Úrazovka od Kooperativy

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cayman84 21. 6. 2011 21:19

Zdarec lidi,

mám nabídku od Kooperativy na úrazovou pojistku. Jde mi víceméně jen o úraz. Kooperitva má v první rizikovce i rekreační a amatérské sporty (pro okresní fotbal ideál) takže ideál pro mě.

Měsíční pojistka 1010kč

Úrazové pojištění pro případ

smrti následkem úrazu 500 000 Kč (40kč)
trvalých následků úrazu s progresivním plněním, od 0,1% 1 000 000 Kč (200kč)
denního odškodného za následky úrazu s karenční dobou 7 dnů 1 000 Kč/den (650kč)

Spoření k tomu nechci.

Co si o to myslíte??
cayman84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T.E.CH 21. 6. 2011 21:50

V tomto zrovna nejsem 100% znalec, ale zdá se mi to drahé-čímž myslím těch 650kč.Je taky otázka, jak dlouho ti ten litr budou platit.Spoření nebrat, v tom souhlas...ale těch 650/ měsíc...no nevím nevím.Je ale pravda, že pojistit se na amaterskej fotbal byl co vím problém.Poměr cena výkon nějak kulhá.Ty nemáš rezervy, že pokud by jsi byl zraněn, tak by jsi "nevydržel"?Těch 650 se dá využít jinak a lépe...jinak je potřeba vědět, jak na tom jsi,(finančně) pokud by se ti něco stalo a jak velké máš závazky, to jest jak dlouho vydržíš bez 100% přijmu.
T.E.CH
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 22. 6. 2011 00:02

denní odškodné litr na den , to je jak pro podnikatele, nebo u tebe jak profesionální hráče s platem 30 tisíc měsíčne což bere většina prvoligovejch fotbalistů jako základ, pak maj bonusy a podobně spíš u těch horších týmů .
Pokud nemáš velký náklady jako nájem bytu za 10 k či hypotéku tak to postrádá smysl. plnění máš navíc tabulkově na daný počet dní dle druhu úrazu,
to už si tam dej nemocnici z úrazu třeba na 200 Kč na den. to líp zužitkuješ při nakým úrazu kolena, šlachy a pod.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod krásná sereminazáda 22. 6. 2011 00:23

cayman84 píše:Zdarec lidi,

mám nabídku od Kooperativy na úrazovou pojistku. Jde mi víceméně jen o úraz. Kooperitva má v první rizikovce i rekreační a amatérské sporty (pro okresní fotbal ideál) takže ideál pro mě.

Měsíční pojistka 1010kč

Úrazové pojištění pro případ

smrti následkem úrazu 500 000 Kč (40kč)
trvalých následků úrazu s progresivním plněním, od 0,1% 1 000 000 Kč (200kč)
denního odškodného za následky úrazu s karenční dobou 7 dnů 1 000 Kč/den (650kč)

Spoření k tomu nechci.

Co si o to myslíte??

Co si o tom myslíme? No jaksi nic, protože jsi neuvedl nic ke své životní situaci. Když budeš chtít poradit s koupí auta, tak taky napíšeš, k čemu má sloužit, co a koho má vozit.
Co třeba ta úrazová smrt na 500 tis.? K čemu to je?
http://www.investujeme.cz/clanky/dusan- ... ko-riziko/

Allianz v jejich Pro životě nehodnotí rizikové skupiny vůbec. Amatérský sport je běžně bez přirážky.

Podle mě se chytáš uzavřít pojištění v rámci hurá akce (někomu z tvých známých se něco stalo; jinak bys ani netušil, že zprávy tv Ho.vna neobsahují záběry z paralelního vesmíru), takže ho za rok či dva stejně zrušíš, protože nebudeš absolutně vědět, proč sis ho uzavřel. To je standardní přístup lidí k pojištění.

S tím agentem Kopky (nebo makléřem; mimochodem, Kopka podporuje prodej svých životek v makléřkých sítích dodatkovou provizí - hádej, co to znamená pro klienty) jste neuskutečnili analýzu potřeb, třeba jen takovou tu selskorozumovou?
krásná sereminazáda
Diskutér