou.

V podmínkách programu výhod je jasně napsáno, že jej můžou změnit kdykoli. Když se měnil v minulosti (např. rušení odměn za SIPO), žádné přechodné období pro zákazníky s předplaceným vedením nebylo.

Ad „předplácí určitou službu“, no… nevím, proč si to za těchto podmínek předplácet, ale lidem v tom bránit nebudu.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 16. 8. 2016 23:02

drkarel píše:Už zase předstíráš, že myslíš? Já jsem si v podstatě jist, že toto zůstalo zachováno.

Na infolince RB mně nabízeli při připisování 500 premií na origo RB buďto vratku na kartu nebo vedení karty na rok zdarma. Operátor si neuvědomil, že karta je na rok zdarma (s jednou operací u obchodníka měsíčně).
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 16. 8. 2016 23:17

Mě teď u vypovězené Rb Style nabídli rok vedení zdarma. Jinak by si ji mohli nechat při 129,-Kč poplatku mě vratka 250,- nezajímá.

Předpokládám, že po Novém roce udělají něco podobného: vratky očešou na nějakých 125-250 Kč, sníží procenta, zvýší poplatky. Pak si budou moci vybrat: buď to nechají v retenci zadarmo, nebo si mohou kreditkový byznys zavřít. Já jim desetitisícovou útratu je kvůli poplatku dělat nebudu.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 18. 8. 2016 20:15

V sazebníku mají pro KK Style: vratka max. 129 měsíčně, poplatek za vedení 59 měsíčně. Ty máš trošku jiný čísla, jak to?
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 18. 8. 2016 23:47

Aha, to jsem si spletl, mám Deluxe.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 19. 8. 2016 11:38

OK, trochu jsem se polekal. Jinak u KK Aukro nikde nevidím vedení na 1. rok zdarma, předpokládám, že není, může někdo potvrdit?
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 22. 8. 2016 09:43

Tak paráda, další věc, co RB zprasila, dávejte si na to bacha: bonusy můžete připisovat max. 1000 za měsíc, měl jsem nasbíráno 2000 a teď mi díky tomu tisícovka lítá v luftu.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 8. 2016 10:13

Hmm, takže připisovat bonusy hned.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 22. 8. 2016 10:26

Tak to je opravdu megaprasárna. Ohledně bonusů už druhá, protože to nenápadně posunuli tak, aby se daly prémie čerpat až po vyúčtování a ne hned v běžném měsíci, jako to měla Citi.
xls
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka