Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 11. 2016 12:03

Ano, tak bych to chápal. Ale něco mi říká, že to tak nemuselo být myšleno.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 11. 2016 12:10

To poplatkování je u RB vůbec specialitka - mě nebyl zatím naúčtován poplatek ještě ani za jednu z kreditek, které mi u RB skončili, i když původní Citi Mall, kterou mi převáděli v září mi byla vydána již před více, než rokem a zrovna se koukám do historie transakcí a včera mi byl na ní poprvé naúčtován poplatek (jinak jsem ji měl na konci zúčtovacího období "na nule", takže tohle na to asi nemá vliv - každopádně nedokážu si ten poplatek moc přiřadit, účetní období už začalo někdy před dvěma týdny, takže nyní jsem asi tak v polovině - je to za tento měsíc? za minulý? no to je jedno)... Mohl bych se s nimi hádat a reklamovat, že slibovali roční prázdniny od "aktivace" karty, ale je mi to docela jedno, karta mi už vrátila tolik a čekám, že už dlouhou životnost mít nebude, že tu padesátikorunu řešit nebudu.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 29. 11. 2016 12:42

tak jsem si to ověřoval na infolince, ze Citi do RB se převádělo vč. zbývající doby vedení bez poplatků, které mi teda skončilo, lze předplatit zase na rok za 500 z prémií
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Heavy71 29. 11. 2016 19:48

Tak příště si to nejdřív ověř, než začneš šířit paniku.
Heavy71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bond2 2. 2. 2017 11:32

fremantle píše:Je nutno se přihlásit do portálu MojeAllianz.cz, tam je pak možnost úhrady kartou a klasické přesměrování na platební bránu...

Dá se na MojeAllianz ještě platit kartou ? Díky.
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 2. 2017 11:56

Produkty pojištění ano, produkty penzijního zabezpečení už od konce loňského roku nikoliv.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 3. 2. 2017 08:22

Tak už nejde nic platit kartou na Moje Allianz - mi potvrdili. Nemohl jsem to totiž najít. Přešel jsem k nim s autopojištěním. Odkázali mě na pobočky, někde se dá platit kartou..
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 3. 2. 2017 09:52

Já v mojeallianz možnost placení kartou u autopojištění vidím.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 3. 2. 2017 10:16

Já mám mail i telefonicky jsem si ověřil že ne... Mám novou ještě neaktivovanou/nezaplacenou smlouvu a první platba prostě kartou platit na Moje Allianz nejde :oops: . Kdyžtak v jaké sekci by to mělo být aktivní ?
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod radecekh 3. 2. 2017 10:49

Mně taky v Moje Alliaz platit kartou jde. V detailu smlouvy mám "Platba online" a hned první možnost je možnost zaplacení kartou.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod vklatil 3. 2. 2017 11:05

Myslím, že nejde platit kartou u nových smluv. Mám u Allianz smlouvu na pojištění domácnosti, tam mi kartou platit jde (na další období), pak jsem dělal nový pov. ručenní, u toho jsem možnost platit kartou neměl a u starýho co jsem rušil jsem nabídku platby kartou zase měl. Z toho usuzuju, že první platba musí proběhnout buď na pobočce, nebo převodem z účtu, pak už kartou platit jde.
vklatil
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 3. 2. 2017 11:30

Taky potvrzuji funkčnost platby kartou při výročí smlouvy - majetkové pojištění nemovitosti
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 8. 2. 2017 19:35

Díky všem..nechtěl jsem otvírat nové vlákno, tak je to trochu mimo...
Potvrzuji, že první platba u Allianz musí být převodem nebo kartou na pobočce. Pak se teprve smlouva aktivuje stejně tak i možnost platby kartou přes MojeAllianz.
...veselá příhoda: Jsem si tam v pátek volal, že v podmínkách Moje Alianz je uvedena možnost platby kartou a slépka mi řekla, že tu možnost zrušili, že o ní klienti neměli zájem. Asi nějaká zatoulaná z mBank ;-)
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod jbohac 22. 3. 2017 15:40

Nevíte, jak je to při rušení karty (mám Life) s našetřeným bonusem?
Když o odměny nechci přijít, musím si je telefonicky vyčerpat než požádám o zrušení?
Co se zbytkem po dělení 500? Jde při rušení karty vyčerpat, nebo o něj přijdu?
jbohac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 3. 2017 16:03

Nevím. O zbytek přijdeš určitě, násobky 500 bych vyčerpal. Nevím, co řešíš. Navíc bych si ještě prostudoval pořádně podmínky, mám pocit, že v případě, že je karta ve výpovědi v okamžiku, kdy by se měly prémie připisovat, tak je nepřipíšou. Budu vědět, až budu vypovídat, teď mám ještě nějaký čas. :-)
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka