Podvod?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod papshop 13. 9. 2009 15:41

Jak jsem se díval, tak pí Vlková byla VPA pro společnost DAS - s registrací pouze pro oblast právní ochrany. Tuto činnost má pozastavenou a v současné době pracuje od 28.4.09 pro společnost KOLME PRAHA s.r.o. jako PPZ. Tato společnost má povolena všechna pojišťovací odvětví a je registrována jako PA, ovšem v rejstříku firem má uvedeno PM ??? Ovšem o této společnosti není možné nalézt žádné informace, krom toho, že její majitelé jsou činní ve stavebnictví /k pojišťovnictví nenaleznete NIC/.
Jinak jsem chtěl reagovat již na první příspěvek, ale o víkendu mám na chalupě omezené připojení, tak zpětně jen pár slov. Zjištění, že někdo bouchá smlouvy jak na běžícím pásu s tím, že vy coby interní zástupce pojišťovny budete napravovat chyby a budete pro klienta podvodníkem vy, je opravdu smutné, ale na to si budete muset zvyknout, bude hůř. Já osobně jsem právě nejen z těchto ale i proto z pojišťovny odešel. Nyní jsem 1.9.09 skládal makléřké zkoušky na ČNB a zde jsem došel ke zvlášnímu zjištění. Běžně se těchto zkoušek na vyšší a střední stupeň, které se konají 4x ročně zůčastňuje max do 100 žadatelů, nyní nás zde bylo přes 300. Dotazy jsem zjistil, že se v převážné většině jedná o bývalé OZ pojišťoven a velkých MLM, kteří již měli dost neustálého sjednávání smluv za každou cenu a chtějí pracovat poctivě. Netvrdím, že z tohoto důvodu tam bylo všech 300 lidí, ale i kdyby to bylo 10%, tak si troufám řící, že se přece jen stále více lidí začíná obracet na správnou stranu a chtějí dokázat, že tato práce není jen o podvodech, ale mohla by mít i určitou reputaci.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wiolan 13. 9. 2009 16:39

děkuji za info. taky jsem na základě Vašich zjištění trochu hledala a já jsem našla odkaz na firmu Kolme, kde skutečně je patrné, že se pojišťovnictvím zabývá http://www.kolme.cz/.
Nahlédnutím do obchodního rejstříku jsem zjistila, že tato firma má v předmětu podnikání i pojišťovnictví.
wiolan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim33 14. 9. 2009 09:45

Když musíte po někom neustále napravovat chyby, protože on bouchá smlouvy jako na běžícím pásu, jaktože ten člověk pořád prodává vaše produkty? Proč jste mu nevypověděli zastoupení nebo nějak jinak proti němu nevystoupili, třeba obyčejným krácením provizí ?
radim33
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 14. 9. 2009 09:55

radim33: prave proto, ze on je "boucha".
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Předchozí stránka