Cestovní do Thajska

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod nibal 31. 1. 2012 20:46

Zvažuji cestovní pojištění do Thajska (s batůžkem..), prošel jsem si zatím jen nabídky Generali, VZP, Alianz

Pojistky moc srovnatelné nejsou..
Většinou jde zvolit i k tomu cestovnímu i úrazové, docela mne ale překvapilo, že jen na trvalé následky (smrt..), ne dočasné-např. když si rozříznu nohu v moři.. což mi nevyhovuje (a na smrt se pojistit nechci..)

U VZP cestovního pojištění jsem čekal, možnost slevy pro klienty VZP pojišťovny a nic..

Jaké máte zkušenosti s cestovním pojištěním?
Budu rád za nějaké doporučení
nibal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 1. 2012 20:59

Já mám osobní zkušenost jen s VItalitas - na Srí Lance jsem si zavolal doktora do hotelu, protože mi bylo špatně. Přijel se sestřičkou, dal mi pár prášků a zkásl mě o pár desítek EUR. Pojišťovna proplatila bez problémů.

Ta úrazová pojistka k cestovnímu je na prd - pojistné částky nic neřeší. Pokud máš klasickou úrazovou pojistku, tak by se měla na to vztahovat, ať jsi kdekoliv na světě.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod nibal 31. 1. 2012 21:06

Díky za odpověď, mrknul jsem na nabídku VItalitas a mají tam i nějaké slevy na pojištěnce u zdravotních pojišťoven VZP ale bohužel ne, škoda
Jinak úrazové pojištění nemám žádné, co doporučujete?
nibal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 31. 1. 2012 21:44

VZP? To je opravdu rozesmalo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná