Kontakt na pojišťovacího poradce

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod chci.pojistit 27. 1. 2010 12:46

Dobrý den, rád bych si zařídil několik druhů majetkového a životního pojištění a sháním poradce, který mi se sestavením vhodného programu pojistných produktů poradí. Osobní schůzka v Praze nejlépe začátkem příštího týdne. Hledám někoho, kdo nabízí produkty různých pojišťoven, ne jen jedné nebo jen pár vybraných. Prosím zašlete mi kontaktní informace na mail chci.pojistit@seznam.cz nebo i sem do diskuze. Předem děkuji.
chci.pojistit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 27. 1. 2010 13:23

A to je soukroma aktivita, nebo nejake trapne PR, pripadne analyza medii, kterou se zabyvas?

Zajimave, ze je toho plny net:
:arrow: http://www.penize.cz/66989-kontakt-na-p ... ho-poradce
:arrow: http://www.mesec.cz/diskuse/184/
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zadirr 27. 1. 2010 13:45

Nač by někdo potřeboval kontakty na takovou spoustu tzv. "finančních poradců"? Jsem zvědavý co se z toho vyklube :-)
zadirr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 27. 1. 2010 13:58

zadirr: protoze si podle meho nazoru OVB, Partner nebo nektera podobna spolecnost objednala analyzu trhu nebo nejaky druh PR.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chci.pojistit 27. 1. 2010 14:08

Hm, tak opět nic. Na Penězích mne poslali do háje (byť slušně), na Měšci nikdo neodpověděl, tady se sice odpovědi objevily, ale nesmyslné. Nechci žádnou ### analýzu, chci jen někoho, kdo mi vymyslí jak sestavit pojištění (a pokud to bude zadarmo, protože si to vybere na provizích, tak tím lépe). A pak že finančních poradců je plný net - stačí se zeptat, a dozvíte se kulový.
chci.pojistit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chci.pojistit 27. 1. 2010 14:09

zadirr píše:Nač by někdo potřeboval kontakty na takovou spoustu tzv. "finančních poradců"?

Na spoustu finančních poradců opravdu kontakt nepotřebuju, stačí mi jeden. Zatím jsem nedostal ani ten.
chci.pojistit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 27. 1. 2010 14:21

chci.pojistit: v tom pripade asi nechapes to, ze pokud ti nekdo neco zadamo doporuci, tak to bude to nejvynosnejsi pro nej samotneho. A dobreho poradce tady nenajdes, ten ma prace tolik, ze urcite nema cas na nejaka fora.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chci.pojistit 27. 1. 2010 14:39

Netvrdím, že hledám nutně toho nejlepšího. Hledám prostě někoho, kdo mi poradí. Zároveň neslibuju, že slepě udělám co mi řekne - beru to jako RADU od poradce. Předpokládám, že se pak rozhodnu sám podle sebe - ale na základě jeho rady.
chci.pojistit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chci.pojistit 27. 1. 2010 14:41

S474N píše:v tom pripade asi nechapes to, ze pokud ti nekdo neco zadamo doporuci, tak to bude to nejvynosnejsi pro nej samotneho

To samozřejmě chápu, nicméně v tom nevidím problém. Jestli je to výhodné pro mne nebo ne si posoudím sám - a pokud to bude kromě toho výhodné i pro něj, tak proč ne, to mi přece nijak nevadí.
chci.pojistit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod papshop 27. 1. 2010 14:56

Souhlas, já osobně bych se do Prahy nevydal jen tak zkusit něco někomu nabídnout. A jedna schůzka nikdy na takovou práci nestačí.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 1. 2010 15:12

chci.pojistit: a co vyuzit moznosti fora a polozit konkretni dotazy na to, co chces pojistit, v jake vysi atd. Rozhodne vic hlav vic vi a navic nikdo nema zajem ti doporucovat blbosti, protoze z toho nikdo nic nema.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chci.pojistit 27. 1. 2010 16:32

Radši bych to probral na schůzce, jsou to přecejen poměrně osobní věci na to, abych je probíral na internetu, byť anonymně.
chci.pojistit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 28. 1. 2010 14:03

Zajimave a o to vic mi to prijde hodne "nestandardni".
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chci.pojistit 28. 1. 2010 20:00

Děkuji všem, kteří se ozvali na mail. S jedním finančním poradcem už mám domluvenou schůzku, takže není třeba zasílat další nabídky. Děkuji.
chci.pojistit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 28. 1. 2010 21:26

chci.pojistit píše:S jedním finančním poradcem už mám domluvenou schůzku, takže není třeba zasílat další nabídky.

Ježkový voči... "Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm:" - tohle jsem našel na jednom fóru a řekl bych, že je to pravda...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků