IŽP Dynamik - co s ním?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 10. 2011 11:36

no tak dynamik na postach to je humus nastaveni, i ty jejich cisty urazovky jsou na nic - tudle mi teta povidala ze ji neproplatili ani pobyt v nemocnici kdyz jsem u ni byl v lete na navsteve po x letech.
je mozny ze na prepazkach sporky sjednavaj lidem sporeni - to nevim pak to muze bejt stejnej humus jako dynamik, dokud neuvidim ,neuslysim nemuzu soudit. me staci ze moje flexi je plna na urazy a na sporeni mi tam nejde ani koruna kdyz si spoctu vsechny castky za pripojisteni .

za solidni ovsem beru ING ktera se pri plneni zpetne nepta co mel clovek pred tim za nemoci a urazy - akorat jsou to mensi limitni castky nez jsem ja potreboval. treba jen nemocnice 300 kc na den ci trvale nas. urazu 300 tis.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 31. 5. 2012 18:21

Tak já to tu trochu oživím. Už se někde dá najít, kolik jde z Dynamiku Plus na spoření a kolik na krytí smrti v rámci hlavního tarifu(aneb kolik je cena za riziko smrti z jakýchkoliv příčin)? Nebo je to stále stejná tma...Děkuji
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 31. 5. 2012 22:31

V ČP? Tam je a bude tma na věky věků, amen.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Toník77 3. 6. 2012 01:24

Dobrý den,

Dynamik jsem měl a nebyl jsem s ním vůbec spokojen. Jestli ale chcete opravdu kvalitní úrazové pojištění, vyplňte formulář na této stránce <censored> a odborníci z této společnosti se Vám ozvou. Já jsem to udělal a konečně jsem spokojený, navíc mi dali ještě i slevu. Moc doporučuju! ;-)
Naposledy upravil PatrikChrz dne 3. 6. 2012 06:30, celkově upraveno 1
Důvod: Nepřijde ti to už trochu trapné, pořád spamovat s tímhle webem? Dneska už ve třech diskusích? To má tak málo návštěvníků, že se musí uchylovat k tomuhle?
Toník77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrCB 3. 7. 2012 19:26

Před časem jsem tu potával, jak se co nejvýhodněji "vykroutit" z Dynamicu a jelikož mi končí příští rok, nemělo pro mě smysl ho rušit. Požádal jsem o vypočtení mimořádného výběru a chci se zeptat, pokud vyberu maximum možného, jak pak dál postupovat? Vyplatí se klasicky dojet do konce a pak čekat, co ještě dovyplatí (jestli vůbec něco) nebo pak jde vypočítat nějaké odbytné (nebo jak se to jmenuje) - mám v těch pojmech trochu zmatek :-)

Taky mi bylo na pobočce sděleno, že nejde měsíční splátka už nijak snížit (platim 460 Kč/měs) - což se mi úplně nezdá ... je to pravda nebo výmysl "poradkyně"?

Díky
PetrCB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 7. 2012 19:29

Jestli ti pojistka skutečně končí příští rok, tak bych se v ní nijak nerejpal (pakliže ti peníze skutečně nechybí a musíš si je např. půjčovat) a nechal ji doběhnout beze změn.

Jinak by měla měsíční částka jít snížit až někam k 300 Kč / měsíc, ale je otázkou jestli by se to kvůli tomu jednomu roku vyplatilo.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrCB 3. 7. 2012 19:48

To mám jako druhou možnost s tim, že bych si paralelně založil konečně nějaký normální pojištění (za podobný peníze) ... poradkyně to hned chtěla sepsat, ale já jim nevěřim ani slovo, tak jsem poděkoval s tim, že si ještě rozmyslim, jak budu postupovat. Peníze nepotřebuju hned, tak možná opravdu počkám ještě ten rok ...
PetrCB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rickart 9. 9. 2012 16:08

Mám Dynamik sjednaný jedním naháněčem s mými rodiči v 18 letech. Smlouva je na 10 let. Uplynulo 7 let a 5 měsíců. Pojistné plnění v případě smrti 50000, takže docela směšné. Riziková skupina 1. Základní měsíční pojistné pro případ smrti nebo úrazu 43 kč . Pro % plnění DNL je základní částka 37 kč. Opět se směju jak jsem to pojištěn. Rodiče sice platí jenom 400 kč, ale mám dost velké pochybnosti o vhodnosti tohoto produktu. V případě nějaké události stějně dostanu jen nějaké drobné. Spořící část toho produktu je naprosto neprůhledná, takže těžko předvídat ty těžké peníze co by pojišťovna měla vyplatit za ty 2 roky a 7 měsíců. Chudáky rodiče už jsem poučil, že je to celé na... Já se kaju, že jsem se o rodinné finance dlouho nezajímal.

Jak byste postupovali Vy? Zrušili hned nebo poslali ČP ještě 12400 a potom čekali, že možná něco snad z toho bude zpět? :lol:
rickart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 9. 2012 16:15

Nechal bych to doběhnout. Náklady už máš splacené a pokud ti ty peníze nechybí (tedy nemáš nebo neplánuješ žádnou půjčku), tak celkem není důvod to rušit (pojišťovně ani prodejci tím nijak "neublížíš", ty už si svoje vzali).
Ano, pojištění je vzhledem k částkám na nic, ale tomu také odpovídá pojistné. Navíc, pokud se chceš POJISTIT (tedy ne spořit), tak ti nic nebrání si uzavřít další pojistku (jedno jestli rizikovou nebo rezervotvornou). Plnění může být klidně z více smluv.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rickart 9. 9. 2012 17:29

Zatím není moc důvod se pojišťovat navíc, když nemám vlastní rodinu, rizikové povolání a ani neprovozuju systematicky sport. Ve výhledu těch 2 let a pár měsíců neplánuju žádné velké výdaje, takže to nechám asi opravdu být. Požádal jsem o sdělení současné kapitálové hodnoty a současné výše odkupného, tak jsem zvědavý, jestli mi to sdělí bez vykrucování nebo bude třeba poslat několik žádostí a mezitím mě bude nahánět nějaký pojišťovák. :D
rickart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fantucci 20. 9. 2012 08:09

Tak jsem si dal po ránu kávu a narazil na jednu smlouvu Dynamiku Plus sjednanou přímým zástupcem ČP - radši si sedněte...

člověk se sešel se známým co dělá v ČP aby se poradil jak krátkodobě a konzervativně uložit peníze s možností výběru
řešení má tyto parametry:

pojistník: člověk na penzi
Délka smlouvy: 10 let
pojistná částka pro případ smrti: 10.000 Kč
připojištění: žádné
mimořádný vklad: 3 mil Kč do garantovaného fondu
řádné měsíční pojistné: 50 tis Kč (strhávané z mimořádného vkladu)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 20. 9. 2012 08:46

Wau tak to je masakr, to je na ohlášení na ČNB.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fantucci 20. 9. 2012 09:04

mám pocit, že už to bylo na policii. Tohle by mělo jít do televize...
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod rickart 20. 9. 2012 09:13

Tak trochu to připomíná výlety s předváděčkama pro důchodce. :-!
rickart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fantucci 20. 9. 2012 12:31

až na to, že tohle je "předváděčka" za 50 tisíc měsíčně...
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků