úvěr zdarma od cetelem? (alzasoft)

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mobil-man 6. 5. 2006 10:32

Ahoj, je mozny, ze by alzasoft nabizel pres cetelem uver bez navyseni a jinych poplatku?
tady to je...
Nebo myslite, ze tam nebude navyseni, ale zas budou nejaky vyssi poplatky za to?
Mobil-man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 6. 5. 2006 13:08

No pokud si koupíte zboží nad 30 000 tak máte RPSN 0 % .... cili nezaplatíte na úrocích nic .... ovšem nikde není nic psáno o poplatcích ... to se asi dozvíte až uvidíte smlouvu nebo ceník a budou na vás tlačit "podepište" ... :lol:

"Podepsat můžeš, přečíst musíš" :wink:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 5. 2006 15:41

Často jsou to úvěry typu - zaplatíte do x měsíců a nemusíte platit nic navíc, nebo pokračujete ve splácení s RPSN XY %

Většinou totiž splátkové společnosti spoléhají na to, že lidé si to zezačátku vezmou na "úvěr zdarma", ale to těch třech, čtyřech měsících jim do toho třeba "něco vleze" a tak to nesplatí a splátková společnost má "vejvar". Podmínky jsou totiž dost přísné a stačí třeba prošvihnout o 1 den a pak už se to nedá vrátit - není možné zaplatit za 4 měsíce a 1 den. Řekl bych, že se tu počítá i s lidskou zapomětlivostí, popř. chybami při zadávání bankovních příkazů, atd.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Mobil-man 6. 5. 2006 16:10

ja myslim, ze to je mozna i bez poplatku...pisou to tam.
Kazdopadne az uvidim smlouvu, tak uverim;)
Mobil-man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 5. 2006 21:09

Nabízí to nejen Alzasoft, ale třeba i http://www.obchod.cz, a dokonce tam není ani podmínka ceny zboží přes 30 kKč - varianta je 15% ceny zboží předem + 5 splátek bez navýšení, nebo 15 splátek s nekřesťanským úrokem. Patrně počítají s tím, že to většina lidí nezvládne zaplatit 5 splátkami a přikloní se k variantě s 15 splátkami...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod Mobil-man 7. 5. 2006 09:54

a kde to presne na obchodu je? ja jsem to tam nenasel...jedina moznost je uver bez nevyseni ale je to tech 15splatek a tam je navyseni.

edit: uz to tam vidim
Mobil-man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 5. 2006 13:07

Tady, Umožňuje splatit úvěr bezúročně 5 měsíčními splátkami a doplatkem nebo standardně v 15 měsíčních splátkách ve výši 6,66% z ceny zboží s 15% přímou platbou.
Tomáš Marný
Inventář