LOANIS

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jednadva 3. 9. 2016 12:44

Loanis píše:Jediný opravdový potenciál (chtě nechtě) tu má Zonky

Tedy vaše firma potenciál nemá. Opět vaše slova.
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod loanis 3. 9. 2016 12:50

Ted uz jste me i rozesmal, dobra prace, to se jen tak kazdemu nepovede.

Mj. Opet vytrzeno z kontextu, takze opet dobra prace!

Zprostredkovani nezajistenych pujcek v ČR potencial pro bezneho vlastnika nema, pokud nejste ochoten projekt dotovat tak, aby vam slouzil jen jako marketingovy kanal pro sber klientu, ktere muzete oslovovat pomoci svych jinych firem / projektu a potom na tom celem ve finale vydelavat. Samozrejme to znamena, ze musite byt ochoten na samotnem P2P projektu tratit, pokud jej chcete delat ve velkem (se zamestnanci) a chcete nabirat jen opravdu seriozni klientelu (dluzniky), coz pro zamestnance (schvalovatele) neni problem zamitnout 99% zadosti, protoze on svych 30 hrubeho dostane tak ci tak a je mu jedno, kolik Kellnerova firma tento mesic prodela.

Co takhle se pod ty vase prispevky podepsat svym jmenem?
Naposledy upravil loanis dne 3. 9. 2016 12:53, celkově upraveno 1
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 3. 9. 2016 12:53

Loanis:
Neboli nemáte žádný kapitál, který měl sloužit na rozjezd vašeho podnikání, ale vaše podnikání je podle vašich slov neperspektivní?

A co se smíchu týče, je to přesně tak, jak jste říkal - kdo se směje naposled...
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod loanis 3. 9. 2016 12:58

Výborně, po týdnu diskuse jste snad pochopil význam mých příspěvků.

Ano, podnikání ve sféře P2P nezajištěných půjček není a nemůže být s českými zákony v ČR perspektivní zároveň pro všechny tři zúčastněné strany - dlužníka, věřitele a zprostředkovatele, POKUD to jako zprostředkovatel děláte za účelem zisku. Může to pro vás být perspektivní, POKUD to děláte za jiným účelem - jako např. Zonky. Vizte můj předchozí příspěvek.

Stále mi schází váš podpis.
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 3. 9. 2016 13:03

jednadva píše:Neboli nemáte žádný kapitál, který měl sloužit na rozjezd vašeho podnikání, ale vaše podnikání je podle vašich slov neperspektivní?

loanis píše:Výborně, po týdnu diskuse jste snad pochopil význam mých příspěvků.

Bezva. Tak teď už nám můžete všem dát pokoj a šupajdit si řešit problémy, které jste si svým podnikáním sám nadrobil.
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod loanis 3. 9. 2016 13:08

Celou dobu tu vytváříte umělou diskusi tím, že se ptáte na již zodpovězené věci a útočíte. Tak kdo komu by tu měl dát pokoj? Co, trapnej anonyme?
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 3. 9. 2016 13:10

Loanis:
Na manažera zdravé firmy se mi nezdáte úplně psychicky v pohodě.
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 3. 9. 2016 15:21

jednadva: jako nestrannému čtenáři této diskuze mi přijde, že vaše nesmyslné komentáře postavené na nutnosti kritizovat poukazují spíše na něco jiného(někoho jiného) než na psychickou nepohodu uživatele loanis. S jeho posledním příspěvkem lze jen souhlasit. Nezařazujte se do skupiny lidí, kteří ač o něčem vědí úplné prd, tak si myslí, že na to sežrali Šalamounovo...
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod jednadva 3. 9. 2016 15:43

Fantucci:
O čem vím úplné prd? Můžete dát příkladek, příteli? Že vy jste někomu poradil investovat přes P2P a teď z toho máte těžkou hlavu? :)
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod Cryptpost 3. 9. 2016 17:25

Mám na zonky přes 300 půjček za investováno a je čim dal těžší něco sehnat během minuty jsou půjčky s úrokem přes 8 pct pryc. Tady naleznete jak si vEdu.
http://smartinvestments.webnode.cz/p2p/
Cryptpost
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 9. 2016 23:20

Loanis: není náhodou zveřejnění osobních údajů bez souhlasu dotyčné osoby trestné? Já bych řekl, že je...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 9. 2016 00:28

mikicz: Minimálně je to neslušné a vypovídající o velmi nevhodném vystupování společnosti LOANIS. PR na bodu mrazu. Osobně bych na jejich místě více než do právníků dal peníze do kurzů "jak se chovat." Obávám se ovšem, že ta neskutečná samolibost a arogance loanise - údajného Zachariáše, předsedu představenstva Loanis - tenhle zřejmý fakt zcela zaslepuje.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 4. 9. 2016 00:37

Trestný to není. Jen opsal údaje z toho SVJ v Bartákově ulici, ale narozen 1967 tuším není.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod loanis 4. 9. 2016 07:19

LOL, cekal jsem, ktery nevzdelany jedinec to vytahne. Samozrejme, ze neni, kdyz jsou ty udaje verejne dostupne. Mj. Stale cekam na potvrzeni, Patriku.

Libi se mi, jak soudite moje chovani, ale to ze tu o nas sirite pomluvy vam je ukradene. Chtel bych videt vas, panove, kdyz by se jednalo o vas. Fascinuje me, jak si myslite, ze kdyz ma nekdo firmu, tak se jedna o verejny majetek a muzete si k nemu diky schovavani se za anonymitu internetu cokoliv dovolit, ale on si nesmi dovolit vubec nic. Natoz se branit.

Ubohost. Vase ubohost.

Kdyz by tu dotycny neprevracel a nevytrhaval z kontextu nasi soukromou obchodni emailovou konverzaci a pan admin Patrik se neangazoval do veci a firmy, ktera jej preci vubec nezajima a nedelal detinske naschvaly, vubec bychom to nemuseli resit.
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 9. 2016 07:37

Hmm, tak další thread pohřben. Podle názvu se týká P2P platformy Benefi, o které se již několikátou stránku nedočteme ani písmenko. Kdybych byl příznivcem konspiračních teorií, tak by mi vytanula myšlenka, že tento nesmyslný OT flamewar je dílem marketingového oddělení Benefi. Ale jistě se pletu. No, budu muset hledat zkušenosti ostatních jinde.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků