ING - Investor Plus

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 2. 2009 09:11

kontorl.p: to je právě "výhoda" IŽP. Agent si může vymýšlet naprosto libovolné zhodnocení a klient nemá šanci poznat kolik si vymýšlí. Jestli když mu naslibuje milion, tak jestli nedostane třeba jen dvě stě tisíc :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 2. 2009 13:11

robin.kanjak píše:to T.E.CH

Nevím, co "víc" máš teď přesně namysli, každopádně:

- ŽP Investor Plus
- tarif B150
- měsíční pojistné 1000,- (+115 úrazové připojištění)
- dynamická strategie (45% fond CZ-akcií, 25% fond světových akcií, 30%
fond obligací)
- pojistná doba 45 let, platba měsíční
- první splátka 01.04.2006

Žádné jiné podrobnosti, které by stály za to úvést, jsem nevyčetl.

Na kolik si pojištěn na smrt??Dále pak B150 je produkt pro prodejce mimo ING, takže ačkoli je stejný, tak při použití T150 přímo od ING, máš např po 20 letech na T150 o kapku více peněz.Samozřejmě to nikdo nikdy nepřizná.Je také jasné,že z té 1000covky jde něco každý měsíc na krytí rizika tvé smrti, takže po tak krátke době nelze vyhodnocovat.
T.E.CH
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kontrol.p 11. 2. 2009 15:41

115,- úrazové?????? No tak to moc nebudeš pojištěný co????
Investor patří mezi nejdražší produkty vůbec. Například pokud si mladý, tak pojistná částka na 1 000 000,- dělá od 15 - 35let poplatek 200,- měsíčně. Au to není moc levná záležitost. U jiných IŽP za stejný poplatek se pojistíš na 3 000 000,- Je pravda, že ING je kvalitní společnost a za kvalitu se platí, ale proč se to sjednává studentům a méně výdělečným osobám kteří škudlí každou korunu?????
kontrol.p
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 11. 2. 2009 23:41

kvalitní společnost? V jakém směru? V drahých produktech a využívání neznalostí lidí?
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kontrol.p 12. 2. 2009 11:33

To taky.
kontrol.p
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dvzd 14. 2. 2009 07:47

Jediný trochu kvalitní produkt ING v ČR je ING konto.
dvzd
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod robin.kanjak 14. 2. 2009 09:46

to T.E.CH.:

Pojistná částka pro případ smrti je 30k. Neměl jsem v úmyslu si sjednávat úrazové, které v tomto případě je pouze jen jako součást celého balíčku, tzn. cílová částka nijak vysoká není.
C2Q 9300|Orochi|Asus P5Q|8GB RAM|8800GTS|2x1TB + 640GB|X-Fi Extreme|M+K A4Tech|CM Dominator|22" Samsung|Vista x64 BE SP2
HP mini 2140|Atom N270|2GB RAM|160GB|Vista x86 BE SP2
HTC Rhodium|Rom: WWE 1.19.401.0|Radio: 3.44.25.27|8GB microSDHC
robin.kanjak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kontrol.p 14. 2. 2009 16:00

robin.kanjak
Na co vlastně máš IŽP??????
dvzd
ING konto má i nedostatky. Raději bych doporučil spořící konto od Mbank.
kontrol.p
Návštěvník

Odeslat příspěvekod robin.kanjak 14. 2. 2009 20:11

to kontrol.p:

Jak už jsem uvedl, produkt jsem si sjednával hlavně s vidinou spoření, kdy byl ovšem kladen malý důraz na výběr vhodného rozložení fondů a v neposlední řadě i celého produktu.
C2Q 9300|Orochi|Asus P5Q|8GB RAM|8800GTS|2x1TB + 640GB|X-Fi Extreme|M+K A4Tech|CM Dominator|22" Samsung|Vista x64 BE SP2
HP mini 2140|Atom N270|2GB RAM|160GB|Vista x86 BE SP2
HTC Rhodium|Rom: WWE 1.19.401.0|Radio: 3.44.25.27|8GB microSDHC
robin.kanjak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 15. 2. 2009 00:05

A jaké nedostatky má ING konto, že je lepší klientovi doporučit polskou Mbank?
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kontrol.p 15. 2. 2009 00:09

IŽP na spoření???? Jak už jsem psal, lepe ti bude vycházet spořící účet. Jestli ti mohu poradit, odstup od smlouvy, protože nevidím žádný důvod abys dával peníze do něčeho, co ti peníze leží někde, kde nemáš žádnou jistotu a ještě k tomu využíváš drahý nástroj. Pamatuji si na jednoho zprostředkovatele, který chtěl porovnávat výkonnost a použil B350 jako dobrou motivaci, kdy mi ukazoval výkonnost českých akcii, tehda to bylo 30.2% za 12měsíců o rok později to bylo kolem 9% potom už jsem to nějak nesledoval, dnes jsou české akcie kolem -50%. Nezapomeň že i kdybys měl průměrné zhodnocení 8% ročně, tak jsou to procenta které ty nikdy neuvidíš.
kontrol.p
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kontrol.p 15. 2. 2009 00:16

. ING konto neumožňuje výběry z bankomatů.
Zhodnocení se připisuje čtvrtletně. Možná to nemůžeme brát jako nedostatky, ale Mbanka umožňuje výběr z bankomatu a to zdarma i v zahraničí. Můžete si objednat až 4 karty. A výnosy se připisují měsíčně. Zhodnocení o kapku nižší, ale jednou je to tak a pak jinak na tom nesejde.
kontrol.p
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kontrol.p 15. 2. 2009 00:16

Jo a běžný účet zdarma.
kontrol.p
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 15. 2. 2009 11:00

kontrol.p píše:. ING konto neumožňuje výběry z bankomatů.
Zhodnocení se připisuje čtvrtletně. Možná to nemůžeme brát jako nedostatky, ale Mbanka umožňuje výběr z bankomatu a to zdarma i v zahraničí. Můžete si objednat až 4 karty. A výnosy se připisují měsíčně. Zhodnocení o kapku nižší, ale jednou je to tak a pak jinak na tom nesejde.

Tak to jsou odlišnosti, ne nedostatky. nepotřebuji mít v peněžence 10 platebních karet.
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kontrol.p 15. 2. 2009 13:39

No ty možná ne, ale spoustu lidí by tuhle výhodu využili. Je spoustu rodin, které mají jen jeden účet, jen aby ušetřili. Teď mají možnost mít jeden spořící účet zdarma, kdy se peníze zhodnocují již od první koruny a kdy je možnost rozdat ve své rodině až 4 karty zdarma. Myslím si, že to výhoda je, tuhle informaci nabízím zdarma a lidé to oceňují. Lidé si rádi zakládají i běžné účty, proč taky ne, když je účet zdarma.

Promiň, ale ING konto tohle neumožňuje. Dokonce nejde z bankomatu vybírat vůbec, jen si můžeš peníze posílat na jiné účty, pro někoho možná nepraktické, hlavně když nastane situace a tahle operace nejde provést. No ať každý posoudí sám, já mám praxi takovou, že je o to veliký zájem. Proč si myslíš, že je tak levná, protože pochází z Polska. Proč nevyužívat Polskou banku???? Je to jediná banka v ČR která má účty zdarma. Jsou tady některé banky které ji chtěli napodobit, ale mají své limity a klient musí mít požadovanou částku na svém kontě jinak platí jako každý jiný. Mbanka splňuje všechny podmínky a pro většinu klientů může být přínosem. To je můj názor.
kontrol.p
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka