Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 18. 10. 2016 08:57

Jak jsem psal ve vlákně KK RB, 9. 10. jsem urgoval na infolince výpis k 3. 10. u origo KK Mall a doteď výpis v Kartonline nemám. :-S
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 18. 10. 2016 09:18

Vydržať! Co byste od banky inspirované šmejdy chtěli. Tam to vždycky fungovalo (no spíš nefungovalo) na principu, že personál nikdy nic nevěděl a neuměl, ale zároveň se banka tvářila jako něco exkluzivního. K tomu za ty roky přidali jen ten žloutenkový design.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 10. 2016 09:43

Náhodou, s bankou inspirovanou šmejdy je občas sranda. Nedávno jsem byl vkládat hotovost na účet na pokladně, abych hned mohl splatit kreditku a přepážkářka na mě asi na minutu udělala milionáře (než stihla operaci vystornovat), protože mi připsala danou částku jako eura... :mrgreen:
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 18. 10. 2016 13:55

Že se tak ptám, k čemu jsou vám výpisy? Nestačí přehled transakcí a další informace v aplikaci?
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 18. 10. 2016 14:09

Oni na to mají copak aplikaci? Aplikace pro samotné karty bez účtu narozdíl od CITI neexistuje. Jak se teď vybírají po novu bonusy? Jen přes linku?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 10. 2016 15:07

Aplikace pro karty bez účtu existuje (nevím, kde přesně, vždy házím do googlu "kartyonline", nejspíš https://kartyonline.rb.cz/), i když okleštěná. O té je tu řeč. Bonusy jen přes linku, ale s T-pinem to lze i jen přes plechovou hubu.

Dejwe: Za prvé je pro mne přihlašování do aplikace nepohodlné, neboť vyžaduje autorizaci SMS. Za druhé kartou platím čas od času i věci (např. zálohy na zdravotní pojištění, faktury), kde je občas potřeba mít nějaký "důkaz" o zaplacení v delším horizontu. A k tomu jsou mi výpisy. Ostatně kolem finančních produktů mohou vzniknout v budoucnu všelijaké situace, kdy je dobré výpisy mít. Např. banka bude tvrdit, že jí něco dlužím, neodstraní záznam v registru a zanikne (:-) ), finančák bude chtít vidět zdroje obratů ... napadají mne sice samý kraviny, ale člověk nikdy neví. Já jsem radši předběžně opatrný.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 10. 2016 12:43

Tak na "stížnost", že v aplikaci Kreditní karty online nejsou k dispozici poslední výpisy jsem pravděpodobně dostal následující e-mail (uvádím pouze nejhumornější výňatek):

"v návaznosti na Vaši žádost jsme Vám aktivovali službu internetového bankovnictví Kreditní karty online."
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 10. 2016 12:48

xls píše:K tomu za ty roky přidali jen ten žloutenkový design.

Raiffka bude asi fakt veselá kopa, na internetech se začala objevovat reklama od RSTS v podbarvení stránek na "žluté týdny" :mrgreen:
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 19. 10. 2016 14:59

Ti jsou drzi, nemam slov, jeste se ptaji, jak jsou lide spokojeni : https://www.facebook.com/Raiffeisenbank ... ED&fref=nf
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 19. 10. 2016 15:48

Na RB asi používají telepatii. Zrovna to tady čtu a chci si postěžovat ohledně délky vyřizování žádostí o vyjmutí plateb ze splátek a v tom mě volají pevná z Ústí z kartového a vše vyřízeno.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 10. 2016 19:35

Aha, tak to oni asi počítají, že telepatii ovládají i jejich klienti. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 20. 10. 2016 09:18

Po prevodu citilife, jsem kartu bez aktivace vypovedel.. Z retence volali a dali nabidku na rok bez poplatku bez nutnosti provadet alspon jednu platbu mesicne + 300kc z prvni platby nad 1000kc..
Tatatoooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 20. 10. 2016 12:50

Výpověď je tuším možná jen na pobočce nebo i jinak?
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 20. 10. 2016 16:28

Tatatoooo: Chtěl jsem zeptat na to samé, ale Dejw byl rychlejší... Jak jsi vypovídal Lajfku?
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 21. 10. 2016 11:44

Na pobočce. A vzal jsem si sebou rovnou vypis za posledni mesic, ze je vse uhrazeno. I s cekanim na bankere 10min v uplne prazdne pobočce to cele trvalo 12min ;-)
Tatatoooo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka