Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PeterPal 5. 3. 2014 13:27

No hele, já to letoš řešil se Skotem. Fakt kašlu na to, abych běhal zjišťovat, co kde je levnější, na to nemám čas. Jako stejně ti pojišťovna dá nějakou první nabídku a když nesmlouváš nebo neběháš po jinejch, máš smůlu. Jsem v autě slyšel v rádiu o skotovi, takže přeze něj. A kašlu na to víc. Maj web skotovo.cz nebo tak nějak. A né nedělám reklamu. Protože tam je víc pojišťoven a vyberou ti nejlevnější.
PeterPal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 3. 2014 22:13

Nelze vypočítat cenu. Nastala chyba při volání WS POV CSOB. holt slušnej oddíl ten web
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod hangrybirds 6. 3. 2014 09:02

U mě také. Zatím jsem počítal POV na 3 auta a vždy mě to vyšlo nejlevněji na Sfinance.cz. iPojisteni.cz mi nabízí nejlevnější za 2849kč a na Sfinance.cz mě to vychází na 1769kč :-)
hangrybirds
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 7. 3. 2014 01:10

nejvíc mě zaplavuje na sfinance ta věta

Od těchto pojišťoven máme zvýhodněné ceny povinného ručení, které nemůžete uzavřít nikde jinde online, ani na pobočkách v Praze, Brně či Ostravě
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 10. 3. 2014 22:49

Mam nejakou zenskou v Allianz dohozenou z prace,auto 1.6,bonus nulovy,protoze mam ridicak od leta a pojistka,jako VIP klientovi za 2800,-..na webu Allianz bych dal za to stejne 4100,-..chce to mit jen spravne pojistovaci agenty na vyssich pozicich..samozrejne na webu ani joudove co zacli pro Partners,OVB apod..se na takove castky nedostanou
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod JoeNewman 27. 3. 2014 11:38

Pravda to, co píše Lukáš - hlavní jsou známosti. Když je nemáte, je to nejjednodušší a nejlevnější většinou se srovnávačem. S epojisteni nejsou dobré zkušenosti vzhledem k flotilovým smlouvám. S těch větších buď top-pojisteni nebo klikpojisteni.cz
Samozřejmě cena často není to nejdůležitější kritérium, některé pojišťovny s levnými nabídkami se pak při plnění dost cukají.
JoeNewman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hongmi 27. 3. 2014 17:18

To mi je jedno, plnit budou stejne vzdy nekomu jinemu nez me. 8-P
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polyfilip 27. 3. 2014 19:54

Dobrý den,
píši bakalářskou práci na téma : Povinné ručení a potřeboval bych udělat průzkum. Děkuji za vyplnění dotazníku zabere to cca 1 minutu.Předem Všem děkuji a Těm kteří to berou jako spam tak se omlouvám.

http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/38986/
polyfilip
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Drejkaa 27. 3. 2014 19:57

Vyplnila jsem první :)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 27. 3. 2014 22:17

dr.lukas: taky to ted řešim,byl sem se zeptat na pobočce.Chci taky k Allianz,ale nebyla mi schopná udělat dobrou cenu.Všecko přes 4 a 5.Taky mam 1.6ku.Je to o známejch pravda. :-))
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod vilik 29. 3. 2014 08:51

polyfilip píše:Dobrý den,
píši bakalářskou práci na téma : Povinné ručení a potřeboval bych udělat průzkum. Děkuji za vyplnění dotazníku zabere to cca 1 minutu.Předem Všem děkuji a Těm kteří to berou jako spam tak se omlouvám.

http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/38986/

Ubohý pokus o reklamu >:-(
vilik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 31. 3. 2014 08:04

Abych se kapku navratil k tematu. Resil jsem ted POV - 25 let, novy ridic - zadna historie, motor 1.3 a podarilo se mi dostat na necelych 1900 Kc. Jen mne mrzi, ze sve POV mam vyresene jinde, ale zkusim si to nechat prepocitat i na sebe a kdyztak depozit to resi :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod jichaj 9. 4. 2014 09:38

S474N: a u koho to bylo za tuhle cenu? bydliste pojistence - Praha nebo vesnice?
jichaj
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 10. 4. 2014 09:04

dr._lukas píše:Mam nejakou zenskou v Allianz dohozenou z prace,auto 1.6,bonus nulovy,protoze mam ridicak od leta a pojistka,jako VIP klientovi za 2800,-..na webu Allianz bych dal za to stejne 4100,-..chce to mit jen spravne pojistovaci agenty na vyssich pozicich..samozrejne na webu ani joudove co zacli pro Partners,OVB apod..se na takove castky nedostanou

Dobrá cena na to, že nemáš bonus :tleskani Jaký máš prosimtě limity přes tu známou?.Na pobočkách uměj kuloví a ještě se na Kladně tvářej nafoukaně,když chci udělat kalkulaci. :-)) Díky moc. Pokud budeš mít ještě kontakty na těch správných místech,nechám si přes tebe udělat příští rok POV u tý Allianz. :lol:
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 14. 4. 2014 22:38

To mi doktore ani nejsi schopnej odpovědět.? :oboze
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka