Euro Money czech

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lyonnais 4. 10. 2007 19:39

Dobrý večer,

jaké máte zkušenosti s touto společností? Hlavně s jejími úvěry?

Díky
Lyonnais
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vari 4. 10. 2007 20:11

Je podivuhodné, že nabízí něco na co nemá oprávnění.
Asi bude zajímavé zjistit o co jde.
vari
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 4. 10. 2007 22:34

firma Euro Money je de facto odnoz firmy Binofins s.r.o., spolecne vedeni atd... firma Binofins s.r.o. je znama vybiranim poplatku predem, nekalymi praktikami a mj. byla resena nedavno v souvislosti s dluhy u Telefonicy O2

... jakoukoli spolupraci osobne a subjektivne nedoporucuji. stranky maji vytvoreny zajimave aby to clovek zkusil ale rozhodne bych radeji nikdy nic nepodepsal. navic udajne zasilaji k vyrizeni pujcek dokumenty vydane Ceskou sporitelnou a je tak zrejme ze uvery nakonec budou asi delat pres CS, kde nemate plnou kontrolu nad tim o co vam tam vlastne pozadaji ap.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman1963_1 28. 1. 2008 21:36

Dobrý večer, tak to promiňte, ale jsem nucen bránit vámi zmiňovanou firmu. Již necelý rok od nich mám úvěr na 180tis a je ve čtvrtek jsem si od nich půjčil opět 40tis. Jejich jednání bylo vždy vstřícné a korektní proto nechápu proč pane mobilmene házíte špínu na solidní firmy ??
Mám za to, že jste si u nich žádal o půjčku a oni vám nic nedali, vidte ?? A pak jak se šíří fámy a pomluvy. :lol: :lol:
roman1963_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 28. 1. 2008 21:54

Ja bych rekl, ze clovek vzdycky pozna co je to za firmu jakmile nastanou problemy.

V kazdem pripade Romane, mozna bys mel neco zacit delat se zivotem, aby sis nemusel takhle pujcovat :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman1963_1 29. 1. 2008 19:39

Díky za skvělý postřeh, ale jak to mám asi udělat, když žena přišla o práci a já musím splácet hypotéku ? Přeci nepřijdu o barák ? Občasná výpomoc banky neškodí.
roman1963_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 29. 1. 2008 20:43

roman1963_1: chceš říct, že splátka té půjčky je menší, než splátka hypotéky? nechceš, že ne?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman1963_1 29. 1. 2008 21:44

mikicz: Chci tím jen říct že občasná výpomoc banky neuškodí. Z půjčky 40tis zaplatím alespoň 7 splátek hypotéky a mezi tím než si žena najde práci.
roman1963_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 30. 1. 2008 17:24

roman1963_1: jasně, ale kolik musíš dát měsíčně na splátku těch 40k ve srovnání s tím, co bys platil hypo?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman1963_1 30. 1. 2008 19:34

mikicz : No platím hypotéku 6270 korun a splátku 40tis platím 823 korun. Vim ze hypoteka je levnejsi ale radeji jsem si vzal uver na to aby se mi nestalo to ze hypoteku nebudu moci splatit splatku nez si zena najde praci
roman1963_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OS 1. 2. 2008 21:05

roman1963_1 píše:Dobrý večer, tak to promiňte, ale jsem nucen bránit vámi zmiňovanou firmu. Již necelý rok od nich mám úvěr na 180tis a je ve čtvrtek jsem si od nich půjčil opět 40tis. Jejich jednání bylo vždy vstřícné a korektní proto nechápu proč pane mobilmene házíte špínu na solidní firmy ??
Mám za to, že jste si u nich žádal o půjčku a oni vám nic nedali, vidte ?? A pak jak se šíří fámy a pomluvy. :lol: :lol::/quote]


Já mám naopak pocit, že tyhle společnosti půjčí ochotně každému. :D
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KubaPa 1. 2. 2008 21:29

roman1963_1 píše:mikicz : No platím hypotéku 6270 korun a splátku 40tis platím 823 korun. Vim ze hypoteka je levnejsi ale radeji jsem si vzal uver na to aby se mi nestalo to ze hypoteku nebudu moci splatit splatku nez si zena najde pracir/quote]
proč stahovat kalhoty, když je brod ještě daleko. Nedovedu si představit, že bych si bral hypotéku, měl minimálně jednu další půjčku (těch 180 000) a neměl v záloze rezervu, která by mi dovolila pár měsíců splácet i při výpadku příjmů... Právě proto, abych si nemusel brát hned další půjčky a vytloukat klín klínem...
KubaPa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 5. 2. 2008 17:02

roman1963_1 píše:Jejich jednání bylo vždy vstřícné a korektní proto nechápu proč pane mobilmene házíte špínu na solidní firmy ??
Mám za to, že jste si u nich žádal o půjčku a oni vám nic nedali, vidte ?? n/quote]

zadna spina ale fakta, pokud jste si je nezjistil detaily a historii te firmy (ktera je prokazatelna) tak je to ciste vase osobni vec.

a mate pravdu zadnou pujcku mi nedali, ovsem ja bych u nich taky nikdy nezadal :) od toho jsou solidni banky a ne pochybne firmy... je to vase vec, ja bych si od nich nepujcil ani omylem.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dement2005 2. 12. 2009 22:05

to Roman: Kolik mas splatek na tech 40tis, kdyz rikas 823kc/mesicne, kolik preplatis a jak probiha jednani s nimi (neni to neco jako Provident, ze za tebou chodi tydne domu?)?Predem ani potom se nic neplati teda rikas?Potrebuju jen 15 tis na kratkou dobu.Dik za info :-)
dement2005
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod memorix 3. 12. 2009 07:50

Pujcku na 15 000?? Neni lepsi kontokorent? Ten je na kratkou dobu idealni. Nevim jestli je prave idealni splacet 15 000 treba osm let, ze..
RPSN tipuji tak na 25-30%. To i u solidni banky.
memorix
Nadšenec


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků