Nejlepsi zivotni pojisteni

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pbanas 8. 4. 2006 10:38

Ve vašich dnes už 27 letech si nedělejte životní pojištění.
Udělejte si ho co nejpozději.Ideální stav je těsně před dosažením důchodového věku teprve tehdy se vám to nejvíce vyplatí.

,,,Mylím to samozřejmně ironicky,,,,

Jen Vám řeknu toto.
Až se oženíte a přijdou děti odložíte to znovu budete potřebovat peníze jinam děti mívají hlad a mnoho dalších potřeb to nemluvím o bydlení a kutuře.

Udělat si životní pojištění co nejdříve je ten nejlepší tah na bránu jaký můžete v životě udělat.

Pžíklad jeden za všechny.

Kamarád se mi smál na co ti je životka?Jsou to vyhozený peníze.

Po 8 letech při jizdě na kole které koupil za 34tis se mu nepodařilo včas brzdit a změnit směr jízdy vběhl mu do cesty pes kolo si zničil s ním i své zdraví.

Stal se vozíčkářem s inkontinencí.
Měl pojištěnou domácnost a v ní měl pojištěné věci při sobě na sobě i u sebe.
A ty věci mu pojišťovna zaplatila.
No a při jedné z mých návštěv se mi zmínil jaký to jsou mrchy ty pojišťovny že ho žádná nechce pojistit...
Pojistili by jste ho vy?
pbanas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Premysl Tiser 27. 5. 2006 01:42

Zakladem podle me je, aby me penize vydelavaly dalsi penize. Pokud se mi neco stane, penize tuto schopnost neztrati a mohou i bez meho dalsiho pricineni zivit mou rodinu (az nejakou budu mit). Tedy zakladem je mit dobre rozvrzeny investice.
Premysl Tiser
Diskutér

Odeslat příspěvekod ladnarek 13. 8. 2006 11:13

mám úrazové pojištění.má smysl si dát ještě zivotní.Kdo mi poradí co je pro mě nejlepší??????Pojišťovákům nevěřím a těm dotěrnejm makléřům taky ne.Existuje někdo , něco co mě muže opravdu poradit.Vím že ta osoba nebo společnost nebo co já vím kdo to neudělá zadarmo to mi nevadí.Dík za každy kontakt i radu
ladnarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Premysl Tiser 15. 8. 2006 22:16

Popiste svuj pripad. Mate rodinu? Jak velkou? Jen manzelku a v pripade Vaseho skonani bude sobestacna? Nebo mate dluhy, ktere by ji zatezovaly? Mate deti? Kolik? Jak stare? Jaka je Vase financni situace?

Pokud potrebujete nejake riziko kryt, napr. ten zivot, pokud to opravdu potrebujete, je opet rada cest. Krom vyuziti pojistovacich produktu existuje jeste tzv. samopojisteni - sam si drzite potrebnou financni rezervu. Samopojisteni je levnejsi, ale trva dele vybudovat dostatecne financni zajisteni. Pojistovna Vas jisti potrebnou castkou hned od zacatku...

Jestli chcete, pisnete mi na mail: premysl.tiser@xmail.cz
Premysl Tiser
Diskutér

Odeslat příspěvekod pbanas 16. 8. 2006 17:36

Samopojištění?
Tak to mne tady zajímá o něčem takovém jsem fakt nikdy neslyšel to musí být ale novinka.
Prosím Vás jménem čtenářů tohoto forá i svým.
Buďte tak laskav a zkuste nám zde nastínit oč se jedná.
Je to fórum od toho nebo se pletu?

SAMO POJIŠTĚNÍ No už to bude tak asi dnes neusnu.
Neusnu dokud nebudu mít jasno.

Jsem fakt vážně velmi zvědavý co jste to vymyslel.

Buďte si jistý že pokud to má hlavu i patu a je to reálné nebudu šetřit slovy chvály.

Ale pokud je zase nějaký ten nesmysl tak se jděte radši v . . . . t.
pbanas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Premysl Tiser 16. 8. 2006 19:00

Petr Syrovy, Martin Novotny: Osobni a rodinne finance, Grada, ISBN: 8024710986
Premysl Tiser
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 6. 7. 2012 09:05

http://www.csas.cz/banka/content/inet/i ... cs_335.xml

Co říkáte na toto životní pojištěni s garantovány zhodnocenim 152% za 10 let?
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 6. 7. 2012 09:13

vpe: me by zajimalo, proc je za tim slovem "garantovana" hvezdicka, ktera nikam nevede :-)
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod vpe 6. 7. 2012 09:19

http://www.csas.cz/banka/nav/osobni-fin ... -d00017928

* Podkladovým aktivem je dluhopis s nulovým kupónem emitovaný  Erste Group Bank AG vázaný na plnění úvěrových závazků Slovenskou
  republikou, při jehož splatnosti bude emitentem vyplaceno 152 % vložených  prostředků. Rating závazků Slovenské republiky a Erste Group Bank AG je  ke dni sjednání smlouvy hodnocen shodně investičním stupněm A.

Pokud SD podleha cela výplata, pak se zda že Netto zhodnocení je <30% za 10 let. I tak to muze byt výhodné ve srovnani s jinymi IZP.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 8. 7. 2012 21:32

takže desetiletý slovenský dluhopis s daní z příjmů z důvodů ŽP?
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 9. 7. 2012 03:34

Nevim, nerozumim IZP, neumim posoudit vyhodnost na trhu, IZP mi prisly jako podvod prodejcu financnich produktu vydavajicich se za "poradce" (coz v tomto pripade pada), ale v tomto pripade, kdyz budes tim i pojisten, mas garanci na vynos a jeste muzes vyuzit 24tis. nezdanitelneho prispevku zamestnavatele (na tohle nebo na PP) kazdy rok?

Samozrejme to dava smysl jen potrebujes-li byt pojisten, jinak jsou i lepsi investice.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 9. 7. 2012 07:11

Pokud chce byt nekdo pojisten, tak si muze maximalizovat pojistnou cast a minimalizovat sporici slozku. Jinak to vidim podobne jako VPE, zejmena podvod prodejcu.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Fantucci 9. 7. 2012 09:43

tak tyhle jednorázovky jsou dle mého jen způsobem, jak pojišťováci můžou rozšířit své portfolio produktů. A legislativně se jedná o pojištění, ne o investici, tudíž procesně jednodušší.

btw, ten produkt neznám, ale pojistná částka je ve výši investice?
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod maklerkopecky 15. 9. 2012 14:40

Premysl Tiser píše:Jake pouzivate zivotni pojisteni a proc? Doporucujete ho i ostatnim? Proc ano, proc ne? Jake jsou klady a zapory? Jake jsou rozdily mezi pojistovnami? Tesim se na Vase nazory!

Nejlepší pojištění - žádné pojištění.
To je základ.
A druhá věc - z hlediska pojištoven životního typu z mé 11 leté praxe =
1. Lloyd. - nepracuje v čr
2. Swiss life - nepracuje v čr
3. Amcico - je v čr
4. Allianz je v čr

Zbytek ...no víte co...
Kopecký
maklerkopecky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 9. 2012 15:26

Kéž bych měl takhle v životě jasno. Tahle pojišťovna je nejlepší na všechno a vše ostatní je mist :).
Nerozporuji, že Lloyd's toho umí opravdu hodně, zejména takové ty "pojistky na míru", ale rozhodně bych si nedovolil tvrdit, že je "prostě nejlepší na světě a nad ní není".
Žádná pojišťovna není nejlepší ve všem. I u relativně špatné pojišťovny se může najít zajímavý produkt (rozsahem nebo cenou), někdy to ani nemusí být zamýšlené a prostě se pojistný matematik "sekne" a než se na chybu přijde, je tu šance sjednat zajímavou pojistku.

A Amcico? To je ta, jak se "prsila", jak za ní stojí silná skupina AIG (a taky uváděla název Amcico AIG life) a sotva se AIG dostala v USA do problémů http://byznys.ihned.cz/c1-35359410-kong ... i-v-evrope , tak to AIG rychle z názvu vypustila? No, že bych vůči nim trpěl nějakou přehnanou důvěrou se zrovna říct nedá.

Tak si říkám, co tě vedlo k tomu se dnes zaregistrovat a hned vykopat i rok stará vlákna
viewtopic.php?f=318&p=9054901#p9054901
viewtopic.php?f=318&p=9054886#p9054886
viewtopic.php?f=318&p=9054874#p9054874
viewtopic.php?f=318&p=9054864#p9054864
viewtopic.php?f=318&p=9054872#p9054872

a jediné, co mě napadlo, že LLoydi konečně po 2 letech dostali licenci http://bankovnictvi.ihned.cz/c1-4447308 ... cenci-v-cr a ty ses rozhodl pro ně pracovat :).
Ne, to je zas ta moje paranoia, ale to neznamená, že po mě nejdou :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka