Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 5. 2016 09:25

U NORMÁLNÍ pojišťovny se bonusy přiznávají automaticky. Hlídat si člověk musí pojistnou částku u havarijního pojištění, aby neplatil za 10 let staré auto stejně jako za nové.

Pokud jsi u pojišťovny, kde si musíš hlídat sám i bonusy, tak nezbývá než utrousit "Každý svého štěstí strůjcem". Ale hlavně že je třeba laciná, že jo...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod novotpat 11. 5. 2016 10:03

co znamená normální pojišťovna ? Můžete mi je vyjmenovat ?
novotpat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 5. 2016 11:31

Pokud vím, mají pojišťovny povinnost předávat tyto údaje do ČKP. Takže bych se zkusil zeptat v ČKP, které to nedělají...
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 11. 5. 2016 12:37

novotpat píše:no, ale k nové smlouvě. Pokud máte 4 roky starou smlouvu nic se Vám tam nezmění. To jsem myslel.

i ke stare,je to automaticky.ze ti tva pojistovna zdrazi,to uz je vec te konkretni pojistovny.Pokud ale mate podezreni ze mate malej bonus,klidne si zavolejte na CKP
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 11. 5. 2016 13:17

Co to ten wurst? Jak je možné, že je tak nízko oproti ostatním pojišťovnám? Neplní, či? ;-)
Tedy ne že by mi to vadilo. Na tu moji káru vychází nejlevněji - cca 1700. Pak není dlouho nic a pak až 2200,2300,2400... Jak to dělají??
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 11. 5. 2016 16:28

Nevim jak to Wurstik dela,ale pokud to mas nejlevnejsi ber ho.-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 5. 2016 18:28

Ber rozhodně nejlevnější pojišťovnu... Až sestřelíš na přejezdu Pendolino, budeš mít do konce života vystaráno a tvoji potomci také.
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 11. 5. 2016 18:54

zalezi na limitech ty nezname,ale ja nebral nikdy tech 35/35.
Radil sem nejlacinejsi ale pri vysim kriti.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 11. 5. 2016 19:11

Copak limity, na ty bacha. Taková felicie dokáže pendolino pořádně sešrotovat...

Vyšší limity jsou jen dobrý marketingový tah, jak vylákat z lidí víc peněz a na který spousta lidí slyší.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 11. 5. 2016 19:14

Proslycha se, ze Wuestenrot pojistovna shani nove smlouvy, aby svuj kmen co nejvyhodneji prodala pojistovne Alianz, proto ma tak vyhodne sazby.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 11. 5. 2016 20:00

ab84 ma naprostou pravdu s tema limitama.mam ty vyssi ale ne ty nejvyssi.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 11. 5. 2016 20:11

Ja mel vzdy ty nejnizsi.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 11. 5. 2016 20:17

Pendolino se sestřelit nechystám, ale chápu jak to T. Marný myslel. Avšak pravděpodobnost, že zaviním nehodu s následky 100mil je asi 1 ku 100 milionům, 1 miliarda asi 1 k miliardě, atd.., takže podle toho uzavírám i POV. Na Slovensku jsou běžné limity 1/3mio €.
Wurst byl u mě přesně:
35/35 - 1.734
100/100 - 1.821
Vzal jsem to 35/35.
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 5. 2016 21:07

marvy píše:ab84 ma naprostou pravdu s tema limitama.mam ty vyssi ale ne ty nejvyssi.

Pánové, jste vedle jak ta jedle, ale rozhodně vám nehodlám brát váš optimimus. Až zjistíte, jaká odškodnění poškození na zdraví dnes přiznávají soudy, a porovnáte to se svým POV, tak se z toho poserete. Ale pořizujte si nejlevnější POV, fakt se to vyplatí.
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod dinkylinky 11. 5. 2016 21:59

Souhlas. Rozdíl 90 Kč za rok a mít o 65 mil vyšší limit. Navíc jedete třeba na nákup do Německa, kde při doživotním zmrzačení budou renty ještě mnohem vyšší než u nás.
dinkylinky
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka