Úvěrové registry

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 1. 2013 11:19

MikiVista píše:Hmmm, nazval bych to "trest" že jsem nikdy neplatil luxusní úvěrové úroky.

Existuje takové pořekladlo: "Chcete-li si půjčit peníze, musíte nejdříve bance prokázat, že je vůbec nepotřebujete" :)

Ale jinak souhlasím s ostatními. Požadavek na (nezajištěný?) úvěr 250 000 Kč s 2/3 průměrného příjmu a bez úvěrové historie - to je pro banku vysoce rizikový obchod a nedivím se, že do toho nechce jít.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod LuiS_666 13. 1. 2013 12:55

vo vačšine bank je max. 10 násobok priemerného čistého mesačného prijmu

t.j. tu by imho nepomohla ani kladná úverová história..
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod OS 16. 1. 2013 20:15

A má tedy smysl si např. zřídit si kreditku City pro pozitivní záznam v registru? Momentálně nic nepotřebuji, ale kdybych do budoucna potřeboval, může se to hodit.
Dík.
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 1. 2013 20:21

To nikdo neví, někdy to může pomoct, jindy to může být na škodu (již jeden úvěr máš a když potřebuješ další).
Každopádně za zřízení Citi Life dostaneš bonus 250 Kč, tak proč ne :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod OS 16. 1. 2013 20:46

Hmm, OK. Budu mít na pivo. :D
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 1. 2013 21:00

K tomu točit přes ní SIPO a budeš mít na to pivo každý měsíc :)
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránka