Jak se dá prodat životní pojištění

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Julča 3. 1. 2010 20:53

Pro RomanovCZ.Klidně si s vámi dám schůzku jsem ale od Opavy,pokud ovšem chcete přijet jen abyste mi vše vysvětlil a já vám měla potřást po půl hodině vysvětlování rukou a popřát shodně štěstí tak vaše cesta bude zbytečná!Pokud chcete přijet řešit ty prasárny co dělá pan Paděra zástupce IFP tak se s vámi ráda sejdu i s kamarádkou která vám naletěla.
Julča
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 4. 1. 2010 04:34

PatrikChrz píše:přesně tak.
Pokud prodejce produktu vyžaduje kauci od klienta, tak je to normální sprosťárna. Je si totiž vědom, že mu prodává nějaký bazmek, který hned potom, co vystřízliví bude chtít zrušit.

Vím, že omluva nebyla cílena mě ... jen jsem Vás považoval za nestranného ... mylně
IFP nehledá klienty nýbrž spolupracovníky ... a garantuje nulové storno ...
spoustě pojišťovacích agentů storno větší než výplata nadělalo velké potíže.
A to i těm dobrým ... Změna finanční situace klienta je přece v kapitalizmu tak častá ...
Je tedy nasnadě, že každý musí nést zodpovědnost za svoji smlouvu aby ke stornům nedocházelo.

Mám v týmu slepce a jeho dosavadní zaměstnavatel (zaměstnává převážně nevidomé angažuje se v dobročinnosti a organizuje pro slepce večírky) byl přesvědčen že se jedná o letadlo....
Byl však ochoten se semnou sejít a po 30 minutách pokojné diskuze mi vřele potřásl pravicí a popřál nám mnoho úspěchů. Není mým cílem za každou cenu sepsat s každým smlouvu.
Jsem hrdý i na to když někdo kdo slyšel pomluvy a přesto se semnu sešel má nyní objektivní názor.

Ani Komerční Banka nemá jen spokojené klienty
V počtu několika tisíc členů IFP je jasné že pár nespokojených máme ...
Ty podvodné firmy co tu přirovnáváte mají jen tisíce nespokojených.
Je to stejné přirovnání jako Audi x Olcit
Naposledy upravil RomanovCZ dne 4. 1. 2010 04:51, celkově upraveno 1
RomanovCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 4. 1. 2010 04:42

Julča píše:Pro RomanovCZ.Klidně si s vámi dám schůzku jsem ale od Opavy,pokud ovšem chcete přijet jen abyste mi vše vysvětlil a já vám měla potřást po půl hodině vysvětlování rukou a popřát shodně štěstí tak vaše cesta bude zbytečná!Pokud chcete přijet řešit ty prasárny co dělá pan Paděra zástupce IFP tak se s vámi ráda sejdu i s kamarádkou která vám naletěla.

jste vulgární ... kamarádka naletěla Vám - znemožnila jste jí výdělek
snažíte se ji dostat do exekucí - jste opravdu úžasná kamarádka
RomanovCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 4. 1. 2010 07:53

RomanovCZ: zajimave, ze reagujes pouze na vybrane prispevky, ale verim, ze tohle je v "tvem byznyse" naprosto bezne.

PS. co s tema Audi furt mas? Nejsi na ne nejak moc fixovan? Nebylo by lepsi si ji rovnou koupit, nez si tunit svetla stare sunky, aby se podobali "audine"? :roll:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Julča 4. 1. 2010 17:21

pro RomanovCZ.Pane čtěte prosím pozorně.Já psala o panu Paděrovi co dělá prasárny,tak nechápu proč se urážíte VY!(postřelená husa nejvíc kdáká)?Vy tomu jak podvádíte snad opravdu věříte,že to je skvělá možnost přivýdělku.Už opravdu nehodlám reagovat na vaše příspěvky a není to kvůli tomu,že bych neměla vám co odpovědět ale můj čas je příliš drahý a vy a vaše bláboly mi za něj nestojí.
Julča
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 1. 2010 18:27

Julča píše:postřelená husa nejvíc kdáká

Asi nebudete velká znalkyně zvířátek a přísloví, co :D ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod papshop 4. 1. 2010 18:29

Ale no tak Tomáši.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Honzapp 4. 1. 2010 19:02

Pro RomanovCZ

Vážený pane, chtěl bych se pouze zeptat na Váš názor na tuto zprávu, kterou jsem našel na internetu viz. http://www.e15.cz/byznys/finance-a-bank ... podvodniky

Chlubíte se tím, že jste jedničkou na trhu a jednička mezi pojištovnami. Ptám se Vás: Proč na stránkách ČPP se kterou spolupracujete není teda vaše logo mezi partnery? Proč, když zadám ve kterémkoliv vyhledávači IFP club,tak mi vyjede víc stránek s podvody, než s těmi jací jste dobří a co jste dokázali?

Přeji Vám pěkný den
Honzapp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiří poradce 4. 1. 2010 20:03

Já se s vámi klidně sejdu, nebo jsem taky vulgární? Jen nevím o čem schůzka bude, Vy mi budete vysvětlovat, jak je výhodné se zapojit do Vašeho projektu, jak je všechno jednoduché a výborné a že se nevrací storno a že nic nemusím umět, stačí si uzavřít IŽP, který je nejlepší ze všech, což zdaleka není pravda a že mohu využívat slevy, které už taky mám a to mnohem zajímavější. Nebo, že dostanu za ovečku 12 000,- za kterou bych měl ve skutečnosti jinde i 24 000,- ? Nebo, že by jste mě dostal na to, že si na vlastní storno půjčím peníze, které zaplatím na nějaký firemní účet? Půjčit si peníze od Vás a ještě si je poslat na firmu je opravdu dobrý nápad. No tak to já se Vám milý pane upíšu :-D jste opravdu velice zajímavá poradenská společnost ,která to myslí určitě dobře. Zkuste Rumunsko tam se teď pomalu tlačí každá společnost, možná i Slovensko by nebylo špatné i když si myslím že ZFP akademie v této zemi udělala svoje a na Vás by asi už nic nezbylo. Pane kdyby jste nebyl hlupák, tak by jste věděl, že se storno vždy nevrací, ale to by jste musel mít více informací. Raději se necháváte oblbovat společnosti, která na tom staví a která zároveň vyplácí almužny. Myslím, že kdyby jste se semnou sešel, tak bys jste pochopil, že to není o žádné myšlence, ale o pouhé rychlé zbohatnutí, které nese velké riziko a můžete mi věřit, že mnoho lidí špatně dopadlo a to i ve společnosti, která patří mezi největší v ČR.
Jiří poradce
Návštěvník

Odeslat příspěvekod quido123 4. 1. 2010 20:05

4Honza - tak to jsem tedy zvědavej, co pan RomanovCZ odpoví....zřejmě opět něco ve smyslu asertivních nic neříkajících plků o úspěšnosti iFP a zlobě jeho odpůrců nebo něco vulgárního... se mnou se po několika konkrétních SZ z mé strany odmítl bavit...DD
k tvému textu bych jen doplnil, že na pobočce ČPP nic o nějaké iFP nevěděli a po seznámení s praktikami iFP jen nevěřícně kroutili hlavami...
víc lidí určitě může potvrdit (jak už naznačila Julča), že při "zaručování možnosti výdělku" (= sepsání smlouvy s klientem - spolupracovníkem) jsou zástupci iPF velmi asertivní a příjemní (nezmiňuji se o praktikách podepisování prázdných smluv, záměrného neupozornění na některé závažné prvky a zlehčování směnečného institutu) ... a jako plachta na ráhnu se otočí, když "ovečka" prohlédne a chce se vyvléct... je sice hezké to hodit za hlavu s tím, že si za to člověk může sám a že má znát váhu svého podpisu, ale při prvotním omámení výdělkem 12 tKč za kus, zdůrazněním, že pro firmu může "pracovat" kdokoli bez rozdílu věku, vzdělání (a málem i barvy pleti, vyznání, sexuálního a politického přesvědčení DD ) a tím, že záludnost smlouvy s iFP a zákulisí celé operace po "bombardování láskou" (btw jedna z praktik jiné sekty - Svědkové Jehovovi) prohlédne málokdo.. a pak už je pozdě... se není co divit.
quido123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honzapp 5. 1. 2010 17:28

A co je smutné, že pan RomanovCZ podle data jeho poslední návštěvy tady byl a musel číst můj příspěvek, ale neodpověděl. No možná se mu seklo připojení nebo má možná jiný pádný důvod a předem se omlouvám, ale sem (a hlavně) v dnešní době opatrný a snažím se být prozíravý, raději si všechno zjišťuji a ověřuji a hlavně nevěřím lidem, kteří slibují rychlé výdělky.

hezký večer
Honzapp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T.E.CH 5. 1. 2010 17:39

Koukám že IFP bude typická společnost, která pořádá hon na klouzky co tomu moc nerozumí, s praktikami úpisu krví s cestou do pekel.Nejhorší je, že někteří tomu co nabízí i věří, produkt s oblbovací taktikou se i naučí a pak páchají jen zlo a zvěrstva.Smutné je že jim to naše společnost či firmy produkty zaštiťující dovolí.:(
T.E.CH
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 16. 1. 2010 14:33

Pro SATAN : nevidím smysl v reakcích na to jaké mám auto. Já na rozdíl od tebe netajím svoji totožnost, protože zde nelžu, nepomlouvám a nehaním. Kdokoliv kdo zde má tisíce příspěvků, nežije reálný život – nechodí mezi lidi, a tudíž nemá cenu mu vysvětlovat jak je venku.

Pro Julča : kamarádku neokradl pan Paděra ale VY

Pro Tomáš Marný : nejmenujete se náhodou Máš to Marný ? Oblíbený pseudonym pomlouvačů na internetu …

Pro quido123 : je nádherné jak zde překrucujete fakta … VY jste se odmítl bavit se mnou … a zde tvrdíte opak ? Proč bych Vás tedy měl brát vážně ? Škoda že ostatním nemám jak Vaši lež dokázat.
Ale o tom internet přesně je … každý tvrdí jinou pravdu … jakožto zdroj informací tudíž internet nahrazuje tichou poštu. Nahrazuje štěbetání klepen na vesnicích a zrnko pravdy se zde těžko hledá.

Pro Honzapp :
Vámi zmiňovaný článek : pokud do vyhledávače seznam napíšete Amway ihned vám nabídne sousloví podvod.
Přitom firma Amway má stejné hodnocení etiky a spolehlivosti jako Švýcarská Národní Banka.
Pouze proto že má miliony klientů našli se i tací, kteří její jméno zneužívají.
I u IFP už najdeme chytráky co kazí dobré jméno firmy. Nicméně IFP žádnému klientovi nenabízí to co článek zmiňuje. Klient má pouze možnost domluvit svému známému schůzku s referentem (PPZ) IFP.
Je běžné, že poradce jakékoliv pojišťovny žádá po svých klientech doporučení dalších klientů. Rozdíl je v odměně, kterou za to nabízí.
Bohužel z neporozumění nabídce vznikají podobné články.

Rozdíl je také v toleranci lidí vůči firmám nabízejícím výdělek mimo zaměstnanecký poměr. Firma kde Vám skladník podá milné informace a jeho šéf se Vám poté za chybu skladníka omluví. To připadá každému normální.
Ale u síťového obchodu chyba nováčka znamená odsouzení celé firmy. A jakákoliv omluva nebo vysvětlení manažera je označena za lež.
RomanovCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 1. 2010 15:04

Romanove, zkus si ty kecy na jiném serveru. Tohle je totiž jeden z velmi mála serverů, kde nemají blbci v diskuzích převahu, takže tady se moc nechytneš.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 16. 1. 2010 15:47

RomanovCZ: co ja s tema autama mam? To si delas legraci, ne? Vsude (tzn. nejenom tady) porad doslova slintas nad Audinama - i svoje auto sis "votuzil", aby z dalky v noci vypadalo jako Audi. To je tvoje modla, nikoliv moje.

A tvoje poznamka o realnem zivote me opravdu rozesmala. Mas pravdu, ziji v bunkru a nevychazim vubec ven :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Me se libi, ze vsichni ti, kterym je "jasne" jak funguje ten tvuj byznys jsou razem pomlouvaci a kdovi co jeste. V kazdem pripade me tva pritomnost zde urazi - bud z duvodu toho, ze predpokladas, ze jsme idioti, pripadne musis byt idiot ty, ze te pohadce s nazvem IFP veris. Ovsem to neni moc pravdepodobne, vzhledem k tve "kariere" u Credixu, takze mas za pitomce nas.

Co se me tyce, tak vetsina "tripismenkovych" od ZFP az po IFP jsou proste u me smejdi. Staci to takhle?

BTW zkus nam jeste povedet tu o Credixu/Nontron, to by mohlo byt taky zajimave povidani
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka