Úvěrové registry online

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 9. 12. 2019 16:59

Promítne na jeden rok (myslím).
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod LXIDCX 9. 12. 2019 19:23

1.5TSI píše:Podarilo se uz nekomu zjistit sve TelcoScore pres GDPR?
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/levna-pujcka-banka-mobil-data-operator_1807090655_cib

Telco score má málokdo - musíte zažádat někde o úvěr, kde podporují telco a zároveň spolupracují s vaším telefonním operátorem se kterým musíte mít napřímo smlouvu (tedy žádné předplacenky nebo rámcové smlouvy) a toto telefonní číslo uvedete v žádosti o úvěr. Výsledkem je pak číslo v rozmezí 0 - 999. Za letošní rok jsem nějaký výsledek viděl jenom 3x, většinou číslo kolem 450.
LXIDCX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 9. 12. 2019 21:16

Raiffeisen používá Telco (po předch. souhlasu)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 10. 12. 2019 01:23

ČS s tmobilem.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 13. 3. 2020 13:41

LXIDCX píše:
1.5TSI píše:Podarilo se uz nekomu zjistit sve TelcoScore pres GDPR?
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/levna-pujcka-banka-mobil-data-operator_1807090655_cib

Telco score má málokdo - musíte zažádat někde o úvěr, kde podporují telco a zároveň spolupracují s vaším telefonním operátorem se kterým musíte mít napřímo smlouvu (tedy žádné předplacenky nebo rámcové smlouvy) a toto telefonní číslo uvedete v žádosti o úvěr. Výsledkem je pak číslo v rozmezí 0 - 999. Za letošní rok jsem nějaký výsledek viděl jenom 3x, většinou číslo kolem 450.

To me tez zajmalo, takze kdyz uvedu cislo co jsem mel driv na kredit u O2 (predplacenka na fake jmeno) a pak treba s nim presel pod virtuala, nemaj to jak posoudit? :) Ja mel za to ze maj ty udaje stejne kdo to pouziva ci mapujou i kontakty pridane v telefonu :)
Takze me pak banka posoudi bezne pres uver registr a cislo Telco score neresi? :)
ripper6
Diskutér

Předchozí stránka