Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 19. 7. 2014 15:00

Tak to já bych mu spíš poradil, at to řeší individuálně a nechá si udělat kalkulaci. Já to nemam přes srovnávač a mam to levnější. :-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 19. 7. 2014 19:03

pro stejnou konstelaci(>>>1289ccm/50kW+max.bonus+menší město) máš pov.růčo pro poj.období 2014/15* s pojistným za výrazně (tj. rozdíl >100) méně než 1450Kč ? ? Kvůli pár kačenám rozdílu mě nestojí za to někde/něco poptávat....

*pojistné období 2014/2015 uvádím záměrně, kdybych měl hodnotit dnešní stav, tak mi dobíhá ještě stará "levná" pojistka 1258Kč do 9/2014, právě mi teď oznámili novým výměrem (naštěstí s výrazným čas. předstihem) navýšení pojistného bez poj. události s odkazem na odvody pro hasiče a vývoj trhu, proto ta akce znovu(pře)pojištění a zjišťování AKTUÁLNÍ sitauce na poj. trhu.

Dopočítal jsem online ČP a také "jen" zhruba 1600.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod gonycz 6. 9. 2014 12:57

Buď přes net jaké já kdysi na CENSORED kde dostanete ověření z více pojišťoven nebo přes finančního poradce. Je na vás jaky požadujete komfort :)
gonycz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 10. 9. 2014 11:54

marvy píše:Tak to já bych mu spíš poradil, at to řeší individuálně a nechá si udělat kalkulaci. Já to nemam přes srovnávač a mam to levnější. :-)

Souhlas po internetu mě to vycházelo u ČP na 3 750 kč, při osobní schůzce sem odcházel se smlouvou za 3 200kč..
Tatatoooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PetrovnaJU 10. 11. 2014 10:16

No, já zkušenosti moc nemám O:-) , ale má je můj brácha, a to s Triglav pojišťovnou, má tam havarijně pojištěné auto a již mnohokrát to potřeboval využít, a vždy byl moc spokojený. :-D Ale pro srovnání pojišťoven u konkrétního vozu je stejně nejlepší podívat se nejdřív na nějaké stránky a srovnátory. Získat tak představu. :oops: Třeba: http://www.srovnator.cz/povinne-ruceni/ Tak to zkuste. ;-)
PetrovnaJU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 11. 2014 11:52

Ano, Triglav pojišťovna byla tak skvělá a výjimečná, že se jí majitel zbavil a prodal ji...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 10. 11. 2014 17:55

S Triglavem mam dobrou cerstvou zkusenost, prijali moji vypoved smlouvy, i kdyz jsem ji poslal jen emailem, to beru jako plus.
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod martin.simecek 21. 11. 2014 13:42

Já mám Fiat Punto 1.2 44 kw, jsem u společnosti Kooperativa. Srovnával jsem pojištění přes srovnávače povinného ručení. Platím 2 200 Kč ročně.
martin.simecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pilatus 21. 11. 2014 15:14

a to si se jenom kvůli tomuto sdělení (=reklamě) registroval na fórum?
já za 1.8l platím 1900 ročně...
Pilatus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod refedr 21. 11. 2014 18:09

Mně vychází nejlépe na rok 2015 Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. při krytí 70/70 mil. Kč (chci vyšší) u auta rok výroby 2003 objem 1598 cm3 na http://www.sfinance.cz/povinne-ruceni/srovnani, a to 1987,-Kč/rok.
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 22. 11. 2014 16:56

Jaký máš bonus, že to máš tak levný?
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 11. 2014 22:31

Bonus nemusí mít žádný, až někoho nabourá, tak Hasičská vzájemná prostě dotyčnému neuhradí všechno, bude si vymýšlet pietschoviny, takže dotyčný buď na férovku rozmlátí refedrovi tlamu, nebo se s jeho vypečenou pojištovnou bude soudit, nebo není nechutný šetřílek a u svého pojištění má direct settlement, takže jeho pojišťovna mu zaplatí vše a pak to z té Hasičské vzájemné vymlátí sama... A čím víc takových blbů bude, tím dříve půjde Hasičská vzájemná do řiti.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 23. 11. 2014 05:12

To jsou jen keci, plneni je ze zakona pro vsechny pojistovny stejne povinne.
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 23. 11. 2014 08:28

Jenže jde o to,v jaké výši. Hlavně ty low cost pojišťovny řeší, co je nutná oprava a jestli nejde o technické zhodnocení, když servis použije nový díl a ne něco z vrakoviště. Nebo jim proplacení aspoň dlouho trvá.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 23. 11. 2014 11:51

To nemusi pojisteneho zajimat, vypocet vyse skody je vec mezi jeho pojistovnou a poskozenym, pojisteny je ze zakona kryt na 100 % vznikle skody. At se spolu pojistovna a poskozeny klidne soudi. Kdyz si zaplatis drazsi pojistovnu, tak stejne neovlivnis, jakou pojistovnu bude mit ten, kdo te naboura a zpusobi ti skodu. Resit to pak budes jako poskozeny s jeho levnou pojistovnou a ne s tou svoji drahou.
malejarda
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka