LOANIS

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jednadva 4. 9. 2016 07:40

No on mi zase nick Fantucci řekne, že vím úplné prd, ale nemůžu si to odpustit...

Loanis:
Pořád přemýšlím, jak nazvat firmu, která rozfofrovala vložené peníze na projekt, z něhož podle svých slov nedokáže nic vyždímat. Jak byste ji nazval vy? Úspěšná? Asi ano, protože se rozčilujete, když někdo řekne opak.
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod loanis 4. 9. 2016 07:46

Nezlobte se na mě, ale musím vám to napsat. Bud jste úplnej ignorant nebo troll. Bez emocí.

Očividně o nás vůbec nic nevíte. My jsme normálně dva roky fungovali a vydělávali jsme. Jen po těch dvou letech přestalo 50% lidí splácet, tak jsme markatně zpřísnili před-scóring žadatelů (již tehdy jsme do aukcí pouštěli každou pátou, a k věřitelům každý 5. úvěr, stále však příliš), jenže to pro nás znamenalo, že jsme věřitelům ke schválení odeslali o 90% méně úvěrů, tzn. o 90% menší objem provizí, tzn. nevyplatí se to dělat tak, aby to mělo smysl jak pro věřitele tak pro nás jako zprostředkovatele.

Více polopatisticky už to napsat neumím.
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 4. 9. 2016 07:55

loanis píše:Očividně o nás vůbec nic nevíte. My jsme normálně dva roky fungovali a vydělávali jsme. Jen po těch dvou letech přestalo 50% lidí splácet, tak jsme markatně zpřísnili před-scóring žadatelů (již tehdy jsme do aukcí pouštěli každou pátou, a k věřitelům každý 5. úvěr, stále však příliš), jenže to pro nás znamenalo, že jsme věřitelům ke schválení odeslali o 90% méně úvěrů, tzn. o 90% menší objem provizí, tzn. nevyplatí se to dělat tak, aby to mělo smysl jak pro věřitele tak pro nás jako zprostředkovatele.

Opět další kryptické vyjádření. Mám tomu rozumět tak, že se vám jako firmě daří, nebo nedaří? Hádejte, co si myslím.
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod loanis 4. 9. 2016 08:01

Troll, dobře. My jsme ten projekt dobrovolně stopli, čemu na tom nerozumíte vy?

Raději se podepište vlastním jménem.
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 4. 9. 2016 08:04

No takže jste ve svém podnikání neuspěli. Proč vám vadí, když to někdo nazve "krachem"? Navíc v okamžiku, kdy mu napíšete, že nemáte peníze na vyplacení smlouvy a že vaše podnikání je vysoce ztrátové?
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod loanis 4. 9. 2016 08:07

Protože ztrátové nebylo a díky mému rozhodnutí si nenahrabávat miliony jsem zachránil miliony naším investorům, takže si tenhle přístup silně vyprošuju, a proto mě tenhle váš přístup irituje a odpovídám vám. Ikdyž nemáte odvahu na to vystupovat tu pod svým jménem. Proč? Co skrýváte vy? Máte u nás půjčku? To by byla ironie, že?

Nicméně abych vám odpověděl na váš dotaz - naší firmě se nyní daří velice, jen určitě ne díky projektu loanis.cz, ten od ledna 2016 aktivně neprovozujeme. Až o nás příští rok uslyšíte, vzpomeňte si na tuto diskusi. To je vše co vám řeknu.
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 4. 9. 2016 08:12

loanis píše:"Firma nemá ani na vyplacení předmětné smlouvy, natož základní kapitál. Nemyslím to v nadsázce, když říkám, že tento projekt a celá firma je pro nás vysoce ztrátový. Sami jako akcionáři jsme ve ztrátě přes 5 milionů Kč a nehodláme dále tento projekt provozovat, právě díky velké míře nesplácení a neférového jednání dlužníků."

loanis píše:Protože ztrátové nebylo a díky mému rozhodnutí si nenahrabávat miliony jsem zachránil miliony naším investorům,
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod loanis 4. 9. 2016 08:15

Chápete, že to je situace až po tom, co jsme se to rozhodli nedělat a právě proto se to samozřejmě ztrátovým stalo? On ty zaměstnance a kanceláře někdo platit ještě několik měsíců musí, že?
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 4. 9. 2016 08:19

loanis píše:Chápete, že to je situace až po tom, co jsme se to rozhodli nedělat a právě proto se to samozřejmě ztrátovým stalo?

No tak vida. Takže kapitál nemáte a už ho nikdy zpátky nedostanete, protože projekt generuje ztráty. Petit žaloby bude tím pádem znít jak prosím?
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod loanis 4. 9. 2016 08:22

Negeneruje ztráty, jen nevydělává. Náklady které jsme museli zaplatit, jsme zaplatili ze zisku, který jsme měli mít. Tím je to vyřešeno. Petit nechám na právnících, přeci jen, to je jejich práce.
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 4. 9. 2016 08:28

Ale z čeho budete platit další provoz firmy? Přiznáváte nulový kapitál a zároveň ztrátovost podnikatelského záměru.
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod loanis 4. 9. 2016 08:29

To je snad naše věc, ne? Anonyme. Už se mě prosím bez uvedení svého jména na nic neptejte, myslím, že už jsem tu toho řekl dost. Když někdo nechce vidět...
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 4. 9. 2016 08:47

To právě není vaše věc, protože když nevysvětlíte zdroje financování a máte nulový kapitál, tak jste dost možná právě v tom krachu, na který tady bylo upozorněno.
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod loanis 4. 9. 2016 08:56

Ja vam nemusim vysvetlovat zadne zdroje financovani. Rekl jsem vam, ze rozjizdime jiny projekt, tak logicky asi na nej musime mit. Kde na nej bereme, uz je ciste nase vec.
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 9. 2016 09:46

Takze z ty pujcky pro vas byly prodelecny? Tomu bych klidne rikal krach, mozna ne cely firmy, ale jednoho jedno projektu.

At nejsem pro tebe anonym, muzes mi rikat petr zacharias.
Jack111
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka