Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Heavy71 29. 8. 2016 16:37

Jak lítat? Tak tam snad zůstanou a až dosbíráš do nějakého násobku 500, tak je vybereš zase třeba příští měsíc.
Heavy71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jasno1 29. 8. 2016 18:32

Tak dnes mi přišly z RB 2 obálky. V každé byla jedna karta. V jedné pokračovací Life v barvách a s logem Citi (přestože mi končí až za měsíc) a ve druhé nová náhrada za Life od RB. Migraci mám koncem září.
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 8. 2016 09:24

Přišla mi dopisem nová KK RB Life za KK Citi Life, v dopise píší, že platnost nové kreditky je od 25.9.2016 a zaktivovat ji můžu kontaktní platbou v terminálu. V Citi IB píší, že datum příštího výpisu bude 23.9.2016. Myslíte si, že za platby KK Citi Life provedené dne 24.9.2016 bych mohl získat Citi Life prémie? Do kdy mi bude fungovat Citi IB, abych mohl provést po 24.9.2016 ještě výběr Citi Life premií, když nezaktivuji novou KK RB Life?
:hm
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 8. 2016 12:28

Tak to jsem zvědavej, kdo tomu lenochovi zase odpovíte. Zjevně zase nečte, co mu z banky posílaj.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 30. 8. 2016 13:14

jasno1 píše:Tak dnes mi přišly z RB 2 obálky. V každé byla jedna karta. V jedné pokračovací Life v barvách a s logem Citi (přestože mi končí až za měsíc) a ve druhé nová náhrada za Life od RB. Migraci mám koncem září.

Zřejmě jsou jejich programátoři kvalitní oddíl, jak by řekli v jednom filmu. Děsná představa, že bych systémům této banky svěřil nějaký vklad.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 30. 8. 2016 13:55

Když už chceš odkazovat na nějaký film, tak si alespoň zjisti, co se tam opravdu říká https://www.youtube.com/watch?v=dcSZkGoCYL0
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 30. 8. 2016 13:57

Ještě nám tu oprav hrubky v příspěvcích, prosím. A pak jdi do ***** Sašo.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 31. 8. 2016 16:16

jasno1 píše:Tak dnes mi přišly z RB 2 obálky. V každé byla jedna karta. V jedné pokračovací Life v barvách a s logem Citi (přestože mi končí až za měsíc) a ve druhé nová náhrada za Life od RB. Migraci mám koncem září.

Stalo se mi to samé. Přišla mi jak nová Citi tak nová RB Life která ji má nahradit. Jak je to s nálepkama k původním kartám, pošlou je automaticky nebo se musí žádat?
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 31. 8. 2016 17:38

Mne migrovane karty dosly v poradku tak jak mely.
K nove RB Life (mimochodem pekny design) mi prisla i nova nalepka.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 1. 9. 2016 11:28

Nálepky mi dorazily po několika dnech od hlavních karet, takže je to ok. Jen mě mate, že budu mít dvě RB life karty místo původních citi karet, budu si na ně muset fixou udělat značky.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 9. 2016 12:25

Zedna1 píše:Mne migrovane karty dosly v poradku tak jak mely.
K nove RB Life (mimochodem pekny design) mi prisla i nova nalepka.

design se mi také líbí...
Také budu mít 2 KK od RB, de luxe a převedenou life.
Uvidím, jestli v peněžence vydrží obě.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 2. 9. 2016 10:04

Na design prdím, hlavně aby co nejdýl dávali benefity, ale možná že někdo má ty priority postavené jinak :-)
Jsem zvědavý, jak dlouho po novém roce budou jejich KK použitelné.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 2. 9. 2016 10:17

Jeden dotaz. Prevod u me má proběhnout konec září, ráda bych si nechala kartu navýšit, na koho se mam obrátit?
Zabak.kuk
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 2. 9. 2016 11:36

Na infolinku.
chnapka_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 2. 9. 2016 11:46

Děkuji. City vzdy nabízela navyseni bez problemu, RB mi ted řekla, že chce potvrzeni o příjmu a výpis z BU.
Zabak.kuk
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka