Krátkodobá půjčka - kde a jak?

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 7. 2019 19:55

Potřeboval bych rychlou krátkodobou půjčku na auto a ještě něco k tomu cca 60-80 tKč (max. 100, pokud by finance byly levné). Aktuálně mám ready zhruba okolo 70%. Zbytek bych nějak dal dokupy, ale nechci být přes léto úplně "na fin. hraně". Registry OK. Příjmy taky OK.

Tak se nabízí kreditka (aktuálně žádnou nemám), ale má vysoké úročení obvykle kolem 30% p.a. takže menší částku (ale vybrat cash z bankomatu) nebo Zonky úročení 3-6% p.a., ale tam je to trochu o papírování a nejkratší doba je na 6M (ale zase lze předčasně splatit). Je něco mezi tím? (Jen banky a normální spol.)
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 7. 2019 20:37

A co využít kreditku + Českou poštu? Půlku limitu kreditky vycucnout přes dobírku a po vyúčtování vycucnout tu druhou půlku, kterou splatíš tou první půlkou? Za cenu dobírky :D. Faktem ale je, že kreditku na 200 tisíc ti asi nedají :(, ale na 100 by to šlo a zbytek dotlačit nějakým klasickým úvěrem?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xls 2. 7. 2019 20:45

O těch 100 bych dost pochyboval - to chce mít dobrou historii a vysoké příjmy. A některé banky to ani tak neschválí.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 7. 2019 21:37

To bych ale KK stejně nezaplatil celou.
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 6. 7. 2019 10:53

ja bych vzal tu csob maj myslim akci ze pujci klidne 400 000kc a kdyz jim to vratis do 3m , vráti ti uroky zpatky. Proste nadherna akce, kde tech 400 000 dat ještě na sporak do monety.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér