IŽP Evropská penze od Broker Consulting?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Hiro.N 14. 6. 2008 17:54

ano samozrejme,ale otazka na kolik za to muze klient a na kolik poradce,me se stalo tez nedavno,ze jsem neco podobneho klientovi doporucil na cem jsme se shodli a po mesici klient rusi, staci aby prisel nejaky chytrak z rodiny napr, lidi si nepamatuji ze schuzky nic... rozhodne je lepsi to vse v klidu s poradcem probrat upravit a nezatracovat, muzete mi rict na jake pozici je ten poradce z BC a z jakeho kraje?
Hiro.N
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LifeFinance 14. 6. 2008 21:09

Kdyby poradce sestavil portfolio tak, aby klient za hodinu, měsíc či rok věděl přesně na co má sestavené portfolio a jaký přínos pro něj má, tak se nestane, že přijde někdo ze známých a klient to pak zruší.

Problém je, že poradce vnutil potřebu klientovi a neřídil se prioritami, které klient má. Základem je důkladná analýza, která pomůže klientovi odhadnout, co mu poradce může nabídnout a je to taková osvěta. Klient začne přemýšlet od zajištění příjmu až po vytváření aktiv a začne chápat jednotlivé oblasti osobních financí.

Takové "optimalizace", kdy porovnáme smlouvy, které klient má a uděláme mu lepší není poradenství, ale prodej. Každá smlouva se dá nahradit lepší, ať už teď nebo v budoucnu.

Mě by docela zajímalo, co jste společně probírali a co jste si od schůzky odnesl? Jak probíhala analýza?
LifeFinance
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cecen 21. 7. 2008 16:54

dobry den,
nedavno me bylo nabidnuto nabizet investicni zivnotni pojisteni, vypada to vcelku jako zajimava a prespektivni prace ke studiu. Byl sem na nekolika seminarich a vsude to bylo nabizeno predevsim jako ucet na sporeni ( s rocnim urocenim 8-12% i na internetu sem si nasel ze dlouhodobe neklesly tyto fondy pod 10%), pojisteni bylo vzdy receno jen okrajove, stejne jako moznost hypoteky ktera vam vydelava... (jedna se o ING investor)...

"první 3 roky je strháváno snad celých 65% vkladu na poplatek za založení účtu "

jak mohu zjistit jestli tomu neni tak i u me .. nerad bych nabizel neco co by poskozovalo lidi tento produkt se mi opravdu libi ale nevim co je realita a co oblbujici kecy? i kdyz si rikam ze existuje nejaky zakon tykajici se lzive reklamy takze kdyby lhali tak je uz snad nekdo stahl z kuze
dekuji za odpoved
cecen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 21. 7. 2008 17:45

První dva až tři roky jde u IŽP většina peněz na počáteční náklady, tudíž nevyděláš žádné peníze.
Pro jakou společnost pracuješ?
A zhodnocení 8-12 % je možné, nicméně je přehnané, to by to musel být hodně dobrý fond.
Slušný poradce to prodává jako pojištění, zvířata to prodávají jako nejlepší věc na spoření.
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cecen 21. 7. 2008 22:47

no mi to rikame takhle ze prvni dva roky musis platit pokud do teto doby zrusis ucet prijdes o vsechny vlozene penize.... ale to ze za prvni 3 roky nic nevydelas je nejake divne protoze mam pred sebou web ing model (B250 ing investor) ( kterej kdyz mate heslo si vytisknete na jejich oficialnich strankach alespon tak mi to bylo receno )a na nem je jasne napsano kdyz teda zvolime zisk 10% (8-12%) pri pojisteni 1000 rocen tedy 12000 zde mate 1 rok 11403kc+ 1800 podpora od statu ... 10 ROK ze 120 000 zde uz mate 157829 ... 30 rok z 360 000 zde mate uz pres mega a pula rozdil mezi lety je nejakych 150 000 tudiz se z vas zde stava rentier a tyto penize pobirate kazdy rok, popripade si vybrat to mega a pul .. tudiz me to podle techto tabulek prijde taky jako supr vec na sporeni a to pojisteni je jako bonus .. a k tem 8-12% je to ted 7,71% protoze vsechny akcie jdou diky rope do kyticek
http://www2.ing.cz/prod/fondy_vykon_cz.asp viz zde fond ceskych akcii .
dale vedeni uctu je za 30 korun a 20 korun zivotka na 100 000.-

tak se ptam je tomu opravdu tak nebo oblbujou i nas na techto seminarich?
dekuji za odpoved
cecen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hiro.N 22. 7. 2008 09:16

Dobry, jen sundat ty ruzovy brejle:)))
Hiro.N
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cecen 22. 7. 2008 10:00

woow uzasny ze mi reknete sundejte si ruzovy brejle .. vic " dmntni radu a fakta " jste si z prstu asi vycucat nemohl ze ..... tak jelikoz je to oficialni model tak fakt nevim co se vam nezda.. tak jestli mi chcete nekdo davat stejne info jako Hiro.N tak se ani neobtezujte!
cecen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martin-E 22. 7. 2008 10:37

U jaké společnosti jste dostal nabídku spolupráce? Je to důležité, abychom Vám mohli říct popřípadě, co jsou zač.

Když tak použijte soukromou zprávu.
Martin-E
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 22. 7. 2008 10:55

Cecene, když to bereš takhle, tak třetí rok teda vyděláš pár korun, ale musel jsi zaplatit 24000 kč, takže celkově jsi za ty tři roky v mínusu, jsi v mínusu celkově za čtyři i pět a který rok začneš vydělávat, to ti přesně neřeknu.
A Ty daňové úlevy dostává klient zpětně tak v březnu příštího roku.
A počítat u IŽP s deseti procenty je většinou hodně nadsazené. Většinou počítám s šesti až sedmi procenty p.a..


Jo a dneska jsem se dozvěděl, že na pojišťovnu Allianz se zákony nevztahují a že daňové výhody mají i u životek, které jsou uzavřené třeba do 50ti let:-)))
Že prý mají speciální produkty:-)))
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cecen 22. 7. 2008 14:20

no vydelavas uz ve 4 roce ale je to malo pak uz to stoupa .. ale uz asi chapu o cem tu mluvite .. ale stejne za 30 let tam mam " 4 krat " tolik nez co sem tam vrazil takze mi to prijde celkem jako dobra sporici vec nebo snad ne :-) ?
cecen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 22. 7. 2008 14:46

Pokud tam das v roce 2010 100 000 Kč tak v roce 2040 tam budeš mít 400 000?
Pokud počítám správně tak při 5 % inflaci tam reálně tedy budeš mít 85855 Kč? To je fakt výhra :-D
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cecen 22. 7. 2008 15:02

no jasne ze kdyz to berete jako jednorazovou platbu hned ze je to malo .. ale tady davate ty prachy kazdy mesic a pokud de o inflaci tak date na zacatku nejaky pocatecni mimoradny vklad ktery vam tuto inflaci pokryje.
nebo snad ne? me se to furt zda vcelku vyhodne .. budu jen rad kdyz me vyvedete z omylu ;-)
cecen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 22. 7. 2008 20:50

Mimořádný vklad do investička je na dvě věci......
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cecen 22. 7. 2008 21:06

coze? tak to mam asi zase odlisne informace ... mimoradne vklady se vam uroci spolu s penezi ktere tam prichazeji kazdy mesic .. plus mimoradne vklady maji tu vyhodu ze muzou byt kdykoliv vybrany takze nevim jaky je v tom problem
cecen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 22. 7. 2008 21:44

A řekni mi jediný rozumný důvod, proč to cpát na mimořádné pojistné, když ty peníze můžu zhodnotit kdekoli jinde a bez problémů s výběrem.
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků