Úvěr na auto v AAA Auto

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 3. 2020 19:29

jediný rozumný úvěr tam je ten, který se do 14 dnů uhradí
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 26. 5. 2021 08:10

ptam se protozo vubec nevim co se v tom da cekat za poplatky.

pls amaterky dotaz, kdyz beru uver na auto, tj ze banka/nebanka da lepsi uver na ucel v nasem pripade to je auto, tak kolik stoji ty poplatky statnim/mestskym uradum v podobe nejakych prepisu? Nebo jaky vsechny zpoplatneny ukoly jsou treba v ramci toho ze auto bude banky.

Dam analogii k hypo kdy se proste plati 2000kc katastralnimu radu na zacatku i na konci tj. je treba si pripocist do osobnihiho RPSN + 4000kc

dik za info od hodneho cloveka.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 26. 5. 2021 08:46

Je to jedno, kdo je vlastník nebo provozovatel, zaplatíš za přihlášení nebo přepis 800 Kč. Pokud to není nové auto, tak plus ještě evidenční kontrola, za tu chtějí některé ku*vy i 1000 Kč, práce na 10 minut...
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evelista 26. 5. 2021 09:13

oki takze 2x 800 kc ,, zacatek uveru a konec uveru, bylo by to nova kara.

Diky moc. fakt !!!
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 26. 5. 2021 09:32

Pokud máš auto na úvěr, je tvoje hned od začátku (banka ale bude pravděpodobně požadovat vinkulaci havarijního pojištění), takže platíš za přihlášení auta. Pokud je na leasing, je leasingovky a po skončení leasingu zaplatíš převod na sebe. Vše tedy 1x, nikoliv 2x.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 26. 5. 2021 09:46

Mám teď auto na úvěr od ŠkoFINu a vlastník je ŠkoFIN a já jsem provozovatel. Měl jsem asi před 10 lety taky auto na úvěr u ŠkoFINu a tam jsem byl přímo vlastník, tak se v tom vyznej...
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evelista 26. 5. 2021 09:56

diky, proste kdyz si to napise leasingovka na sebe, tak si to rozmelni do svych poplatku, ja osobne platim jen u prepisu na sebe 1x800

jsem v situaci ze mi cca je právně jedno komu to zatim patri, jen nechci platit neco navic, kdyz to na papire nebude moje.

mam totiz pujcku za 2,77 pa bez papiru o aute a s 2,90 s auto uverem.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 26. 5. 2021 09:59

Bývá to podle výše úvěru. Do nějaké výše jste majitel, od určité výše úvěru už je majitelem leasingovka.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků