Nabourali mě a já na to doplatím?!

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 18. 2. 2010 04:02

podle sebe soudíš jiné

obyčejná HAV vyšla před 7 lety (to asi GAP tady nikdo neznal :) na >25000 a ne na novou cenu..

srandy s pojišťováky byly k vidění v Černých ovcích, kolik z agentů se tam nezachovalo jak ..., jeden z 5 ti a ostatní 4 balamutili?

A co je to, že amortizace klesá každý měsíc o 2,5% (30% ročně) v prvním roce, ale cena pojistky neklesá? :) No nic, jestli chceš mít poslední slovo, tak ...

http://finance.idnes.cz/fi_blind.asp?c= ... osobni_amr

GAP: K důležitým informacím dále patří například fakt, že maximální limit pojistného plnění činí 55 % z pořizovací ceny vozidla.

hmm
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 2. 2010 08:22

Ty seš fakt vůl jak lev a nemá cenu se s tebou dále bavit.

"Pokud tedy zloděj odjede s vaším rok starým autem s pořizovací cenou 300 tis. korun, pojistné plnění se bude pohybovat kolem 200 tis. korun. U tři roky starého vozu téže pořizovací ceny vám pojišťovna po jeho totální havárii zaplatí přibližně 150 tis. korun. S dopojištěním GAP dostanete v obou dvou uvedených příkladech zpět pořizovací cenu nového vozu, tj. 300 tis. Kč. "

Kdybys nebyl blbej a nevěřil každý kravině, kterou ti nakukaj kámoši v Garáži, tak bys ten článek přečetl pořádně. Možná bys pochopil tu větu o 55%.

HOWGH.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 18. 2. 2010 14:37

Když nemá, tak nemá :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod hrusaq 23. 3. 2010 11:56

Tak jsem to dal do kupy a předal firme zabývající se těmito spory, ted už jen čekat a děj se vůle boží...
hrusaq
Kolemjdoucí

Předchozí stránka