nekalé praktiky společnosti OVB

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Terminator3 17. 2. 2011 21:21

ono jako nemíchejte dohromady odstoupení od smlouvy a výpověď smlouvy, to jsou 2 rozdílné právní úkony...
Terminator3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamey 17. 2. 2011 22:17

Nepadlo tady ani, jaký má ta smlouva počátek, zda již běží, nebo je třeba od 1.3.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 2. 2011 22:35

krásná sereminazáda píše:Proč tě mám dovolit?
http://www.pestujemeweb.cz/obsah/dalsi/ ... -o-mne.php

Kdybys byl hajzlík (chlubil ses, jak sis z bankomatu Čsob nebo PS vybral 2 litry (nebo kolik) po stovkách)...tak s tím nic neudělá, žádná okamžitá výpověď pojistné smlouvy neexistuje.

co víc než se ti vysmát :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 2. 2011 14:43

Po telefonu, že si budeme stěžovat na vedení OVB a u pojišťoven na konkrétní pobočku a člověka, dnes došlo k závěru, ke schůzce najednou došlo ihned dnes, smlouvy samozřejmě neposlány, začerněny a roztrhány :-) A na to ten kokotek údajně čas neměl, že musí něco připravovat :-D :-D Možná včera neměl černý fix 8-P 8-P

-- 18. 2. 2011 15:03 --

Mimochodem i dnes došlo ke kecům typu: Spořící účet zadarmo nemáte, a když jo, tak mě ho založte :-) Na mladíkovu nerozvážnost jsem ani nereagoval, protože by reagovala pouze má pěst :-) :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 6. 2011 09:54

http://finance.idnes.cz/test-financnich ... viteze_sov

Opět další důkaz, že zaměstnanci OVB jsou zmetci
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod kalamancharo 17. 7. 2011 20:44

Právě jsem zjistil, že mí dva známí dělají pro OVB. Přitom ví o financích VELKÝ NIC. Pak proč mají poradci renomé, jaké mají ...
kalamancharo

Odeslat příspěvekod xls 18. 7. 2011 09:34

Je naprosto jedno o jakou firmu a lidi se jedná. I kdyby pracovali ti nejinteligentnější pod Řádem matky Terezy, tak ten výstup bude stejný.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Joshua_ 13. 8. 2011 22:07

kalamancharo píše:Právě jsem zjistil, že mí dva známí dělají pro OVB. Přitom ví o financích VELKÝ NIC. Pak proč mají poradci renomé, jaké mají ...

Zas na druhou stranu, nejdete pracovat do firmy s perfektními znalostmi, ne? Až tam Vás to mají naučit. Otázka je, jestli se prezentují jako odborníci nebo ne.
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
Joshua_
Návštěvník

Předchozí stránka