Jak se dá prodat životní pojištění

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jiří poradce 2. 3. 2010 22:32

Pro romanov
Navíc dělám pro 45 renovaných společností, kolik jich máte vy????

Pouze jednoho, tak to asi nebude zrovna kvalitní servis.
Jiří poradce
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Joshua_ 2. 3. 2010 23:33

Ale Jiří, to o co se snažít je naprosto zbytečné mačkání tlačítek na klávesnici :D RomanovCZ to nepochopí a nebo to pochopil a je mu to zcela jedno, což je asi pravděpodobnější. Je to s prominutím bordel, že tyto firmy vůbec mohou dělat něco takového, ale je to tak a hádat se tu s nějakým blbem, nechte toho. ;)
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
Joshua_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 3. 3. 2010 08:59

Jiří poradce: mezi nami, taky si pomerne nevidite do pusy, ze?

:arrow: http://royalvision.cz/?page=otazky
Kde naleznu ceník vašich služeb?
Poradenství společnosti ROYAL VISION s.r.o. je zcela zdarma. Jako jedinou odměnu z Vaší strany přijímáme doporučení našich služeb Vašim známým.

Napsat tam, ze zijete z provizi z doporucenych produktu uz zni o dost hure, ze?

Jiří poradce píše:Svým lidem za 2000,- úložku nabízím 24 000,- kdežto Vaše firma pouze 12000,- to je veliký rozdíl...

A neni to nahodou naopak, ze to "svym lidem" jste Vy a vyplaci Vas Matl?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod papshop 3. 3. 2010 11:28

Tak já jsem dnes s poradenstvím zdarma skončil pánové. Ode dnešního dne pracuji pro klienta na smlouvu za předem sjednanou odměnu - hovořím-li o bankovních službách, dotazech na oddlužení, apod. Ukončil jsem svou charitní činnost.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 3. 2010 12:40

papshop: hyjeno...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod papshop 3. 3. 2010 13:09

No raději budu hyjena, než bezdomovec 8-)
Ale popravdě - to už není prostě možné, od rána do večera se tu zabývám smlouvami s AMV Group, apod. Lidi totálně v háji, tak z nich vytahali poslední peníze a já mám dělat zadara? Prostě sorry, ale za blbost se platí - a od mě je to stejně za hubičku. Je to takový hodně malý poplatek za strávený čas, papír, tiskárnu. Bavíme se o částce 500 - 2000 podle náročnosti, takže to zase takový hyenismus není. To bude až to o 1 nulu posunu. :D
papshop
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 3. 2010 13:17

papshop: no to je sice pravda, ale obávám se, že oškubaní to nepochopí a ještě se budou cukat, za co mají vlastně platit.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod papshop 3. 3. 2010 13:25

První klient, jasně jsem sdělil o co gou, ani se necukal. Celkem se mu ulevilo, že chci jen tak málo - měl to za litřík. :)
papshop
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jiří poradce 3. 3. 2010 16:38

Pro S474N
Ano provize máme z produktu. Bohužel lidé v ČR zatím nejsou připraveni na přímé placení služeb, ale už jsme o tom přemýšleli. Ne každý má hotovost pro svého poradce. Každopádně se snažíme lidem pomoct podobně jako přímo placení poradci. Jinak služby jsou opravdu zdarma, pouze za zprostředkování se platí. Možná víte, že jsou společnosti u kterých se platí jak za zprostředkování tak za finanční analýzu, finanční plánování atd. Pokud je to možné, klientům provize snižujeme. Už jsem to psal mnohokrát na jiných debatách, provize ovlivňují poradci. Mohu klientovi z drahého produktu udělat levný produkt, ovšem zaleží na okolnostech. Kdybychom nenapsali, že jsme zcela zdarma, tak by si lidé mohli myslet, že jsou uvedené služby placené. Nic víc v tom nehledejte. Ale můžeme to změnit ,,jmenované služby jsou zcela zdarma“ možná by to pro Vás bylo přijatelnější.

Roman Mátl je zakladatel, společnost ovšem řídí i jiní. Roman Mátl a další měli dobrý nápad, který se zároveň uskutečnil. Pokud budeme slovíčkařit, tak provize nevyplácí Roman Mátl, ale pojišťovna, která si provize vybere od klientů, ale to by se do mého předešlého příspěvku moc nehodilo. Navíc jsem napsal, že provize nabízím, což je pravda. Kdo je vyplácí je podstatě jedno o tom jsem přece nepsal. Ale nechme toho, jsou to pouze slovíčka, která nehrají tak důležitou roli.

Jestli ovšem hledáte záminku se bavit o tom co dělám, mohu se s Vámi sejít. Hledám kvalitní lidi, kteří opravdu chtějí dělat kvalitní poradenství, černé ovce nemají šanci. Možná Vás překvapím. Co mě opravdu mrzí je, že spoustu lidí nás hází do jednoho pytle, proto se nemohu smířit s tím, že jsou v ČR společností, které tuhle činnost zneužívají pro rychle zbohatnutí na úkor jiných. Proto jsem reagoval na Romanov CZ, kvůli takovým se zvyšuje negativní pohled na finanční poradenství a poškozují se tím kvalitní zprostředkovatelé a poradci.
Jiří poradce
Návštěvník

Odeslat příspěvekod quido123 3. 3. 2010 16:43

Joshua_ píše:Ale Jiří, to o co se snažít je naprosto zbytečné mačkání tlačítek na klávesnici :D RomanovCZ to nepochopí a nebo to pochopil a je mu to zcela jedno, což je asi pravděpodobnější. Je to s prominutím bordel, že tyto firmy vůbec mohou dělat něco takového, ale je to tak a hádat se tu s nějakým blbem, nechte toho. ;)

přesně tak... je to marný, je to marný, je to ... marný !
quido123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quido123 3. 3. 2010 16:53

RomanovCZ píše:
4honza píše:Pak denně přibývá několik nešťastníků, kteří dopadají jako zmiňovaná paní v tomto či sousedním vlákně, a na finexpertu je o čem psát.

Když vlákno pročtete pozorně - zjistíte, že klientka nebyla podvedena společností IFP nýbrž kamarádkou, která ji přesvědčila, že má smlouvu vypovědět s těmito důsledky:
žádný nárok na výdělek, žádná možnost platit 2000,- Kč na své IŽP, dluh vůči IFP 48.000,-
přitom mohla všechny svoje vklady zhodnocovat na IŽP a i si vydělat.

Proboha, člověče, když už jste takový odborník, tak alespoň použivejte správnou terminologii: podvod (§ 209 tr. zákoníku) - kdo sebe nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli neptatrnou . Laskavě si povšimněte zejména "zamlčí podstatné skutečnosti" - nápadě mi to připomíná činnost "referentů" či "diletantů" od IFP. Jen sehnat nějakého investigativního žurnalistu se skrytou kamerou a propašovat ho na prezentaci. :-)
quido123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 3. 3. 2010 17:09

Jiří poradce: schazet se urcite nechci a ani nepotrebuji nekomu delat "podrztasku", zvlaste v takovem odvetvi, kde jak jste sam napsal ma clovek povest nekde mezi povesti prostituta a mestskeho straznika :mrgreen:

Kdyz uz jsme u toho slovickareni, pokud podnikate oficialne, tak vas nevyplaci pojistovna, ale oficialne spolecnost pana Matla - nebo nemam pravdu?

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod KaliH2O 5. 3. 2010 07:12

quido123: novináře to zajímá, pokud ti lidé chtějí vystoupit veřejně. ;-)
Lidi, se kterými jsem osobně mluvila nebo si s nimi píšu, mají strach, bojí se taky reakcí okolí (rodiny), protože jim dokonce bylo zakazováno, aby o tom, že podepsali smlouvu s IFP a uzavřeli si JISTOTU, s někým mluvili. :shock: nesmí to říct manželům, manželkám, rodičům :grr:
Ti kteří si uvědomili vážnost podepsané směnky (směnek) se hroutí tuplovaně, když si uvědomí, že třeba ručí za další lidi, o kterých neví, jestli ten závazek budou dál platit nebo ne.

Navíc je to jedno, když nebudou prodávat JISTOTU (IŽP), tak si najdou něco jiného... Lidi jsou nepoučitelní.
KaliH2O
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 5. 3. 2010 08:23

KaliH2O: smir se s tim, ze vetsina lidi jsou idioti a nesnaz se je ochranovat. Jim to stejne nepomuze.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod KaliH2O 5. 3. 2010 08:31

S474N: Smiřuju se s tím, i když velmi nerada. Už jako dítě jsem domů tahala vypadlá ptáčata z hnizd, zatoulané psy a kočky :-D Maminka to snášela statečně O:-) teď už pomáhám jen těm, kteří mě o to požádají ;-)
KaliH2O
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka