Podvodníci a lháři (EDBUSY atd.)

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Alex.. 8. 4. 2008 16:20

kde je to téma? chci se pobavit :-D
Alex..
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 8. 4. 2008 17:31

Tak aby nebyli jenom negativa nového SuperFóra ... tak jedno pozitivum ... lze slučovat témata ... takže jsem sloučil témata "Podvodníci a lháři" a "EDBUSY asi?? skončili ....." .... ať to máme v jednom :-) A ještě jsem odstranil starý nezajímavý odpad z tohoto fora :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lupes 22. 5. 2008 19:17

admare, já Edbusy prošel a oddlužili mě to co píšeš jsou uplný blbosti asi nemáš úplné imformace, Edbusy fungují dál , kdyby to byl podvod tak jim zablokují účty, že nikoho z nich nezavřeli, nevíš o čem píšeš. :pozor
lupes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 22. 5. 2008 20:54

lupes: edbusy, all property - koukam sama lepsi spolecnost :roll:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinjakupre 18. 6. 2008 08:12

Stejně jako jeden neznalý vedle druhého :D . Edbusy se znovu rozjelo a jede se dál, policie bude mít ještě pěknej skandál :-D
sinjakupre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 18. 6. 2008 08:57

sinjakupre: lepsi byt neznaly s penezma nez "znaly" bez penez. Vsak pockej, ono i to APL uz brzo skonci :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinjakupre 18. 6. 2008 12:49

Ano skončí, ale na rozdíl od tebe vím kdy ;-]
sinjakupre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 18. 6. 2008 15:26

sinjakupre: myslis to oficialni datum, co maji ve VOP, konec roku 2009? Ja se obavam, ze to spadne drive, ale cas ukaze.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolda55 30. 6. 2008 20:35

Takze v Edbusy vsichni cisti, co ? Jak vymluvne pro tento stat plny podvodniku...Lichva, okradani lidi a to vse s tichou podporou statu...
JJ zlodeji se tu meli vzdycky dobre...
kolda55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 7. 2008 08:29

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo79 17. 7. 2008 20:44

Pana vysoudila sem také poznal.Toho vyšetřuje policie?Rád bych se k tomu připojil
Rambo79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod izoltech 31. 7. 2008 11:35

Nemate pravdu,ze to policia nebude vysetrovat. Ty musis podat trestne oznamenie a policia a prokuratura sa s tym musi zaoberat. Premlcacia doba nie je 10 mesicov,ale napr. u nasilneho trestneho cinu je 25 rokov Pri podvode by to malo byt niekde na urovni 10 rokov tak neviem o akych 1é mesiacoch pises.
Ak mam raz podzrenie zo spachania trestneho cinu podvodu tak zo zakona by si mal dat resp. podat trestne oznamenie.
izoltech
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 7. 8. 2008 10:10

taky pozor na MYERSON? http://www.myerson.cz :-\

Našel jsem tohle:
Kód: Vybrat vše
http://www.podvody.estranky.cz/stranka/MYERSON

Kód: Vybrat vše
http://www.podvody.estranky.cz/stranka/MYERSONN


Dotáhnou lidi na některou ze svých poboček v Praze nebo Brně o rozloze 2x2 metry, kde jedna ženská kopíruje doklady, druhej chlápek oproti 5000 dává "návrh smlouvy o půjčce a automatické zpracování dat". S kámošem jsem to zkusili podstoupit, abychom to vyzkoušeli. Můžu vám říct, že si vydělávají pěkně. Jen na pražské pobočce během cca hodiny tohle provedli asi tak tipuju s 12 lidma. To je 60000/hodinu čistej zisk :-)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JozefV 7. 8. 2008 10:18

hmm, preco tam niekto nehodi granat :-P
V takej malej miestnosti by to bolo extra ucinne...
JozefV
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 7. 8. 2008 11:33

snowboarder: a do jakeho momentu jste to zkouseli? Ja jenom, jestli vas ta zkusenost kluci nestala desitku :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků