Kontakt na pojišťovacího poradce

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 28. 1. 2010 22:40

Tomáš Marný: jj, jen vesmír a lidská blbost jsou nekonečné... i když, u toho vesmíru to není tak jisté.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 28. 1. 2010 22:48

mikicz píše:Tomáš Marný: jj, jen vesmír a lidská blbost jsou nekonečné... i když, u toho vesmíru to není tak jisté.

Albert Einstein
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod chci.pojistit 29. 1. 2010 14:52

Tomáš Marný píše:Ježkový voči... "Lidstvo vyhyne na vlastní blbost.

Jestli to je narážka na mne, tak to klidně můžete trochu rozvést, co přesně je na tom tak stupidního. Mně přišlo, že pokud člověk shání finančního poradce, je rozumné se zeptat na diskuzním fóru o financích. Účel to splnilo, poradce se ozval a schůzku jsem si s ním domluvil, tak v čem máte problém? Vy byste postupoval jinak? Klidně to napište, ať se poučím, i když je mi to popravdě řečeno už celkem jedno.
chci.pojistit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 30. 1. 2010 15:56

Normalni clovek by postupoval tak, jak jsem psal vyse. Jelikoz tu nikomu nejde o provize a navic vic hlav vic vi, tak bych se zeptal primo na foru, nez to resil s nekym, kdo to dela pro vlastni profit. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam.....
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 1. 2010 21:24

To chci.pojistit: Reagoval jsem na tohle: "S jedním finančním poradcem už mám domluvenou schůzku, takže není třeba zasílat další nabídky. ". To je asi jako kdybys napsal, že ses seznámil s jednou ženskou, takže si ji vezmš...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod chci.pojistit 2. 2. 2010 11:56

Pánové, děkuji oběma za dobře míněné komentáře, ale popravdě řečeno neznáte moji situaci a nevíte, co přesně potřebuji, takže nemám pocit, že jsou zcela na místě. Potřeboval jsem JEN kontakt na finančního poradce, tak jsem o něj požádal, dostal jsem ho, a tudíž to zcela splnilo moje požadavky.
Nikdy jsem neříkal, že se budu do konce života slepě řídit tím, co mi poví aniž bych nad tím přemýšlel, nebo že si ho vezmu za manželku. Nic podobného jsem nepsal ani do úvodní poptávky a ani to nemám v úmyslu.
Taky si nemyslím, že "normální člověk" má potřebu probírat svoje osobní věci a finanční situaci na veřejném fóru, takže bych tu předposlední připomínku na Vašem místě formuloval spíš tak, že byste tak postupoval Vy.
chci.pojistit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod www.info007.cz 23. 8. 2010 00:14

chci.pojistit

...finanční záležitosti je lepší probírat mezi 4-6 očima .-) to souhlasím

a jak vám finanční poradce poradil, spokojenost?
www.info007.cz
Návštěvník

Předchozí stránka