Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 9. 2016 19:18

Určitě je zadarmo v bankomatech RB, v bankomatech jiných bank nejspíš taky, nejsem si tím zcela jist, ale stačí se podívat do sazebníku, který jsi dostal s informacemi o převydané KK, tam to určitě bude (nebo nebude, pokud to je úplně bez poplatku)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod maondra 29. 9. 2016 21:26

Děkuju za odpovědi a květnatou diskusi k zmigrovaným kreditkám CITI, asi tedy vypovím na pobočce RB - nemám to zase až tak z ruky.
maondra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stuha1982 1. 10. 2016 14:11

Zdravím,
zjistil jsem jednu nemylou věc.
25.9 mi byla migrována Citi life na RB
23.9. mi končilo zúčtovaní období.
24.9. jsem provedl nákupy asi na 23k.
Nyní když se podívám do kartyonline.rb, tak mám odměny shodné s výpisem od citi, nákupy zaúčtované, ale odměny nenavýšené.
Máte to taky někdo? Mám čekat nebo raději volal na RB.
Díky moc
stuha1982
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jisy 1. 10. 2016 14:54

Osobně jsem přestal používat CitiLife KK cca týden před migrací, abych byl něčeho podobného ušetřen. Doporučoval bych to na RB nahlásit, tím nic nepokazíte.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radecekh 1. 10. 2016 14:56

Protože RB připisuje odměny až na konci zúčtovacího období. Mám to taky tak. Tedy ve skutečnosti mi ještě něco připsali, ale jen pár korun, zbytek ne. Teprve, když to nebude na dalším výpise, začnu to řešit.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 10. 2016 15:04

Určitě se nahlášením nic nezkazí, ale mohlo by to souviset s údajnou neaktuálností údajů v aplikaci kolem data migrace, jak tu někdo psal (možná v nějakém paralelním vláknu).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 1. 10. 2016 18:58

stuha1982 píše:Zdravím,
zjistil jsem jednu nemylou věc.
25.9 mi byla migrována Citi life na RB
23.9. mi končilo zúčtovaní období.
24.9. jsem provedl nákupy asi na 23k.
Nyní když se podívám do kartyonline.rb, tak mám odměny shodné s výpisem od citi, nákupy zaúčtované, ale odměny nenavýšené.
Máte to taky někdo? Mám čekat nebo raději volal na RB.
Díky moc

To je divne, mam to stejne, az na to, ze jsem mel vyssi platbu toho 24.9., a odmeny za tuto platbu mam v IB RB (kartyonline) evidovane v polozce "Prémie získané v období ".
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 2. 10. 2016 09:34

tulum píše:
fremantle píše:dotaz na zůstatek v bankomatu

Ten dotaz na zůstatek je zadarmiko ve všech dostupných bankomatech po ČR nebo jen v RB bankomatech plíz?

Tak dotaz na stav zůstatku je ve všech dostupných bankomatech po ČR (= i mimo RB/Citi) zdarma.
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 2. 10. 2016 12:58

taky potvrzuji, že mi za zjištění zůstatku nic neúčtovali...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 13. 10. 2016 17:07

Malej poznatek: na zmigrovanou Citi KK připisují platby minimálně o jeden den dříve než na originál RB KK. Teď jsem zkoušel poslat testovací platbu na nový účet, který platí po migraci a uplynutém prvním zúčtovacím období. Je zajímavé, že je to stejný účet jako pro originál RB KK, liší se jen variabilní symbol. Hledejte v tom nějakou logiku.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 13. 10. 2016 17:34

Zmigrovana Life dnes splacena a uz v prubehu dne byly penize pripsane. Odesly rano z mBank.
octaviampi
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 13. 10. 2016 18:13

dlouhy.dejw píše:Malej poznatek: na zmigrovanou Citi KK připisují platby minimálně o jeden den dříve než na originál RB KK. Teď jsem zkoušel poslat testovací platbu na nový účet, který platí po migraci a uplynutém prvním zúčtovacím období. Je zajímavé, že je to stejný účet jako pro originál RB KK, liší se jen variabilní symbol. Hledejte v tom nějakou logiku.

Jakou originál "RB KK"? Mně se splátky připisují stejně jak na KK Style, tak na RB Mall.cz (zažádonou už pod RB), tak i na zmigrované kreditky od Citi - tedy cca. několik hodin při vnitrobankovním převodu od zadání příkazu.

Jinak na KK Style používám pro splácení jiné číslo účtu, než pro RB Mall.cz a zmigrované kreditky (ty mají všechny stejné).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 13. 10. 2016 18:24

Já posílám z jíné banky a opravdu to chodí na obě karty s takovým rozdílem. Leda že by v posledních dnech něco změnili a zrychlili to obecně pro všechny KK.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ka-spel 14. 10. 2016 06:57

Life převedena koncem září do RB. A hned *****ání. Na karty bez účtu není apka do mobilu. A infolinka jedna velká tragédie. Volal jsem pátek, že chci jednu platbu co byla v úterý a už stržená vyjmout z programu splátek. Slíbeno, že se ozve někdo z kartového. V úterý jsem volal znovu a urgoval a chtěl přidat ještě jednu na vyjmutí. Jediné co byli schopni, tak zrušit limit pro program splátek, ale že samotné vyjmutí musí dělat někdo jiný. Zlatá CITI, kde šlo vše vyřešit na počkání jedním telefonem.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 14. 10. 2016 07:29

Mě taky štvou. Jsem na delší dobu v zahraničí, v září kartu převedli a teď mi poslali výpis zaheslovaný místo nastaveného hesla částí čísla karty. Přitom karty mi leží doma v zásuvce, s takovými mizerným kurzy ji nemá cenu ani tahat. Hlavně že ujišťovali, že se převodem nic nemění.

Jsou to naprostí amatéři, všechno související s Rb co nejdřív zruším.
xls
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka