8OO tis - 1 mil pro začínajícího podnikatele

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stanislav.stribrny 2. 1. 2009 15:46

Tarwas: Omlouvám se, špatně jsem si to pamatoval a trochu otočil smysl :) Je to naopak: banka je ochotná půjčit až sedminásobek vašeho zisku :) Ale nutnost 2 daňových přiznání a potvrzení o bezdlužnosti z FÚ, ČSSZ a VZP platí.
stanislav.stribrny
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 1. 2009 16:33

stanislav.stribrny: eh kletě. 7x(-20) je -140k. které bance to mám doplatit? :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanislav.stribrny 2. 1. 2009 16:44

No tak jestli máš ztrátu, tak nedoložíš příjmy a nedostaneš úvěr :) Pak jedině ta nemovitost nebo ručitel.
stanislav.stribrny
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 1. 2009 17:12

stanislav.stribrny: já vím, však taký žádný úvěr od banky nechci. a účetní ztráta neznamená, že se firmě nedaří, ale například to, že byly větší odpisy, nebo mzdy zaměstnancům.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 4. 1. 2009 23:13

stanislav.stribrny píše:A nebude bance podezřelé, že ty peníze proudí pořád ze stejného účtu a mizí zase na jeden stejný účet? I když si založím účet u 10 bank... Navíc banka přece vidí ve výpisu majitele účtu, což je pořád ta samá osoba. Takhle lze možná oblbnout eBanku a její limit 25 tis. měsíčně pro "zdarma" variantu, ale ostatní banky?


u nektere banky se da nazev uctu modifikovat, napr. u Unicredit mi to zmenil banker po telefonu nebot ten jejich standardni format jmena uctu jak se to tvarilo pri platbach na vypisech mi nevyhovoval. verim ze to jde urcite i u jinych bank.

Navic krome prevodu se da na ucet vlozit i hotovost, u ktere sice pri castce ekvivalentni 1,000 EUR a vyse musi predlozit doklad totoznosti, ale tento udaj je pouze pro evidenci vkladu ale uz se neuvadi jako popis samotneho vkladu (vyzkouseno u Raiffeisen a KB), takze to jde pripadne i tak. Dalsi je pak moznost vkladu primo pres bankomat (to vyuzivam u Unicredit - rano cestou do prace vlozim pres bankomat a kolem 10h rano v pracovni dny uz mam penize pripsane na ucte a k pouziti na karte).


Myslim ze tyhle nabidky jsou ale dost automatizovane a pri zadosti o nejakou vyssi castku uz pak je ucet vetsinou stejne nejak proverovan, jak dukladne a co je jeste tolerovano a co ne je uz pak dost individualni u kazdeho uctu a podle vyse uveru ktery pozadujete. U vyssich castek bude pripadne kontrola pohybu asi dukladnejsi (odhaduju...).
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bulb2 5. 1. 2009 19:08

Ahoj,
na naivní otázku naivní a poloviční odpověď...
Sice si můžeš půjčit jenom 300 000, ale zase lepší než nic...
http://www.gemoney.cz/ge/cz/1/pujcky/ex ... emid1=1212
Měj se a hodně úspěchů...
Sněžííí
bulb2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 5. 1. 2009 19:27

nesplňuje kategorii "pro začáínajícího podnikatele". chtějí 1 daňové přiznání a to asi ještě nemá.
* Doba podnikání: minimálně 1 ukončené daňové období
* Minimální tržby v poslední roce podnikání: 300 000 Kč
* Společnost není v konkurzu / likvidaci / vyrovnání a nemá exekuci na běžný účet
* Platby Finančnímu úřadu ani Správě sociálního zabezpečení nejsou v prodlení

http://www.gemoney.cz/ge/cz/2/uvery/exp ... s-business
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanislav.stribrny 5. 1. 2009 21:10

GE money je srandovní, ještě úvěr podmiňuje vedením účtu, což je další stovka měsíčně :)
stanislav.stribrny
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků