Evropské centrum odškodnění

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod papshop 29. 9. 2009 21:03

Byl jsem osloven touto firmou ke spolupráci a na první pohled to vypadá zajímavě. Ale to je právě to, co z mé zkušenosti v praxi funguje úplně opačně. docela bych rád byl již připraven a vyzbrojen případnými argumenty. :D To víte, na vesnici vše dorazí později :D Slyšel jste někdo o této firmě????????? Díky za odpovědi.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 29. 9. 2009 22:39

Zkus dat vyhledavani, uz se tady o nich psalo i na foru.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod ValerieM 11. 10. 2009 17:18

Dobrý den, já jsem zase v situaci, kdy jsem byla zraněna při dopravní nehodě, kterou jsem nezavinila. V rámci hledání informací o odškodnění jsem narazila na informace od této společnosti. Chtěla jsem si o nich na netu najít nějaké zkušeností od lidí apod., ale nic jsem nenašla. Ani tady na foru jsem vyhledávačem o této společnosti nic nenašla. Mohl byste mi někdo prosím pomoci? Máte někdo o této společnosti informace?
ValerieM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod papshop 11. 10. 2009 17:34

Já jsem nakonec na to školení, které je placené nejel. Takže nadále nevím nic a máte pravdu, nic konkrétního není možné zjistit. Takže Vás tímto poprosím, zkuste se coby poškozená obrátit na jejich centrálu nebo OZ a dejte nám prosím informace, jak se to vyvíjí, popř. jak jste dopadla. Tvrdí, že klient nic nehradí předem, tedy předpokládám, že maximálně firma uplatní odměnu z vyplacené náhrady škody. Děkuji
papshop
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 11. 10. 2009 20:38

To Ales Slaby a jeho Deredes tvrdi taky a jak potom lidi caluji.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod papshop 11. 10. 2009 21:00

S474N: dej sem prosím odkazy na témata. Hledal jsem, ale vyhledávač nic nenašel.
papshop
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 11. 10. 2009 21:04

papshop: myslíš deredes? tak těch jsou desítky, dokonce i na webu ČT.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod papshop 11. 10. 2009 21:30

Tak já jsem např. o této firmě neslyšel - a do spojitosti s EVCO bych si ji např. nedal. (Přiznám se, že jsem ani "spřátelené" firmy cíleně nehledal.) A pokud si zadáš ECO, EVCO, nebo centrum evropského odškodnění, tak se dostaneš na spousty stran jejich OZ a nic dalšího. Proto jsem chtěl, aby sem někdy ty odkazy dal.
papshop
Diskutér

Odeslat příspěvekod ValerieM 17. 10. 2009 21:14

Tak opravdu s touto společností nikdo žádné zkušenosti nemáte? :-l
ValerieM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PandaCR 9. 11. 2009 15:48

EVCO funguje
PandaCR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PandaCR 9. 11. 2009 15:49

Pokud mate pozadavky na odskodneni tak me prosim kontaktujte na email: tibor.boda@centrum.cz
PandaCR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod papshop 9. 11. 2009 17:38

PandaCR: napiš nám prosím kolika klientům jsi již vyřídil odškodnění k jejich spokojenosti, pokud tedy nejsi nováček u firmy. Díky.
papshop
Diskutér

Odeslat příspěvekod StepanP 27. 11. 2009 17:04

Zdravím. Taky jsem byl firmou osloven, příští týden bych mohl jít na "školení" - placené. Protože jsem opatrný, ptal jsem se na mnoho otázek, zejména kolika lidem v roce 2008 pomohli. Odpověď jsem z nich dostal až na několikátý pokus, mluvili o desítkách, za listopad 2009 prý přes 50, průměrné odškodnění má být 120.000 korun.
Abych ověřil, zda mluví pravdu nebo jsou lháři, navštívil jsem http://www.justice.cz a našel jejich finanční výkazy za rok 2008 (viz odkaz dole). Výsledek:
pohledávky z obchodního styku: 37.650 korun
závazky z obchodního styku: 157.688 korun
tržby: 89.128 korun

To nevypadá na desítky případů, ale na 1/2 získaného průměrného odškodnění za květen-prosinec 2008. Co myslíte Vy? Jaká čísla Vám na setkáních sdělovali?

http://www.justice.cz/xqw/xervlet/insl/ ... =800020866
StepanP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Voodak 26. 12. 2009 13:21

Ahoj mě Evco odškodnilo a na obyčejného smrtelníka skoro ze střední vrstvy příjmové,můžu ríct že spokojen být nemohu už jen že existuje firma co vymáhá "větší částku než by jste dostaly přímo od pojištovny"a nakonec se o tu částku podělíte 40procenty +DPH.No pocity smýšené...připadnu si spíše jako nějaky blbec se kterým pěkně vyje...Nadruhou stranu mi zbylo že jsem nehodu přežil a prakticky nemusel skoro nic podniknout krom ofocení protokolu od policie a zpráv z nemocnice aby se mě EVCO zastoupilo.Kdo chce peníze opravdu rychle tak je EVCO dobrá volba.Protože neznám tuhle finanční problematiku netroufám si říct jak to doopravdy je.Poradím nečekat nějaký zázrak a dívat se očima je to opravdu individuální.Takže pokud jste trpěly jako zvíře a máte maturitu nebo tomu rozumíte můžu jen doporučit.
Voodak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod papshop 26. 12. 2009 16:41

Na otázky, které položil StepanP jsem obdržel naprosto shodné odpovědi, možná jsme oba natrefili na stejného OZ (což je velmi nepravděpodobné), tak se mi nabízí už celkem jasná odpověď, je to opět jen MLM na lovení lidí - ať už OZ, nebo klientů a ty dobře "oškubat" - viz příspěvek Voodaka.
papshop
Diskutér

Další stránka