Pojištění nemovitosti + životní pojistka

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 17. 6. 2010 15:14

vladimir.svorba: tvrdi nahanec od Partners? Opravdu me rozesmivas :mrgreen: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod papshop 17. 6. 2010 19:56

S474N píše:radim33: obavam se, ze i cesta konkretni rady neni moc vhodna, protoze prijdes o 10k a potom ty same penize co v predchozim bode zaplatis na provizich tak jako tak. Takze opravdu cloveku nezbyva nic jineho, nez se v tom zacit orientovat sam.

Sám si vařím, sám si peru, je fakt, že si pak sám za vše odpovídám, a taky to podle toho vypadá a pak jsou tu dotazy, kde najdu kalkulačku na výpočet hypotéky, abych si ji sjednal sám. - Pokud mám odvahu si na netu najít, vybrat a sjednat následně hypošku, tak bych měl být alespoň natolik vzdělaný, abych našel tu kalkulačku a následně všechny podmínky k hypo - a netýká se to pouze hypoték, ale financí všeobecně.

-- 17. 6. 2010 19:57 --

S474N píše:vladimir.svorba: tvrdi nahanec od Partners? Opravdu me rozesmivas :mrgreen: :mrgreen:

Ale už bys toho opravdu mohl nechat, poslední dobou jen prudíš.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 17. 6. 2010 21:32

papshop: a co je na tom spatneho? Posuzujes to z pohledu debila nebo z pohledu cloveka, co tomu rozumi? Pokud je nekdo trotl a hleda kalkulacku, tak asi nebude sam schopen si cokoliv zjistit/zajistit. A takovy ovcan si proste zaslouzi byt "ostrihan".

Na ruzne reklamni kecy jsem opravdu vysazeny, takze se nesmis divit, zvlaste kdyz si tu takovy nahanec chce prihrivat polivcicku.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 17. 6. 2010 22:38

S474N, pokud já jsem nahaneč od Partners, tak ty jsi opravdu hodně velký chudák.

Jen tu prudíš, do všech se navážíš, neporadíš nic dobrého, nic konkrétního, podle tebe je vše špatně.

Proč tu vůbec jsi? Léčíš si tu své mindráky?
Zajímá vás něco v oblasti financí, s čím vám můžu pomoci?
vladimir.svorba
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 17. 6. 2010 22:46

Zaver at si udela kazdy sam:

:arrow: http://www.investujeme.cz/uzivatele/vladimir_svorba/

Profil uživatele: Vladimír Švorba
E-mail: vladimir.svorba@partners.cz

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 6. 2010 23:07

nechcete toho už oba nechat? já jenom, že hádat se můžete třeba přes SZ a neotravovat tím ostatní...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod www.info007.cz 22. 8. 2010 22:47

Weslo

Asi vám nestihnu již poradit :-)

Dle mého názoru stačí oslovit emailem několik největších finančních institucí (5-6) Vašimi žádostmi a oni Vám návrhy na refinancování, pojištění, odhad domu včetně případného bonusu pošlou a velice rádi...

..pak si již určitě dokážete sám vybrat...asi to bez schůzky nepůjde, ale už si vyberete ty co vám budou nejvíce vyhovovovat .-)
www.info007.cz
Návštěvník

Předchozí stránka