Celoroční cestovní pojištění

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 17. 12. 2015 23:00

Myslím, že nezáleží tolik na názvu pojišťovny, ale spíš na ceně a rozsahu pojištění. Když dojde na pojistnou událost, tak počítej s tím, že si budeš muset pomoci spíš sám, asistenční služby jsou na houby a pojišťovna má jedinou starost, aby na tebe nějak navlíkla výluky a nic neplatila.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 18. 12. 2015 08:17

Tak tak.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 12. 2015 08:29

Běžte už někam s těmahle kecama... Známý si v Egyptě roztrhl ruku o korál, dost ošklivě, šili mu to, 2 dny strávil v nemocnici a ještě měl nějakou dlahu. Pojištění u Uniqy, naprosto bez problémů, asistenční služba zařídila vše, zaplaceno všechno do poslední koruny.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 18. 12. 2015 09:07

Pro studenty a učitele lze navrhnout i toto: http://www.isic.cz/pojisteni/
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod xls 18. 12. 2015 09:25

Tak já mám zkušenosti opačné. Akutní infarkt v Rusku, asistenční služba nejdřív ověřovala 4 dny, jestli je pojistka platná a jestli se pojištěnec náhodou na srdce neléčil. Teprve po tomto ověření jako že je všechno ok a že tedy začnou něco dělat - ale v praxi nezačli, nezařídili vůbec nic. Za měsíc nebyli schopní se spojit s nemocnicí, poskytnou finanční záruku, něco zaplatit, já byl přitom s lékaři v každodenním telefonickém spojení, v podstatě jsme všechno museli zajišťovat a platit přes známé (a dokud se nemocnici nezaplatilo předem několikatýdenní léčení, tak člověka nepřijala). Pojišťovna až pak zaplatila převoz do ČR a proplatila zpětně účty za prokázanou péči.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod eR99 18. 12. 2015 09:37

Mám cestovní pojištění od AXA (k DK od KB). Nedávno jsem se nechával ošetřit v nemocnici v Řecku, schoval si doklady o zaplacení a po návratu jsem žádal o proplacení. Komunikace rychlá a bez problémů . Do 14 dnů vše proplaceno.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků