45000 na rok

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod rocksta.r 1. 3. 2013 12:24

Nikdy jsem úvěr, ani jakýkoli jiný dluh, neměl, v registru tedy nejsem.
rocksta.r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 2. 3. 2013 00:17

vit.spinka píše:Rada č. 1: potřeby pro podnikání kupovat jako OSVČ, případně rovnou plátce DPH, pokud je v plánu se jím stát. Neboli ušetřit na daních.

Výhodné do doby, než dojde k závadě v záruční době. Tedy záruční době, kterou bys dostal jako koncový spotřebitel. Zvláště u elektroniky je dnes móda, dávat na IČO záruku jen rok. Lidí, u kterých došlo k poruše počítače, telefonu či jiné elektroniky po roce, nebo do dvou let a mají koupeno na "IČO" je dost. Pak se diví, když přijdou zboží reklamovat a prodejce je vyžene, že už záruku nemaji, resp byla jen jeden rok. ;-)
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 3. 2013 00:33

jj, zrovna dneska jsem se někde dočetl, jak si někdo koupil auto na IČO a to auto se se...e a se...e... Rada odborníka zněla přečíst si kupní smlouvu nebo záruční list a najít si právníka...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 4. 3. 2013 01:43

Co si hlidat akce znamych obchodu, jestli nemaji nabidku na splatky bez navyseni? Ale je samozrejme nutne dodrzet podminky.
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lukke 4. 3. 2013 02:03

Mám takový pocit, že s tou zrcadlovkou a novým kompem uděláš opravdovou díru do světa, zvláště, jestli teprve potřebuješ "trénovat skills". :roll: :D
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rocksta.r 4. 3. 2013 08:52

Tve nazory mne nezajimaji, nepis sem, prosim.
rocksta.r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 4. 3. 2013 10:31

Taky bych ze všeho nejdřív doporučil se zamyslet na svým příjmem. Jestli ti nikdo víc nedá, tak asi ví moc dobře proč.
Chápu ale, že tohle je asi marný. S tímhle přístupem tady bude za pár měsíců řešit oddlužení a osobní bankrot.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 4. 3. 2013 11:43

Panove pochopte, on nepotrebuje, on CHCE!
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Předchozí stránka